Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Nije Ilic kvalitet za prvih 11 Zvezde, al ajde, videce se i to. Ok igrac za klupu i rotaciju, ali ne vidim zbog cega nam je prioritetnije to da dovedemo nekog da bude rezerva umesto igraca koji bi pravio razliku. 

Link to comment
Share on other sites

Ilic je jos uvek relativno mlad, i verovatno ga vide kao potencijalnu dobru prodaju da se ograde neki dinar.. 

Meni se u Tsc bas svideo, e sad moze li u Zvezdi da bude faktor ostaje znak pitanja. 

Kad razmislim koga smo sve preziveli, i od koga smo ocekivali da bude nesto (Nikolic, Spiridonovic, Jevtic, Causic...) vredi i Ilicu dati sansu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Milko Miller said:

Finansijski izveštaj za 2023:

 

- dug: 70 miliona € (od toga su 7,5 miliona € finansijska sredstva u vlasništvu Crvene zvezde) 

- prihod za 2023: 57,7 miliona €

- neto dobitak za 2023: + 3,7 miliona €

Ok, jel moze sad to sve da se objasni na srpski

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, CuaTheTime said:

Ok, jel moze sad to sve da se objasni na srpski

Dug kluba je 70 miliona evra, a realan dug 62,5 miliona. Prihodi kluba (pare za LŠ, transferi, ulaznice, sponzori itd.) su prošle godine bili oko 57,7 miliona i prihodi su bili veći od rashoda. Ukupno je klub imao dobitak od 3,7 miliona. Treba napomenuti da se kod transfera obeštećenje uglavnom plati u ratama za razliku od UEFA para gde pare za takmičenje u grupnoj fazi dobiješ još u istoj godini. Tako je recimo prošle godine transfer Serifa bio samo rashod od milion evra za obeštećenje jer je to rata za 2023. Isto tako je recimo jedan rashod za prošlu godinu bila rata od 500 hiljada za Motiku iako je kupljen još u januaru 2022. Transferi Nedeljkovića i Mijatovića nisu ušli u bilans za prošlu godinu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro je,  samo 70milki € duga, moze to doktor ekonomije i bolje.

 50i kusur M evrica rashoda!!!???? jeboteeeee, za šta? 

 Jedan neulazak u grupe LS nas deli od povratka na eru Vladana Lukica i duga od preko 100M €.

 

 https://sportklub.n1info.rs/fudbal/srbija-super-liga/stadioni-pod-hipotekom-ovo-su-krediti-zvezde-i-partizana/

   

Edited by Fat Zadd
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milko Miller said:

@Markoss Vidim da je Miladinović prvi put ove sezone igrao za kadete. Jel su reseni problemi između Terze i Gluscevica ili je mali promenio menadžera?

 

Nije reseno, nego nije imao ko drugi da brani. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ova Arena jebe celu ligu samo tako sa terminima. Moglo je komotno da se igra makar od 18 časova, kada već neće noćni termin.

Sa druge strane ja se ne sećam kada smo zadnji put igrali pod reflektorima domaće mečeve. Sve neki mrtvi termini.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bax said:

Šta je tačno bolje?

Odbrana sigurnija, na 6utakmica nije primljen gol, jedini kiks bio je derbi, i sad je bilo dovoljno prilika, Ivanic zicer, Serif zicer, Bukari sebican...

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Milko Miller said:

Ozbiljno pitas?

Ozbiljno pitam.

 

Voleo bih da mi neko izuzev derbija i Topole navede kvalitetnih pola sata fudbala.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bax said:

Ozbiljno pitam.

 

Voleo bih da mi neko izuzev derbija i Topole navede kvalitetnih pola sata fudbala.

 

 

Valjda je Bahar potpisao sa Makabijem, za slucaj da ti nedostaje  kvalitetan fudbal.

Link to comment
Share on other sites

Toliko o tome.

 

Ja nešto ne vidim da smo mi unapredili igru.

Broj primljenih golova je smanjen, ali ne kao posledica uigranije i bolje odbrane nego toga što je Glazer skinuo sumanut broj protivničkih zicera. Šanse koje protivnici stvaraju su još uvek tu čim uspeju da pređu polovinu.

 

O nekom unapređenju igrača se može pričati, Šerif je nešto pogodio, Kanga i Ivanić su proigrali, ali je s druge strane Bukari pao u formi. O bonus igračima neću, to je toliki pad u odnosu na jesen da je uopšte bespotrebno porediti. Ima i do toga što su dvojica najboljih prodata, ali to svakako ne abolira Vladana od ove minutaže na kašičicu koju dobijaju bonusi.

 

Da, igra nakon prekida je za pohvalu.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...