Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Stamenić je fudbaler, Mijailović ide u koš sa Gobeljićem. Svaku utakmicu u LŠ je bio najgori pojedinac na terenu. U odbrani preko njega svi prave višak. U napadu je još gori, ne umije da centrira, ni da vodi loptu. Gledam protiv Lajpciga kakvu je dugu loptu poslao. Sa desne strane šalje loptu u sredinu i pogađa fenomenalno igrača Lajpciga i otvara im šansu. Neka što je pogriješio, nego nijedan naš igrač nije bio ni blizu te lopte. Užasan je igrač Mijailović uvijek bio.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Wake in Fright said:

Stamenić je fudbaler, Mijailović ide u koš sa Gobeljićem. Svaku utakmicu u LŠ je bio najgori pojedinac na terenu. U odbrani preko njega svi prave višak. U napadu je još gori, ne umije da centrira, ni da vodi loptu. Gledam protiv Lajpciga kakvu je dugu loptu poslao. Sa desne strane šalje loptu u sredinu i pogađa fenomenalno igrača Lajpciga i otvara im šansu. Neka što je pogriješio, nego nijedan naš igrač nije bio ni blizu te lopte. Užasan je igrač Mijailović uvijek bio.

Ne može Mićko u koš sa Gobeljićem, jer ovom drugom ne možeš da nađeš mesto gde bi bio koristan. 

Mijajlović nije bek i igra očajno na toj poziciji upravo zbog toga. Niti ima kretnje beka, niti centaršut, niti zna šta tamo treba da radi. 

Mislim, možemo na to mesto da stavimo i Šerifa ili Mijatovića, užasni bi bili. 

Mijajlović ne treba da igra uopšte, ali ako ga već stavljaš u tim, onda može jedino na mesto štopera, gde je čak i imao nekih dobrih utakmica. 

  • Like 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

On je gori fudbaler od Gobeljića po mom mišljenju. Gobeljić je imao bolju motoriku i bolji udarac, dao je nekoliko dobrih golova. Ovo što je Mijailović odigrao u LŠ ove sezone je nešto najgore što sam vidio otkad pratim Zvezdu. Bilo je gorih igrača u onoj ekipi koju je vodio Pižon, ali ti likovi su vrijeđeli 100 eura - Psiholjub, Reljić, Ignjatijević, itd. Van toga perioda Mijailović je jedan od najgorih a da ima ozbiljnu ulogu u timu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gobeljic i onako limitiran je profesor doktor za Mijailovica.

Mijailovica ne bismo smeli ni da dovedemo jer se pre dve zime obecao Stanojevicu da ce da predje u Partizan ali srecom isprecili su se ljudi iz Cuke. Ali mi nismo klub nego protocni bojler. A i ovaj matori Toza iz FK mu je neki rodjak tako da nije tesko sabrati 2 i 2.

Link to comment
Share on other sites

Inace ovaj Cirkovic iz TSC-a deluje kao dobro domace resenje na levom krilu, ne znam da li su mu ovakve partije konstantne ali mi na prvu deluje kao 5x bolji igrac od Lucica. Jos je relativno mlad i ne verujem da je skup kapiram da bi ga pustila Krila Sovjetov za cifru izmedju 500k i 1m mozda i neki procenat.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Zvezdinho said:

Do juce Bahare kralju , svaka ti cast sto si odstranio Gobeljarda.

 

5550bb26e57c9da8f30a02f6fc733ccc.jpg

 

Gobeljardo kralju, vrati se , sve ti je oprosteno.

Daleko mu lepa kuca nemoj da se vraca nikada. Ali i takav ogranicen je fudbaler za Mijailovica.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Milko Miller said:

Čim Barak počeo da igra kao standardni superligaški trener smanjili smo bodovnu razliku. Drugačije izgleda stvarno ne može u srpskom fudbalu. 


Упис(ш) мјесеца:classic_laugh:

Значи чим је Бахар заличио на колеге који неће никад ниђе, ови преко пута су изгубили бодове:Hail:

Link to comment
Share on other sites

Da se nekako dovučemo do polusezone, a onda totalni remont.  Pre svega da se rasproda visak i da se smanji igracki kadar. 

 

Realno ovo juče je bilo loše, i samo smo nesto odigrali u prvom poluvremenu, drugo poluvreme je katastrofa,  ni ti igre ni ti zelje za istom. Samo se čekao 90 min i kraj.  To nije Zvezda to nije njen manir.

 

Za Bern ne znam sta da mislim.  Realno ništa ne igramo, losi smo u svakom smislu, ali opet....fudbal je to, ne pobedjuje uvek bolji...Nekako smo bolje igre ( tečnije) pruzali u Evropi nego u ligi.

Sto se tiče prvenstva tu smo gde treba da budemo s obzirom na prikazano. Losi smo celu polusezonu.

Ostaje derbi do kraja da se jos spusti razlika , i to je to.

 

Sve u svemu mogu da se izvade trijumfom u Bernu ili remijem da prezime u Evropi,  uz  pobedom nad Partizanom . To bi bilo samo rezultatski, ali bi problemi ostali, pre svega pun magacin igrača, loša hemija, bahar koji je ovde prisutan samo fizički itd. Sumorna jesen je tu, vidi li se tračak sunca pokazace naredne utakmice. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, No name said:

Da se nekako dovučemo do polusezone, a onda totalni remont.  Pre svega da se rasproda visak i da se smanji igracki kadar. 

 

Realno ovo juče je bilo loše, i samo smo nesto odigrali u prvom poluvremenu, drugo poluvreme je katastrofa,  ni ti igre ni ti zelje za istom. Samo se čekao 90 min i kraj.  To nije Zvezda to nije njen manir.

 

Za Bern ne znam sta da mislim.  Realno ništa ne igramo, losi smo u svakom smislu, ali opet....fudbal je to, ne pobedjuje uvek bolji...Nekako smo bolje igre ( tečnije) pruzali u Evropi nego u ligi.

Sto se tiče prvenstva tu smo gde treba da budemo s obzirom na prikazano. Losi smo celu polusezonu.

Ostaje derbi do kraja da se jos spusti razlika , i to je to.

 

Sve u svemu mogu da se izvade trijumfom u Bernu ili remijem da prezime u Evropi,  uz  pobedom nad Partizanom . To bi bilo samo rezultatski, ali bi problemi ostali, pre svega pun magacin igrača, loša hemija, bahar koji je ovde prisutan samo fizički itd. Sumorna jesen je tu, vidi li se tračak sunca pokazace naredne utakmice. 

 

 

Biće rasprodaje. Ali ne očekujte totalni remont. Moja očekivanja da će se prodati Dragović na zimu jer to je skroz u našem stilu i da će se dovesti levi bek i štoper umesto Dragovića. Prodaće se Kangva i/ili Kanga. Vigu ističe pozajmica, sa Milunovićem ćemo raskrstiti i to je to. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Mijailovic je okej zadnji vezni, ali ne za startera nego za neku rotaciju. U nasoj ligi je verovatno najbolji zadnji vezni trenutno. Ali bek nije i suludo je porediti ga sa Gobeljicem. Za Ligu sampiona svakako nije, na bilo kojoj poziciji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Čočo said:

Biće rasprodaje. Ali ne očekujte totalni remont. Moja očekivanja da će se prodati Dragović na zimu jer to je skroz u našem stilu i da će se dovesti levi bek i štoper umesto Dragovića. Prodaće se Kangva i/ili Kanga. Vigu ističe pozajmica, sa Milunovićem ćemo raskrstiti i to je to. 

Mnogo ce zavisti od utakmice u Bernu. Ako ostanemo u Evropi moguce da ce nosioci ostati, ako ne bice rasprodaje, jer nam ostaje samo jsl.

Pored Dragovica, ocekujem da ode Bukari i da na njemu najviše zaradimo. Mozda nešto uzmemo i od Kangve. Ostali su tanki, i ne vidim neku zaradu. Pre ce se voditi racuna da se rastereti kadar kroz plate. Mnogo imamo igraca na platnom spisku.

 

Bahar je sve igrace unazadio. Ne postoji neko ko je napredovao. 

Rotirao je do besvesti, ponasao se kao da su ovo utakmice pripremne, i svako kolo kombinovao. Dok je recimo na pripremama uglavnom uigravao jedan tim.

Covek je sve obrnuto uradio. Umesto da na pripremana,  uigrava,  isprobava razne varijante, daje sansu, on je sve to radio u zvaničnim utakmicama, i zato nam je tim delovao neuigrano, i raštimovano.

Totalno je podbacio. 

Link to comment
Share on other sites

On 11/25/2023 at 12:23 PM, Ljubitelj baklave said:

Danas verovatno se krcag razbija, dosta je isao na vodu, vreme je da se ova sklopocija od tima i igre razbije konacno i obije Terzicu i Marinu o glavu. Katastrofalan prelazni rok, prodas glavnog stopera, ne dovedes treneru zamenu, cirkus skauting i neznanje da se pronadje spic i povrh svega sujeta i Terzica i Marina da dokazu da znaju. Ovde su morale da rade novcane kazne odavno, jer mnogi od njih na terenu se zajebavaju. Ali uprava je ta koja je imala neku fantomsku viziju tima da sa najmanjim budzetom u LS ti napravis tim koji ce da ima imeprativ da bude treci u grupi i sta ti ja znam, a nemas 4 mil za spica. 

Sve je to lepo objasnio celnik Atalante " nemate 5 mil za spica, a hocete u LS, pa to NIJE za vas "

 

Nakon Novog Sada mogu slobodno da pocnu da razmisljaju o borbi za poziciju 2. sa Te Es Ce Om. 

 

Zapravo, mogu slobodno da pakuju kofere, a Terzic da ispuni davno dato obecanje. Veci prodavac magle davno nije boravio u prostorijama ovoga kluba. 

 

Nikada nisam bio ubedjeniji u neki kiks, kao danas protiv Vojvodine. Kvota na FKCZ je sramno mala, 1.28 ili tako nesto. Ovaj tim je bruka i sramota i ogledalo javasluka i nesposobnosti uprave. Trener je ovde najmanji krivac, on je stranac, a to je uvek dvosekli mac, komunikacija je uvek problem. Posebno sto je on prvi put van Israela, tako da uopste nemam dilemu da je dAjnamik Duo iz uprave glavni i odgvorni za ovaj javasluk i papazjaniju od tima. Prodas stopera, ne dovedes treneru zamenu, nemas levog desnog beka, spica juris 157 prelaznih rokova i tako dalje. 

Cim je naisao DuljajBall, tj cim je prvi put rival vezao silne pobede ( na ovaj ili onaj nacin ), sve mane jos vise dolaze do izrazaja, a bilo je ovakvih mana i ranije, samo sto je rival bio katastrofalan, pa nije imao ko da ga ugrozi. 

 

KKCZ copy paste FKCZ, prepun preplacenih stranaca koje zabole dupe da se cimaju po js livadama, svakog prvog kaplje ozbiljan kesh na racunu. Nikada nisam u jednoj sezoni imao ovako odbojan stav prema i FK i KK sekciji istovremeno, doslovce ne mogu da se poistovetim sa njima, kao da su neki strani klubovi zaposeli dresove i grbove oba kluba. 

Nestvarno !!!!

 

Bukvalno mi je 10000x drazi bio tim sa SavioMaviomMugusomKaduomMikicemReljicemSlavkoPljesvakicom i ostalima. 

 

A taman sam se lepo odmorio i zaboravio na fudbal za ove dve nedelje. 

 

Svaka cast na predvidjanju da ce Topolcani da zakuvaju

Link to comment
Share on other sites

Ludi Ognjen Vranješ, na temu kako je Bahar sjeb'o ekipu i kako će dobiti metlu, kaže da igrači (ili ko već) pričaju da njega skoro i ne viđaju, da on gleda treninge iz kancelarije  a da sve rade pomoćnici..faktički nemaju kontakt sa njim. Mogu misliti Terzu i ekipu kad su to skontali. Dizali ga u nebesa, pričali gotivne, legendarne priče kako su se njih 6 u odjelima pojavili kod Bahara i rekli mu da ne idu dok ne potpiše..a onda poslije izvjesnog vremena skontali da je lik podosta lud. Kako sad pred šefa, u pm..

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mendez said:

Ludi Ognjen Vranješ, na temu kako je Bahar sjeb'o ekipu i kako će dobiti metlu, kaže da igrači (ili ko već) pričaju da njega skoro i ne viđaju, da on gleda treninge iz kancelarije  a da sve rade pomoćnici..faktički nemaju kontakt sa njim. Mogu misliti Terzu i ekipu kad su to skontali. Dizali ga u nebesa, pričali gotivne, legendarne priče kako su se njih 6 u odjelima pojavili kod Bahara i rekli mu da ne idu dok ne potpiše..a onda poslije izvjesnog vremena skontali da je lik podosta lud. Kako sad pred šefa, u pm..

Još jednom da ponovim: Kad vidim ko sve napada Bahara i koji su to sklopovi ličnosti( Pešić, Vranješ, bračni par Borjan, svakojaki kvazi novinari...) Bahar od mene dobije još jedan stepen veću podršku! 

A o priči da treninge vodi iz kancelarije to nije vredno čak ni komentarisanja. 

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Čočo said:

Još jednom da ponovim: Kad vidim ko sve napada Bahara i koji su to sklopovi ličnosti( Pešić, Vranješ, bračni par Borjan, svakojaki kvazi novinari...) Bahar od mene dobije još jedan stepen veću podršku! 

A o priči da treninge vodi iz kancelarije to nije vredno čak ni komentarisanja. 

Vezano za pobrojane likove, ima smisla. To za vođenje treninga je sa par strana išlo (mislim da su i ovdje pisali upućeniji forumaši). U svakom slučaju, ja mislim da to što su kontra njega jahači apokalipse, ne znači da je i on nužno dobar. Činjenica je da je ovo što je do sada pokazao ni za kurca. Ne znamo gdje je glava a gdje dupe. Jedini razlog zbog kojeg sam ja za ostanak Bahara jeste što vjerujem da je nemoguće da je ovoliko loš pa sve mislim da su neki drugi faktoru u pitanju i da će nešto ili neko kliknuti. A ako trebam misliti da je on Bog otac jer su protiv njega Binić i Kosanović i jer je otjerao 3-4 bezveznjaka te zato što napravimo više šansi za go u izgubljenim utakmicama pa kao izgledamo bolje u Evropi, ja ću onda ipak biti neka treća opcija koja je i protiv jednih i protiv drugih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Klub redovno izbacuje slike sa treninga i jos nijednom nisam primetio da nema Bahara, uvek je prisutan. Da pomocnici vode glavnu rec dok on nadgleda i tek ponesto koriguje i dobaci - definitivno je tako, i meni je bilo cudno, ali mi rekose da se danas tako radi u vecini (ozbiljnih) klubova.

 

Uostalom, secam se snimka nakon promocije kad covek prvi put ulazi u svlacionicu i upoznaje se s igracima. Vec na pocetku izlaganja je naglasio da je on tu primarno u ulozi menadzera, a za vodjenje treninga je zaduzen prvi pomocnik, Gaj Sarfati.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

E moji cigani, lako vam se gurnu kojekakve bube i buve u glavu...

A zna svaki realan covek ko je glavni odgovorni za sranja koja se u klubu desavaju.

Trener preko kamera vodi treninge, ne zna ko su mu igraci, a ovamo tekstove o tome pisu "proverene snage srpskog sportskog novinarstava" i tviter strucnjaci.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...