Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

1 minute ago, K.Dot said:

Pola sata ničega. Nijedna šansa. 

Teško da se može nešto uraditi na terenu ovih dimenzija, protiv ekipe koja se brani sa 10 igrača iza lopte, tako što še pokušava prodorima 1-1 i pasovima do najbližeg igrača.

Link to comment
Share on other sites

Olajinka je na desnom krilu beskoristan, posebno u tandemu sa ofanzivno neupotrebljivim bekom poput Mijailovica. Sljivic sa fizikalijama komarca i brzinom puza nema sta da trazi na ovakvim livadama protiv mesarskih ekipa. Prakticno igramo sa dva igraca manje.

Link to comment
Share on other sites

Deluje prestrogo dosudjeno, ali ruka mu nije stajala uz telo, lopta pogodila cisto u ruku... e sad, da li ovaj odbitak o zemlju treba da se sudi..

Edited by Manoly
Link to comment
Share on other sites

Da l’ da kažemo Kangi da namerno promaši?

U principu ja bih penal sudio samo ako igrač loptu uhvati obema rukama kao da se sprema da šutne trojku. Glupo je svirati penal ako ga lopta slučajno pogodi u ruku. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Manoly said:

Deluje prestrogo dosudjeno, ali ruka mu nije stajala uz telo, lopta pogodila cisto u ruku...

Da, ali ruke jesu u visini bokova, ali igrač svojom pozicijom i svojim ponašanjem ne "uveličava" telo i time stiče presnost. Druga stvar ke odbitak od zemlje. Da je neko šutirao i da ga je pogidila lopta, onda ok, ali ovo je totalno van rezona, pošto igrač i ne zna gde je lopta.

 

Po meni, nije penal. Nema nikakve namere.

Sada nisam video regularan gol 😁.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, K.Dot said:

Da l’ da kažemo Kangi da namerno promaši?

U principu ja bih penal sudio samo ako igrač loptu uhvati obema rukama kao da se sprema da šutne trojku. Glupo je svirati penal ako ga lopta slučajno pogodi u ruku. 

U principu ovo je 50/50 odluka i ako je i to.

U principu ovo se u ovoj ligi protiv nas ne bi sudilo.

 

Al dobro kada izadjemo u Evropu pa kad nas realnost dohvati kada buemo u ulozi Javora ovde bice kako nas nepostuju i kako nas kradu.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Manoly said:

Deluje prestrogo dosudjeno, ali ruka mu nije stajala uz telo, lopta pogodila cisto u ruku... e sad, da li ovaj odbitak o zemlju treba da se sudi..

Kakve veze ima, igrač gleda na drugu stranu, lopta se odbija u visinu..

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Juan said:

Da li je Stjuart onaj sa Jamajke koji je bio kod nas na probi? Ako nešto nisam pomešao.

Taj na koga misliš već 4.godine igra u SLS. Sad igra za Vojvodinu a igrao je i za Grafičar, Čuku i Javor. Norman Kembel. Ovaj Stjuart im je došao skoro iz Salernitane. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tito, iako diktator i itd

7 minutes ago, Don Juan said:

Da, ali ruke jesu u visini bokova, ali igrač svojom pozicijom i svojim ponašanjem ne "uveličava" telo i time stiče presnost. Druga stvar ke odbitak od zemlje. Da je neko šutirao i da ga je pogidila lopta, onda ok, ali ovo je totalno van rezona, pošto igrač i ne zna gde je lopta.

 

Po meni, nije penal. Nema nikakve namere.

Sada nisam video regularan gol 😁.

 

Pre bih rekao glup penal... igrac je znao gde je lopta, ima je vremena da stavi ruke iza ledja, ali ne , ostavio ih je obe podignute. 

  Sta znam, ja ne mogu biti objektivan, na prvo gledanje ni ja ne bih svirao, ali posle ponovnog gledanja... npr viđao sam u bundesligi( cvajta,  treća ) da je sviran penal i za manje, bezazlenije kontakte rukom, ali i suprotne primere, gde nisu svirani očigledni kontakti rukom.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mister-no said:

Nije penal. Nenamerno igranje rukom.

Ako se gleda pravilo, uopšte nije bitno da je igrao namerno ili ne, već samo da li je neprirodan položaj ruke.

 

Edited by TB Told
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Penal prestrogo dosuđen. Imam razumevanja za sudiju, mlad, neiskusan. Zato nemam razumevanja za VAR sobu koja ga je pozvala jer prvobitno nije svirao penal... Sudija je podlegao pritisku iz VAR sobe i imenu gostujuće ekipe.

 

Zato drugi gol iz prelepe akcije. Šerif se definitivno oslobodio nakon dolaska Milojevića. Nije baš klasično drvo iako se lopta često odbija od njega kao od kamen. 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...