Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?馃弳


Kooineeperk

Recommended Posts

4 minutes ago, Cromodora said:

Ili dok se Milija拧 stealth nije ume拧ao u tekmu 馃檪

Sent from my A063 using Tapatalk

Obicno sam ga kritikovao, ali za ovo mislim da je vise do igraca. Nije jajario, menjao je ove umorne za sveze, cak je i dobro postavio utakmicu, maltene nam Lajpcig do 80. minuta nije sutnuo, ali klinci kao da ne veruju u sebe. Bas luzerski mentalitet.聽

Link to comment
Share on other sites


Obicno sam ga kritikovao, ali za ovo mislim da je vise do igraca. Nije jajario, menjao je ove umorne za sveze, cak je i dobro postavio utakmicu, maltene nam Lajpcig do 80. minuta nije sutnuo, ali klinci kao da ne veruju u sebe. Bas luzerski mentalitet.聽
Omaklo mu se :)
Ja jednostavno ne verujem da je on sposoban vi拧e od toga da primi platu svakog 1-og u mesecu. 沤alosno je da mi ne mo啪emo da nadjemo boljeg od njega, a posle se 膷udimo za拧to neka talentovana deca ostaju samo talentovana i na tome se sve zavr拧ava.

Sent from my A063 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izasla postava聽

Glazer O.聽(G)
Djiga N.
Dragovic A.聽漏
Hwang In-Beom
Ivanic M.
Mijailovic S.
Mitrovic S.
Ndiaye C.
Olayinka P.
Rodic M.
Stamenic M

Kakav facepalm sastav, on je pogubljen. Kakav bre Mitrovi膰 vi拧e! Ja ne verujem.

Sent from my A063 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Rodic i Mitrovic provereno moraju da igraju. Bahar uskoro sam napusta Zvezdu. Ne svidja mi se kako vodi Zvezdu,ali ni Anceloti ne bi mogao drugacije. Kad ti narede da neko mora da igra. Zasto ne pustaju Krasoa da igra, procice kao Ohi. Doveli dzabe,prodaju za milionce svima lepo.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kraso ni na klupi...Zao mi je Bahara zbog privatnih problema,ali covek se totalno pogubio.Ekipa se u domacoj ligi muci sa svim timovima,igru nemamo,rezultat nemamo,a nazalost nema ni naznaka da ce se nesto promeniti u narednom periodu.Nadam se da se veceras necemo obrukati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Fat Zadd said:

Onako, bas jadna postava. Ubice nas po bokovima, Rodic/Micko nece znati gde se nalaze.

Polako gubim veru u Baraka i njegovu sposobnost da promeni nesto na bolje.

Mislim da je i on sam u samog sebe izgubio veru i da ga trenutno fudbal uopste ne zanima(ne samo zbog rata)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...