Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Mitrovic cesto i lako dolazi nadomak 16, ali za konkretan ucinak mu smeta leva strana. Iako on sebe vidi levo, nema on te kvalitete. Prvo, ulazak unutra, desno, i prelazak na desnu nogu mu je i predvidiv i traljav. Kada ode levo, nema Boga da levom nabaci dobru loptu ili vrati dobru povratnu jer mu je leva noga bas losa. U principu mu fali tehnike za kontra krilo. Po meni, bio bi izuzetno koristan desno jer tu nema mnogo pametovanja. Spartaj i ubacuj u 16. Pa nazad. Pa ponovo. Desnom, manje slabom nogom je sposoban i da dobro nabaci i da da dobru povratnu. Problem za njega jeste sto mu je konkurencija Bukari. Zato bih voleo da vidim Bukarija u napadu, jer i takav kakav je nas je najkonkretniji igrac.

 

Levo siroko bih stavio Olainku. Ima i brzinu i odgovornost i kondiciju. Fali mu zavrsnica. Tako da bi i on procvetao na poziciji levog fulbeka, ima sve sto treba, a sakriva svoje mane mane.

 

Nesto ovako:

 

Glazer

Mijailovic Djiga Dragovic

Mitrovic Stamenic Hvang Olainka

Ivanic

Bukari Serif.

 

Smatram da bi ovaj sastav kliknuo i poceo da kida. Nema malokrvnih igraca, svakom odgovara pozicija, Mitrovic na svojoj korisnijoj strani, Olainka bi sakrio mane, a ostao jako koristan i pokretljiv, Bukari bi bio blize golu.

 

Ovaj sastav sam prizeljkivao za derbi koji je posle odlozen. Ostajem pri istom misljenju. Ovo je najbolji tim.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bax said:

Ukoliko Bukari nije dobio pasoš u međuvremenu taj sastav ne bi mogao da istrči u domaćici jer bi imao pet stranaca.

 

Imam osećaj da ih dobijamo lakše nego što se očekuje…

 

Pocetkom jula je bila informacija za njega i Ada. Dakle pre tri meseca. Racunam da se procedura za to vreme zavrsila.

Link to comment
Share on other sites

spacer.png

 

Gledam sad ovaj sastav i ne mogu da povezem kako je ovo skockano bilo na terenu. Iako se secam kljucnih trenutaka. Secam se da su te pripreme bile sjajne. Dobijali smo i bundesligase, mislim Verder i koga vec jos. Ljupko se vratio na klupu, pominjao se dvomec sa Jang Bojsima kao paralela sa onim pocetkom sezone 90/91, kada je takodje sve krenulo protiv Svajcaraca, doduse Grashopersa. Tamo Zigic nadoknadio 0-2 sa dva gola. Ovde smo ih dobili cini mi se sa 3 gola nasih stopera. Miladinovic, Dudic i jos neko. Ne mogu da se setim bas. No da se vratim na pocetak posta. Kako je ovde izgledala postavka? Gledajuci ovu fotografiju, tu su 4 stopera i dva beka?! Miladinovic, Slavoljub, Bisevac, Dudic, Basta i Lukovic.

 

Seca li se ko?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kooineeperk said:

 

 

Nigde ne vidim da je utakmica uopste pocela, a trebalo je pre 25min da pocne. Zna li neko sta se desava?

Citam sad na tviteru neka greska u protokolu kod nasih, sta tacno nije receno

 

edit: evo krece

Edited by Nele
Link to comment
Share on other sites

Ko bi ga znao šta je istina oko stadiona. Terzić stalno menja priče, te nov stadion, te rekonstrukcija, te 100 miliona, te 65 miliona...

Jedino je rečeno da će oba stadiona da dožive rekonstrukciju i Zvezde i Partizana. 

Mada ja nemam pojma kako će da reše probleme koje ima Marakana, tj. može, ali to je jako skupo. Prvo bi trebalo podići teren, pa onda ostalo......

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Čočo said:

Ne znam kolimo je pouzdan ovaj sajt. Poljaci su u pitanju. Ali zanimljiva informacija koja nije kod nas puštena.

http://stadiumdb.com/news/2023/09/serbia_belgrades_marakana_stadium_set_for_a_2055_million_revamp

 

Zna se iz cije kuhinje to dolazi :wink2: i to pred odlučujući meč 

 

😁

 

 Nisu za sada losi omladinci... samo malo bolja zavrsnica i tacniji pas.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Firga said:

spacer.png

 

Gledam sad ovaj sastav i ne mogu da povezem kako je ovo skockano bilo na terenu. Iako se secam kljucnih trenutaka. Secam se da su te pripreme bile sjajne. Dobijali smo i bundesligase, mislim Verder i koga vec jos. Ljupko se vratio na klupu, pominjao se dvomec sa Jang Bojsima kao paralela sa onim pocetkom sezone 90/91, kada je takodje sve krenulo protiv Svajcaraca, doduse Grashopersa. Tamo Zigic nadoknadio 0-2 sa dva gola. Ovde smo ih dobili cini mi se sa 3 gola nasih stopera. Miladinovic, Dudic i jos neko. Ne mogu da se setim bas. No da se vratim na pocetak posta. Kako je ovde izgledala postavka? Gledajuci ovu fotografiju, tu su 4 stopera i dva beka?! Miladinovic, Slavoljub, Bisevac, Dudic, Basta i Lukovic.

 

Seca li se ko?

 

Bisevac bio zadnji vezni, upao je u tim umesto Stancica koji je dobio crveni u Bernu.

 

Igrali smo 3-2-3-2, Basta i Lukovic po bokovima, Psiho, Dudic i Miladinovic stoperi, Bisevac, Deki Milovanovic i Bosko u sredini, i Ziga i Pantela napred

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Tom Bombadil said:

Prvi meč se igrao u Cirihu  na sada rahmetli stadionu Grashopersa, pošto se stadion u Bernu renovirao tad.

 

Ja sam na 2-0 za Jang Bojs otisao u kupatilo, odvrnuo cesmu iz sve snage, i tako stajao nervirajuci se dok mi majka nije usla na vrata i rekla da je 2-2 (a ja mislio da joj se ide u wc pa me vabi napolje 😁)

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pantelia said:

 

Ja sam na 2-0 za Jang Bojs otisao u kupatilo, odvrnuo cesmu iz sve snage, i tako stajao nervirajuci se dok mi majka nije usla na vrata i rekla da je 2-2 (a ja mislio da joj se ide u wc pa me vabi napolje 😁)

Mene moja majka vodila na tekmu jer sam bio mladji tinejdzer tad a zadesili se u ZH. Pre početka me upozorila da se ne nerviram ako počnemo da gubimo. Pa posle kad su momci poveli 2-0 prva je izgužvala ulaznicu i besno je bacila 😂

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, pantelia said:

 

Bisevac bio zadnji vezni, upao je u tim umesto Stancica koji je dobio crveni u Bernu.

 

Igrali smo 3-2-3-2, Basta i Lukovic po bokovima, Psiho, Dudic i Miladinovic stoperi, Bisevac, Deki Milovanovic i Bosko u sredini, i Ziga i Pantela napred

 

 

 

Jedna od desatak utakmica FKCZ koju sam posmatrao uživo. Slažem se sa tobom, mada mislim da je Basta igrao u sredini. Nebitno. Pun stadion, odlična igra, tim pun Zvezdine dece...

Posle utakmice porasli su apetiti, ali PSV nas je vrlo brzo spustio na zemlju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...