Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

1 hour ago, Čočo said:

Kada protivnik promaši tri gola sa 2m to se zove sreća. Mi to ove godine uz sve što nemamo, nemamo ni to. Nama protivnici a postavio sam slike pre nekoliko dana daju u proseku gol iz jednog šuta. Nadam se da sutra napravimo dobar rezultat i da se malo podignemo. Toliko nam samo treba da ovakav Partizan nakantamo kao nikad do sada. 

Moramo da podjemo iz svog dvorista, od svih anomalija i lakrdija koje su pravili jahaci apokalipse, gde Zvezda pritom nije imala pravu konkurenciju u dom ligi.

Ove sezone, uz individualno najjaci tim koji smo do sada imali, opet fale igraci u odbrani, gubi se koncept, nacinjene su greske u transferima i to u godini kada smo imali Ls u dzepu.

Dakle, Pfk dobija rivale koji su u odnosu na Zvezdu teska boranija, a Zvezda je isto tako pala protiv Vozdovca i Cuke. Da ne pricamo o tome da komsije nece kiksnuti kako si pisao pre par dana, ocekujem da dobijaju redom jer su to jedine tekme koje igraju i na koje se koncentrisu.

 

Pobede u derbiju nismo imali u dzepu ni kada je Partizanov kvalitet bio i manji nego sad, sta pricati o tom derbiju u decembru. Pritom do tada cemo sigurno ponovo kiksnuti na ovim livadama, to je neizbezno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Miloje ako dodje plasim se da ne bude ogromno razocarenje. I za njega je bolje da ne dolazi sad i ostane u lepom secanju kao najuspesniji trener u poslednjih 30ak godina.

Sve ovo sto sad imamo je zasluga iskljucivo Milojevica. Nikakv Terzic nikakav Mrkela. Miloje nam ugurao silne milione u kasu, Miloje nam digao kofieficijent do nebesa, na kome se i dan danas vozimo. Covek nas 2017. digao iz klinicke kome. Ali mislim da nije pametno da se vraca.

Edited by fasper
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nele said:

Kad li smo postali tolika sila da je pod moranjem pobeda protiv ekipe nivoa Lajpciga …. A da srpski Bajern

Ali kako se Terzicu vrate takve izjave kao boomerang, To i izjava da nam Partizan nije konkurent.

 

Uvek uzivam da gledam kad se Zvezdanu i Nebojsi vrate takve izjave poput karme.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Markoss said:

Nije mi problem da napisem, ali zelim da verujem da Vladan Milojevic nece naslediti Bahara. 🙂

Za njega sam pisao pre neki dan da me ne bi čudilo da čak i platimo obeštećenje da ga vratimo. A ko je drugi? 😂

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Ali kako se Terzicu vrate takve izjave kao boomerang, To i izjava da nam Partizan nije konkurent.

 

Uvek uzivam da gledam kad se Zvezdanu i Nebojsi vrate takve izjave poput karme.

Dva puta je izašao da se busa u grudi i oba puta sledeću utakmicu smo izgubili. A na početku sezone pamtiće se ona čuvena izjava da nama nema konkurenata u našoj ligi i da se mi merimo sa ekipama iz Evrope i eto ga u toj ligi gubi bodove i zaostaje za 6 koraka. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Ali kako se Terzicu vrate takve izjave kao boomerang, To i izjava da nam Partizan nije konkurent.

 

Uvek uzivam da gledam kad se Zvezdanu i Nebojsi vrate takve izjave poput karme.

Ne mogu bas da uzivam, uzivao bi da vode neki drugi klub. 😁

 

Kod nas ni Klop ni Gvardiola ne bi opstali godinu dana.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, L' Imperatore said:

 

Miljaš, Lalat... Neko tog ranga, sigurno

Nisu oni to je dobro. Pored ovog Rusa i Miloja, provlači se i najmanje realan izbor a to je ovaj mladi Savić iz Voždovca. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Ako je zadovoljstvo prosecnog navijaca Zvezde osvajamo domace prvenstvo, onda bas to i zasluzujemo. Miloju hvala za sve. Da nije bilo njega, ne bismo bili u mogucnosti da napradeujemo, ali dok god vrhuska planira da sa domacim trofejima zamazuje oci navijacima, nema nama napretka, ali citajuci forum, vidim da je vecina bas za to, da se kurcimo na domacim livadama i tako narednih 10” godina… Jebiga. 
ja bih voleo da dockam da Zvezda igra fudbal, na gol vise, pa neka izgubimo 5:3 u evropi, ali da napadamo svakog i da nemamo tenziju. Ovako se vrtimo u krug i dok god menjamo trenere ko carape, nista se nece promeniti. Koji god trener da je dosao sa strane, bio je busen da li od igraca, ili od bata Djorine “strucne” javnosti, novinara, kasnije i uprave (da ne bi polagali racune). Jebote, svi se ponasaju kao na FM, a dovoljno je da svako objektivan pogleda novinske naslove zadnjih 10 dana, pa da sve bude jasno. 

Edited by zvezdsusrcu
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, zvezdsusrcu said:

Ako je zadovoljstvo prosecnog navijaca Zvezde osvajamo domace prvenstvo, onda bas to i zasluzujemo. Miloju hvala za sve. Da nije bilo njega, ne bismo bili u mogucnosti da napradeujemo, ali dok god vrhuska planira da sa domacim trofejima zamazuje oci navijacima, nema nama napredka, ali citajuci forum, vidim da je vecina bas za to, da se kurcimo na domacim livadama i tako narednih 10” godina… Jebiga. 
ja bih voleo da dockam da Zvezda igra fudbal, na gol vise, pa neka izgubimo 5:3 u evropi, ali da napadamo svakog i da nemamo tenziju. Ovako se vrtimo u krug i dok god menjamo trenere ko carape, nista se nece promeniti. Koji god trener da je dosao sa strane, bio je busen da li od igraca, ili od bata Djorine “strucne” javnosti, novinara, kasnije i uprave (da ne bi polagali racune). Jebote, svi se ponasaju kao na FM, a dovoljno je da svako objektivan pogleda novinske naslove zadnjih 10 dana, pa da sve bude jasno. 

Ja bih iskreno najviše voleo da Bahar sutra posloži kockice kako treba i da izvučemo pozitivan rezultat. A da zatim dobije i sve do kraja ovog dela sezone. I dalje verujem u ono kad je došao a to je da je on trener za korak napred u Evropi. Pogubio se u našoj ligi. Mi smo ligu osvajali sa užasnim igrama i muženjem lopte. Baš bih voleo da pronađe bilo kakvu formulu i ova ekipa da prodiše. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Не треба Бараку да буде суд и да се на њему и тиму ломи на сутрашњој утакмици, већ то треба да буду гостовање Јанг Бојсу и дерби.

 

У првом случају, чак и да победимо сутра, за даљи пласман у Европи је битнија директна утакмица са ЈБ јер ако ту изгубимо не можемо да идемо на пролеће у Европу.

 

Дерби на крају првог дела сезоне, директан окршај па да се види, да ли је до нас или до њих ово што се дешава и толика бодовна разлика, да Партизан са оваквим тимом везује 12 победа а да их служи и срећа или затварају. Имаш прилику да покажеш у директном дуелу, да ли си јак само на причи или ћеш то и да докажеш на терену. Ту нема да кривиш друге и да се вадиш на њих. Покажи да си бољи на терену. Јер нешто нема Терзе ових дана да се шири по новинама о никад јачем и скупљем тиму и како су нама уствари конкуренти Копенхаген, Олимпијакос а да смо домаћу лигу прерасли и да нас не интересује.

 

Има још три дербија да се одиграју, сасвим довољно да ако си толико бољи колико причаш преокренеш стање на табели.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sutra bas bas bitna utakmica i za Bahara i za nas. On ako izgubi bas je u problemu, ovo je trebalo da mu bude odskocna daska za nesto vise a po svemu sudeci vratice se u Izrael jer niko ozbiljan nece da ga uzme. A za nas bi isto bilo dobro da Bahar konacno očepi i krenemo da igramo jer plasim se ko ce da dodje posle njega. Plasim se da ne nastavimo jos gori slobodan pad. Ovu svlacionicu ne moze svako da kontrolise.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, fasper said:

Sutra bas bas bitna utakmica i za Bahara i za nas. On ako izgubi bas je u problemu, ovo je trebalo da mu bude odskocna daska za nesto vise a po svemu sudeci vratice se u Izrael jer niko ozbiljan nece da ga uzme. A za nas bi isto bilo dobro da Bahar konacno očepi i krenemo da igramo jer plasim se ko ce da dodje posle njega. Plasim se da ne nastavimo jos gori slobodan pad. Ovu svlacionicu ne moze svako da kontrolise.

Jedno je sigurno, niko bolji neće doći jer takvog trenutno nema. Volim ja Vladana Milojevića i hvala mu na svemu, bista treba da mu se napravi ali sa njim to bi bio korak nazad. Trenutno stanje nije samo odgovornost trenera zato trener ne treba da se menja. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Pobeda nad Lajpzigom je nebitna za prolaz dalje, jer cak i da se dobije sutra, moze sve to da se ponisti porazom od YB.

 

A nesto mi govori da YB bez problema moze da ostane neporazen na gostvanju Lajpzigu. 

Zakljucak - bice potrebna pobeda u Bernu da bi se prezimilo u Evropi, to je kljuc. Ovo sa Lajpzigom igramo za samopouzdanje i 3 mil evra zarade od pobede. 

 

A i sve to je nevazno, jer LS i domaca liga nikakvih dodirnih tacki nemaju, tako da sve i da dobijemo 3 0 Lajpzig, veoma lako mozemo da se izblamiramo opet u domacoj ligi, vec protiv Panceva. 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ali s obzirom da su ovi naši već krenuli da zivkaju sve od reda znači da samo čekaju naredni kiks da smene Bahara. E i zbog toga bih najviše voleo da Bahar digne ekipu i zapuši usta svima koji ga napadaju sa svih strana. Jer kad vidim ko sve hoće da ga smeni već u napred vidim povratak Milojevića a za njim Borjan, Srnić, Gobeljić, Stojković i kompanija već naredne godine. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa kad ga već reče, dovrši ga majku mu. Ja sam čuo da se spominje onaj što je figurirao kao opcija i letos Rus Čerčesov iz Ferencvaroša. [emoji28]
OMG samo ne Cercesov, spreman sam čak i na Vladana 2.0

Sent from my A063 using Tapatalk

Baharu je sutra prebitna utakmica, s obzirom na to da vec sad postoje dva ozbiljna kandidata da ga zamene. Cak se pominje da u slucaju loseg rezultata nece docekati ni JB. 
 
Za mene su obojica kante od trenera, ali mislim da bi forumasi bili podeljeni. [emoji846]
Jel Bahar upućen u licitiranje?

Sent from my A063 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Markoss said:

 

Oba bivsa.

Bože može li gore. Pa mi pored Vladana koji je i najbolji od svih naših bivših je pogubno dovoditi ga. A mi tražimo još nekog bivšeg. Joj Markose ubi nas načisto. 

Bahare izdrži verujemo u tebe!!!!!! 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...