Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

38 minutes ago, Redstar0356 said:

Verujem da postoji neko ko bi dao vise ali bi onda hteli da znaju gde zavrsavaju te pare. Ovako, srpsko-ruska veza, moze Madjija da radi razne stvari. Plus, Doo Sever obozava ruse. Dobitna kombinacija

Ne postoji. Čisto kao primer, ove godine je Olimpijakos potpisao najveći sponzorski ugovor sa privatnom kompanijom u istoriji grčkog fudbala i dobiće nešto više od tri miliona godišnje.  5 miliona na Balkanu su premija i nešto sto ne mozes da dobiješ na slobodnom trzistu. Nama su najveći problemi bedne pare od TV prava.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Константин said:


Да. А та чињеница са објашњењем за Шредера има везе, какве?

Nikakve. Urbana legenda i ništa više. 

Šreder nema nikakve veze sa Šalkeom, a inače je navijač Borusije iz Dodtmunda i bio je član uprave Hanovera. 

Gazprom i Šalke su povezali samo finansijski interesi. 

Vole naši ljudi da nalaze "veze" u politici i da kroz neke naše naočare posmatraju i svet. Nije baš Gazprom kompanija koja uslišava želje lokalnih političara.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Don Juan said:

Nikakve. Urbana legenda i ništa više. 

Šreder nema nikakve veze sa Šalkeom, a inače je navijač Borusije iz Dodtmunda i bio je član uprave Hanovera. 

Gazprom i Šalke su povezali samo finansijski interesi. 

Vole naši ljudi da nalaze "veze" u politici i da kroz neke naše naočare posmatraju i svet. Nije baš Gazprom kompanija koja uslišava želje lokalnih političara.


То нема везе са тим о чему причаш већ сам негдје то прочитао, очигледно погрешна инфо јер сам изгуглао и заиста је Шредер био члан Б. Дортмунд. Међутим немој да превише идеализујеш ствари па да мислиш да су увијек чисти финансијски интереси па макар се радило и о једној Њемачкој. Фудбал је много више од спорта на крају крајева Шредер је видим избачен из чланства у Дортмунду што је опет негдје политика исто као што је и Уефа терминирала Гаспромово спозорство.

 

п.с. Али на страну и бивши канцелар, моја поента је да нама може бити 5 Гаспрома спонзор, ако се буде радило и муљало као до сада

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Možemo mi da maštamo ali “krade” i mulja se u skoro svim klubovima, pa čak i ovim “najvećim”. Za mene je FKCZ najveći klub na svetu. Ja nemam preterano problem sa time, dok iza toga stoje rezultati. Briga mene koliki je dug ili budzet, sve dok ne ugrožava poslovanje kluba i dok mi osvajamo sve svake godine i igramo LŠ ili LE.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, K.Dot said:

Možemo mi da maštamo ali “krade” i mulja se u skoro svim klubovima, pa čak i ovim “najvećim”. Za mene je FKCZ najveći klub na svetu. Ja nemam preterano problem sa time, dok iza toga stoje rezultati. Briga mene koliki je dug ili budzet, sve dok ne ugrožava poslovanje kluba i dok mi osvajamo sve svake godine i igramo LŠ ili LE.

Koji rezultati? Prvak Srbije možeš biti i sa 10milona evra i bez dugova.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Sokmeniki said:

Sta je sa Late Lata, mnogo se oduzilo njegovo ozvanicenje, da nije nesto zapelo u pregovorima?

 

Zapelo, igracu se ne dolazi ovde, iako je sa Atalantom sve utanaceno. Izgleda da se okrecemo izvesnom Isidoru iz Lokomotive.

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, suptil said:

Sa kim imamo generalnu probu pred start prvenstva?

Sa TSCom ne znam kad. Ali sad sam pročitao da ćemo igrati 26.07 na Marakani protiv Fiorentine. E sad ne znam da li je Fiorentina pre ili posle TSCa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Sa TSCom ne znam kad. Ali sad sam pročitao da ćemo igrati 26.07 na Marakani protiv Fiorentine. E sad ne znam da li je Fiorentina pre ili posle TSCa. 

Jel tu sa Fiorentinom samo sezonci mogu da gledaju uzivo 😄

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, fradler said:

 

Zapelo, igracu se ne dolazi ovde, iako je sa Atalantom sve utanaceno. Izgleda da se okrecemo izvesnom Isidoru iz Lokomotive.

Vilson Isidor? Deluje mi nemoguće. Dižem obe ruke za njega pre Late Lata i Kasijere. Strašan igrač, a mlađi od obojice.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Stanko1997 said:

Vilson Isidor? Deluje mi nemoguće. Dižem obe ruke za njega pre Late Lata i Kasijere. Strašan igrač, a mlađi od obojice.

Isidor je mlad i ozbiljno dobar igrač. Povreda ga početkom ove godine dugo odvojila od terena. Ali je odmah po povratku na teren nastavio da rešeta. Ne znam samo koliko je realno njega da dovedemo jer po transfermarketu on košta 6m. A ugovor mu je do 2026. Ne postoji ni promil šanse da dodje kod nas. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Stanko1997 said:

Vilson Isidor? Deluje mi nemoguće. Dižem obe ruke za njega pre Late Lata i Kasijere. Strašan igrač, a mlađi od obojice.

 

I meni zvuci nerealno, ali kaze admin sa mcz-a (covek ima 100% tacne info) da smo se okrenuli teskasu iz ruske lige koji vredi 5+ miliona na tm-u, nema tu mnogo kandidata. Isidor, eventualno jos Nikolson iz Spartaka i Komlicenko iz Rostova.

 

Jos je napisao da smo odbili ponudu za Azarova, a na stolu imamo jos dve - za Erakovica 7 miliki i za Lekovica 4. 

Link to comment
Share on other sites

Moramo imati klasicnog napadaca u rosteru, glupo je zaista napadati LS bez takvog igraca.

 

Mislim da su svi koji se uklapaju u ovaj opis koje je kolega dao iznad dobre opcije, ali je cudno jer je Lat Lat sve suprotno od teskasa. 
Znamo li mi sts nam treba? 😂

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Nele said:

Sto se mene tice ne mora niko ni da dolazi. 
Olajinka i Kraso a kao zamene za njih imamo Mijatovica, Lucica cak i Katai tu moze da uskoci. To bi mozda znacilo i da Mitrovic ne mora da ide za kog mislim da ce da pokida na ovoj poziciji.

 

Izgleda da ni Olajinku ni Krasoa ne vide kao klasicne centarfore, pa ce sigurno doci jedan, a mozda i dva spica.

 

Btw, pominje se mogucnost da se igraci sa EU pasosem ne vode kao stranci.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Milko Miller said:

Ima FIFA pravilo po kojima igrači iz ruske lige mogu da idu na besplatnu pozajmicu na godinu dana. Ako Isidor želi kod nas, mogli bi da ga dovedemo bez saglasnosti Lokomotive. 

Ako bi ga doveli, potpisujem da bi to bilo najveće pojačanje ovog prelaznog roka, iako smo doveli sve odlične igrače koji su odmah pokazali šta mogu, osim Ada, ali za njega je razumljivo, dugo nije igrao ozbiljan fudbal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...