Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Ma nista protiv Miloja samo sam hteo da napomenem da nije isto kad imas Evropu pa moras odmah posle toga JSL. A da smo matora ekipa pa jesmo... Nije to lak ritam niti bi svi mogli da igraju ovde sreda-nedelja.

 

Mnogo je lakse kada imas 1 nedeljno utakmice uglavnom.I kad se fokusiras samo na JSL.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

@No name mnogo je lakse uskladiti rotacije kada imas samo JSL... Videcemo kako ce izgledati kada bude Evropa + JSL.

Ništa čekamo. Prvo smo čekali da prođe vojvodina, pa TSC, pa Cuka, Pa derbi, pa Kragujevac,Pazar.

 

A inace je u evropi imalo 20 utakmica pa je bilo potrebno da se rotira do besvesti, menja pozicije, mrsi na terenu.

Uopšte ne sumnjam da bi i ovde Bahar mrsio da je kojim slučajem ostao. Isprobavao bi svakakve moguće kombinacije do poslednjeg kola, dok je na pripremama uglavnom imao definisan tim. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Čočo said:

Djoku bi igrali da su zdravi Mijailović i Dragović. 

To mu i ja zameram što se tiče mimovica. Tu je morao da ga forsira svaku utakmicu umesto Mijailovica.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, No name said:

Kakav faul Spajica. Mozga bez. Isto kao što je uradio i rodić u derbiju sa dve noge start . Prosto neverovatno.

Gardist style

Link to comment
Share on other sites

Kraso od one sanse nije pipnuo loptu do maloprije. Cini mi se da je sansa bila u 22-23 minutu.

 

Sljivic nije dodao saigracu dobrih 15 minuta.

Kanga, Spajic i Rodic, ne zna se ko je pravio gluplje faulove, totalno nepotrebne.

 

Tuga, cemer i jad

Link to comment
Share on other sites

Cinilo se na pocetku da ce biti dobrog fudbala, ali onda smo krenuli da kilavimo i nismo se sastavili do kraja poluvremena. Sljivic dao lep gol, a posle toga svaki kontakt s loptom ocajan. Doduse, ni ostali nisu bolji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Onog koji smislja saljive reklame sa igracima naseg kluba treba ubaciti u top i ispaliti pod pravim uglom, pa ako se snadje da prezivi super.

 

Pre je bila ona budalastina ''SALE TI SI SRCE EKIPE, AKO TI NE POVUCES NEMAMO TAJ GO'', sad ovaj krindz sa Hvangom i Stamenicem ''mala mreza, uśta''

 

Boze sacuvaj

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Koliko god da mi se smucio rodić zbog prošle polusezone , mora se reći da od početka drugog dela, igra dobro. Dosta je svežiji, nema toliko kikseva, a ima solidan broj i upotrebljivih lopti. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...