Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

2 hours ago, Константин said:

Увијек се прво отресу они који не прођу тестове, немају задовољавајуће налазе и они за које видиш на тренинзима да не знају.

Следећи су они који се не могу испоштовати тактичке замисли, то мало дуже траје јер се пружи шанса, уиграва, али све се ријеши.

Фудбал није атомска физика.

Бахаре само дери:Hail:

 

Kako za koga. Za srpske trenere je itekako komplikovana stvar

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Nele said:

Nek pozajme Kangu naprimer Vosi njima bi bio ekstra za evropu da barem pola plate smanjimo. Tesko da ce on da pristane da ode za manje para a niko nece da mu ih da to je sigurno.

Uz klauzulu da ne moze protiv nas naravno.

Kanga sigurno nema interes da igra za Vošu, a oni ne mogu ni pola plate Kange da plate. Najbolje da se nadje neki klub na Bliskom Istoku. Ne bih voleo da posle Borjana još vučemo i deo Kangine plate na neodređeno vreme. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni bi top bilo kad bi klub imao ove yt strimove za sve nase meceve, (osim LS) naravno da se placa mesecno ili po mecu. Prvo mnogo ljudi u Srbiji nema arenu a i ima dosta nasih preko koji se muce po strimovima a mnogo bi laksr bilo ovako. Sad ne znam da li je to izvidljivo zbog Arene ali ako im se da deo ne vidim problem.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Perkos2 said:

za sad ne smeta 

ja bih ipak prvu mrkelu najurio a za njim odmah i negića

dr je ipak trenutno nedodirljiv

Meni se čini da se Vujadin dobro razume sa ostatkom stručnog štaba iz Izraela, pogotovo sa Carfatijem. Da smeta Baraku sigurno bi ga prebacili u omladinsku školu ili Graficar. 
Posao Mrkele svakako sve više preuzima Marin tako da ni neznanje Mrkele nema više direktnog uticaja na sportski rezultat. 
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Milko Miller said:

Meni se čini da se Vujadin dobro razume sa ostatkom stručnog štaba iz Izraela, pogotovo sa Carfatijem. Da smeta Baraku sigurno bi ga prebacili u omladinsku školu ili Graficar. 
Posao Mrkele svakako sve više preuzima Marin tako da ni neznanje Mrkele nema više direktnog uticaja na sportski rezultat. 
 

samo što je mrkela spletkaroš i loš čovek koji stalno rovari protiv Marina i zato ga treba što pre najuriti

propale su mu kombinacije i to ne može da prežali

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Nele said:

Meni bi top bilo kad bi klub imao ove yt strimove za sve nase meceve, (osim LS) naravno da se placa mesecno ili po mecu. Prvo mnogo ljudi u Srbiji nema arenu a i ima dosta nasih preko koji se muce po strimovima a mnogo bi laksr bilo ovako. Sad ne znam da li je to izvidljivo zbog Arene ali ako im se da deo ne vidim problem.

Za to imaš onaj Klik sport ili tako nešto. Plaća se po meču.

 

A ima i fora sa Balkan Betom, ali ne znam kako to funcioniše.

 

Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da su Mrkelina zaduzenja ikad izlazila iz okvira "odstampati biografiju novog igraca, nauciti i izdeklomavati par recenica na predstavljanju, a ostalo vreme se vrzmati oko stadiona". Covek je klasican parazit i beskicmenjak koji ne prati fudbal van domacih njiva, ne govori engleski, IQ mu je blizi nuli nego stotki... Eventualno je neke svoje domace kombinacije predlagao i zavrsavao, ali cisto sumnjam jer je i za to previse nesposoban.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Juan said:

Za to imaš onaj Klik sport ili tako nešto. Plaća se po meču.

 

A ima i fora sa Balkan Betom, ali ne znam kako to funcioniše.

 

Jel radi to u inostranstvu ???

 

Nekoliko stvari sam pokusao tipa onaj Arena cloud ali mi nije radilo ili mozda ne umem 😄

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mendez said:

Ne znam koliko vas ima mogucnost da gleda nasu TV. Mene sto se tice, ono izgleda sasvim OK. Produkcija korektna, razliciti sadrzaji..Za mene, iznenadjujuce dobro.

da li je to tv samo fudbalskog kluba ili prati i ostale sportove 

Link to comment
Share on other sites

Prvi trofej sa novim trenerom :18:Nadam se da je nagoveštaj uspešne sezone.

Ja sam gledao utakmice sa Nefčijem i Fenerom i evo nekoliko mojih zapažanja.
Stamenić me brzo pridobio..protiv Nefčija je imao jedno izletanje u prazno,ali sem tog momenta mislim da je odigrao dve skoro pa idealne utakmice. Sa druge strane nimalo ne delim oduševljenje Mijailovićem..lik je tempirana mina kao štoper i pitanje je vremena kada će nas koštati. Niti može niti treba da igra na toj poziciji.

Ako postoji šansa,dižem obe ruke za povratak Degeneka.
Miloš može da odigra i kao štoper i kao desni bek. Nisam siguran koliko je pametno ući u sezonu samo sa ovim klincem i onim likom kojeg smo doveli iz Javora..(ne mogu da se setim prezimena nijednog od njih)..a na Viga se očito ne računa,što mislim da je sasvim u redu.

Ako prodamo Azarova verujem da ćemo pokušati da vratimo Terzića,posebno što je Viola dovela jedno pojačanje baš na njegovoj poziciji. Nisam siguran da na Terzića gledaju kao na nezamenljivog.

Pri kraju prošle sezone i na zatvorenom topiku postavio sam jedno pitanje: da li je Kanga igrač za Ligu šampiona? Ja sam i tad mislio da nije,a evo polako dobijamo odgovor i od Bahara..problem predstavlja njegov unosan ugovor koji će retko koji klub preuzeti.

Za sada ni Kangva ni Ado ne deluju kao igrači za prvih 11,a preveliki je luksuz da obojica sede na klupi..plus Kanga..lično bih se oslobodio Kange i očekivao da će druga dvojica jednostavno napredovati kroz rad sa novim trenerom. Posebno sam to očekivao od Kangve. Iako koliko sam informisan,traži se još jedan veznjak u kojem slučaju treba još nekog prodati..

Koliko dobar trener i sistem znače vidi se na primeru Mitrovića koji je već sada zaličio na ozbiljog igrača,dočim je kraj prošle sezone dočekao u znatno lošijem izdanju od njenog starta. Pečat trenera,što se kaže.
I Ivanić takođe pokazuje znakove života nakon loše prošle sezone,a o tome sam već pisao..samo još da Kangva podigne svoj nivo igre..od njih trojice očekujem znatno bolja izdanja u novoj sezoni.

Napred smo dobri,konkretni.
Ipak,očekujem da dovedemo klasičnog napadača,ali bih voleo da izbegnemo tog Latea.

Izraelac je jako lepo startovao i za sada nema zamerke za njegov rad. Pohvale i Marinu za dosadašnji prelazni rok koji je odrađen baš profi.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Nele said:

Jel radi to u inostranstvu ???

 

Nekoliko stvari sam pokusao tipa onaj Arena cloud ali mi nije radilo ili mozda ne umem 😄

Arena Cloud radi u svim bivšim republikama, imajuci opciju da se kupi samo jedan meč. Možda praviš grešku kod registracije.

9 hours ago, Perkos2 said:

da li je to tv samo fudbalskog kluba ili prati i ostale sportove 

Ideja je da kanal počne da prati i ostale sportove, posebno od kada je Terzić na čelu SD-a.

Iskreno slabo gledam, ali ako nisu do sada, u planu je.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Don Juan said:

Arena Cloud radi u svim bivšim republikama, imajuci opciju da se kupi samo jedan meč. Možda praviš grešku kod registracije.

Ideja je da kanal počne da prati i ostale sportove, posebno od kada je Terzić na čelu SD-a.

Iskreno slabo gledam, ali ako nisu do sada, u planu je.

Ma nisam u bivsoj republici,  zato pitam da li ovaj klik sport radi svugde.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, drperce said:

Vpn covece 🙄

Nord znam da ima sve okolne i nas pa moze da se nakaci na iris kad sam u inostranstvu

Ma znam koristio za neke sajtove posto ovde u spaniji blokirano 90% sajtova sa strimovima mada sam besplatne koristio pa mi pokoce telefon i laptop to jest internet … Nord kapiram da je brzi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...