Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

45 minutes ago, 1989 said:

Боже како је добро ахахаха

 

Човек ти каже да му је друг из екипе где се одлучује ал не можеш ти то да појмиш јер си острашћен и заслепљен болесном мржњом па онда дајеш себи за право да претпостављаш да ли он припада сиротињској мањини на северу или злим вођама кме кмее

 

Кога бре брига да ли мрзиш или не, мрзи слободно ево плачемо сви по трибини од шипке до пензионера на боковима ка истоку и западу, иди гледај хулиганс.цз за боље и ниси.

 

Север је здрава трибина са свим врлинама и манама и то зна свако коме извори информација иду даље од хулиганс.цз и балканских навијача.. здрава и јака и биће још јача у то буди сигуран. У инат овима што нас мрзе проклињу и желе све најгоре. 

 

Prvo, da ti se zahvalim sto si prvi post posvetio meni, pocastvovan sam.

 

Drugo, znam da je kod vas u generalstabu stroga disciplina, ali ovo je forum na kome ljudi mogu da iznose svoja misljenja. I ne treba da te zanima da li vas ja mrzim ili ne, kao sto i mene apsolutno ne zanima sta ti mislis o mojoj mrznji prema vama.

 

Trece, tribina vam je nevidjeno zdrava. Mislim da najvise zdravlja dolazi od Drazinih i Dunjicevih barjaka, tu se krije zdravlje. Mozda i u mrznji i zelji za klanjem prema svemu sto nije srpsko, ima i toga. Ili kad se udje u tenk, to je isto zdravo. I kad vas obidje Veljko Raznatovic, on je takodje zdrava sportska prica. Kada dajete novac kapetanu Draganu, one isto covek zdrav, lozi se na golf. A i paljenje baklji isto deluje blagotvorno na pluca, tako da nema veze sto ih palite kada to timu za koji navodno navijate apsolutno ne odgovara.

 

Cetvrto, da sam pripadnik ogromne vecine, za koju zakon ne postoji, i koja ima maltene kompletan srpski internet u vlasnistvu, znas kako bi me bolelo dupe sta neko negde, u nekom kutku interneta misli o meni. Kod vas to jebiga, nije slucaj, mora da se zatre svako ko ne deli vase misljenje. Ovo nikad nije bio fasisticki rsb, nadam se da ce tako i da ostane.

 

O ovom podmetanju o ''sirotinjskoj manjini'' ne bih, to je jos jedan dodatak tvom opusu kao novog clana. Ne znam sto tako o lose pises o hooligans.cz, oni imaju pozitivno misljenje o grupi.

 

I na kraju, cirilica je prelepo pismo. Nadam se da ce doci vreme kada nece biti povezivana sa vama.

  • Like 6
  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, pantelia said:

Oni su uzasno jaki i zajebani u odnosu 15 na jednoga, sve preko toga postaje problem.

Tačno,ali imaju podršku celog državnog aparata..biće vrlo zeznuti skloniti ovu paravojsku..to će biti problem svakoj vlasti koja bude htela normalno društvo.

Inače..jeste vi (svi) uopšte pročitali vest o Joviću ili sudite samo po naslovu? Nije ga Pioli "odstranio" nego je Luka povređen. I nedovoljno spreman za napore..sam je to rekao pre nekoliko dana italijanskim medijima.
To svakako svedoči da je lelemud i nedovoljno posvećen treninzima,ali u ovom slučaju nema ničeg kontroverznog. Za sada.

Edited by Drug Crni
slovo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, pantelia said:

 

Prvo, da ti se zahvalim sto si prvi post posvetio meni, pocastvovan sam.

 

Drugo, znam da je kod vas u generalstabu stroga disciplina, ali ovo je forum na kome ljudi mogu da iznose svoja misljenja. I ne treba da te zanima da li vas ja mrzim ili ne, kao sto i mene apsolutno ne zanima sta ti mislis o mojoj mrznji prema vama.

 

Trece, tribina vam je nevidjeno zdrava. Mislim da najvise zdravlja dolazi od Drazinih i Dunjicevih barjaka, tu se krije zdravlje. Mozda i u mrznji i zelji za klanjem prema svemu sto nije srpsko, ima i toga. Ili kad se udje u tenk, to je isto zdravo. I kad vas obidje Veljko Raznatovic, on je takodje zdrava sportska prica. Kada dajete novac kapetanu Draganu, one isto covek zdrav, lozi se na golf. A i paljenje baklji isto deluje blagotvorno na pluca, tako da nema veze sto ih palite kada to timu za koji navodno navijate apsolutno ne odgovara.

 

Cetvrto, da sam pripadnik ogromne vecine, za koju zakon ne postoji, i koja ima maltene kompletan srpski internet u vlasnistvu, znas kako bi me bolelo dupe sta neko negde, u nekom kutku interneta misli o meni. Kod vas to jebiga, nije slucaj, mora da se zatre svako ko ne deli vase misljenje. Ovo nikad nije bio fasisticki rsb, nadam se da ce tako i da ostane.

 

O ovom podmetanju o ''sirotinjskoj manjini'' ne bih, to je jos jedan dodatak tvom opusu kao novog clana. Ne znam sto tako o lose pises o hooligans.cz, oni imaju pozitivno misljenje o grupi.

 

I na kraju, cirilica je prelepo pismo. Nadam se da ce doci vreme kada nece biti povezivana sa vama.

Мишљење? А каже ти човек директно из прве руке каква је ситуација и из које групе је човек одакле је добио информацију а ти га сврставаш у мањину на северу која долази јер је јефтина карта 😃 јер не може твој острашћен мозак да схвати да и неко ко је део "генералштаба" не може да оде на сити јер нема паре. Па како бре нема ја сам мислио да је генералштаб пун кеша од ултра копа? Или ипак није? Шта ће бити на крају ајде ти пресеци 😃

 

А јел мишљење и кад си лагао овде за кореографију у бојама украјинске заставе? Јел онај штит на чикици са шеталице штит делија или грб вагнера? Шта ће бити на крају мајсторе? Шта пише на хулиганс.цз а видиш сама чињеница да њих помињеш показује да појма немаш о чему причаш. Али ето ти имаш мишљење на које наравно имаш право али зато не дај Боже да неко мисли другачије и о Дражи и о Драгану и о Дуњићу. Јел тако Пантелија? Што се тиче ћирилице, џабе се надаш, повезиваће се заувек. Јбг свидело се теби или не тако је.

  • Like 2
  • Love 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko je sever zdrava tribina mozemo videti sa svakom novom kaznom UEFA/FSSa koji ne plaćaju "Dileje" iz svog džepa vec klub.

Sa svakom novom porukom mrznje, širenjem nacionalizma&šovinizma, parolama podrške kriminalcima i ratnim zlocincima takodje dokazujete koliko vam je zdrava tribina.

Koliko je zdrava tribina koštala klub poslednjih 30ak godina? 

Ucene, pretnje, zastrasivanja igrača i rukovodioca kluba?

Mešanje u rad i odluke kluba i nametanje istih.

Koliko je zivota, sto sa severa sto navijaca drugih klubova, zbog imbecila sa sevra izgubljeno???

 

Mozemo ovako do sutra, potrajalo bi.

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Fat Zadd said:

Koliko je sever zdrava tribina mozemo videti sa svakom novom kaznom UEFA/FSSa koji ne plaćaju "Dileje" iz svog džepa vec klub.

Sa svakom novom porukom mrznje, širenjem nacionalizma&šovinizma, parolama podrške kriminalcima i ratnim zlocincima takodje dokazujete koliko vam je zdrava tribina.

Koliko je zdrava tribina koštala klub poslednjih 30ak godina? 

Ucene, pretnje, zastrasivanja igrača i rukovodioca kluba?

Mešanje u rad i odluke kluba i nametanje istih.

Koliko je zivota, sto sa severa sto navijaca drugih klubova, zbog imbecila sa sevra izgubljeno???

 

Mozemo ovako do sutra, potrajalo bi.

Обзиром на то колику цену је Север плаћао да би ти клуб уопште постојао данас и у кошарци и у фудбалу свака казна плаћена уефи је мала. Премала. Да није мрски Генералштаб спасавао клуб у времена кад су на месту стадиона планирали тржне центре данас би гледао превоз за мали мокри луг а не за Манчестер или Берн. То какво ти мишљење имаш о паролама и порукама је твоја ствар, север има своје мишљење (а мишљење је светиња, тако?) и крај приче, коме се свиђа супер коме не шта да се ради

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Zdrava tribina gde 80% ljudi živi od kriminala, pri čemu ne mislim na onih 1% koji imaju neke dilove sa državom. I dobro je da ne igra Zvezda protiv Malog Mokrog Luga, sad ima tu čast da ugosti moćnog velikana sa Novog Beograda, samo još da se glavni operativac odluči da li će sa šipke ili iz lože da prati utakmicu. 

Edited by robespierre
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, 1989 said:

 јер не може твој острашћен мозак да схвати да и неко ко је део "генералштаба" не може да оде на сити јер нема паре. Па како бре нема ја сам мислио да је генералштаб пун кеша од ултра копа? Или ипак није? Шта ће бити на крају ајде ти пресеци 😃

 

Evo presecam, generalstab je pun novaca od svih mogucih kriminalnih aktivnosti. Da li je ultrakop ukljucen u generalstab ili su ljudi zaradili dovoljno da im sve moguce kriminalne aktivnosti vise ne trebaju, siguran sam da si bolje upoznat.

 

44 minutes ago, 1989 said:

А јел мишљење и кад си лагао овде за кореографију у бојама украјинске заставе? Јел онај штит на чикици са шеталице штит делија или грб вагнера? Шта ће бити на крају мајсторе?

 

Jebote ti me bas odavno pratis. Dakle, koreografija na derbiju 16.02.2022, na dan pocetka ruske specijalne operacije u Ukrajini izgleda ovako:

 

aGEt6oS.png

 

Dakle ovo nisu grobovi, i ovo nije ukrajinska zastava. Ovo se slucajno potrefilo bas na ovaj dan, i majstor (😀) Pantelia je lagao.

 

44 minutes ago, 1989 said:

Али ето ти имаш мишљење на које наравно имаш право али зато не дај Боже да неко мисли другачије и о Дражи и о Драгану и о Дуњићу. Јел тако Пантелија? 

 

Stoji, moze neko da misli drugacije i o Hitleru, Anti Pavelicu, Maksu Luburicu.

 

44 minutes ago, 1989 said:

Што се тиче ћирилице, џабе се надаш, повезиваће се заувек. Јбг свидело се теби или не тако је.

 

Ma nece, trebace vremena, ali vraticemo cirilicu od ubijzakolji ekipe.

 

Quote

Обзиром на то колику цену је Север плаћао да би ти клуб уопште постојао данас и у кошарци и у фудбалу свака казна плаћена уефи је мала. Премала.

 

Jes vala, svaka kazna je mala/premala, posebno sto je ne placas ti.

 

23 minutes ago, 1989 said:

Обзиром на то колику цену је Север плаћао да би ти клуб уопште постојао данас и у кошарци и у фудбалу свака казна плаћена уефи је мала. Премала. Да није мрски Генералштаб спасавао клуб у времена кад су на месту стадиона планирали тржне центре данас би гледао превоз за мали мокри луг а не за Манчестер или Берн. 

 

E i ovo je tacno.

 

Secam se ono kad su bacili bombu na Piksijevu kucu, tu smo skrenuli za Bern a ne za Mali Mokri lug (pise se velikim slovom)

 

Pa kad su mrskog ustasu Prosineckog docekali i ispratili preko kurca, za razliku od tople dobrodoslice legende Crvene Zvezde Aueksandvu Jankouicu, o cijim kvalitetima najbolje govori Milovan Jovanovic.

 

Zatim kad su u sukobu Savicevic/Terzic podrzali jos jednu legendu Crvene Zvezde.

 

Ali mozda najvecu hrabrost su pokazali kada su, u minornom broju (mozda 10-15 na jednog, ne vise) junacki uleteli u kancelariju Dan Tane, tadasnjeg predsednika fkcz koji je bio u najboljim (75) godinama, i oterali ga iz kluba. 

 

Da ne zaboravimo i to da, kakav god balvan fudbaler bio, ako se prijavi u gardiste ima podrsku vecu od svih drugih igraca.

 

Svaka od tih akcija zasluzuje samo dubok naklon i postovanje. 

 

52 minutes ago, Drug Crni said:

Tačno,ali imaju podršku celog državnog aparata..biće vrlo zeznuti skloniti ovu paravojsku..to će biti problem svakoj vlasti koja bude htela normalno društvo.

 

Pa ili to, ili da do kraja zivota budemo njihovi taoci. Moramo da se borimo jebiga.

 

edit: da se izvinim forumasu @berti ako sam ga necim uvredio. Neke predrasude apsolutno imaju utemeljenost u stvarnosti ali novi forumas je u ovome u pravu, ja ne poznajem svakog clana generalstaba. U svakom kukolju ima i zita.

Edited by pantelia
  • Like 7
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

А што не ставиш и други део кореографије мајсторе? Шта је писало на пароли на огради? Из ког филма је чикица? Колико нам је бодова бежао пре утакмице партизан? Шта је имао чикица на реверу чији грб? Хоћеш још мало да ти нацртам или је довољно? Просинечки дочекан преко курца а певао му цео стадион на дочеку? Стварно? Ал добро ти имаш мишљење. Бомба и Пикси, ето опет немаш појма о чему причаш. Често ти се понавља али добро МИШЉЕЊЕ је најбитније. 

А што не ставиш и други део кореографије мајсторе? Шта је писало на пароли на огради? Из ког филма је чикица? Колико нам је бодова бежао пре утакмице партизан? Шта је имао чикица на реверу чији грб? Хоћеш још мало да ти нацртам или је довољно? Просинечки дочекан преко курца а певао му цео стадион на дочеку? Стварно? Ал добро ти имаш мишљење. Бомба и Пикси, ето опет немаш појма о чему причаш. Често ти се понавља али добро МИШЉЕЊЕ је најбитније. 

 

Ево човек на стадиону гледа кореографију на крај памети му украјина није. Зна о чему се ради у секунди. А неки скоро 2 године касније гурају једну исту причу која везе али везе с реалношћу нема. Само такви нека нас мрзе што страственије могуће

 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, pantelia said:

Jebote ti me bas odavno pratis. Dakle, koreografija na derbiju 16.02.2022, na dan pocetka ruske specijalne operacije u Ukrajini izgleda ovako:

 

aGEt6oS.png

 

Dakle ovo nisu grobovi, i ovo nije ukrajinska zastava. Ovo se slucajno potrefilo bas na ovaj dan, i majstor (😀) Pantelia laze

Zabole me za celu ovu raspravu, ali kad nešto nije tačno, onda nije. Derbi je bio 27.2. Rat u Ukrajini je počeo 23.2. Znači nema veze sa mozgom tvoja priča o nekakvoj nameri "baš na taj datum". O samoj koreografiji ne bih. Smešno je priča da ima ikakve veze sa Ukrajinom. Koreografija koja je uzeta iz Maratonaca kada grobari beže sa groblja. Koje boje su trebali da budu sumrak i mesec? Narandžaste i ljubičaste?

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

А да не помињем да ови што им смета "косоварење" не могу а да не "украјинчаре" (јел ок назив или имате други неки?) и где треба и где не треба. 2 године јеботе, 2 године не може човек да повеже мртвог човека са значком Делија који устаје из гроба (-5 на табели) и од ког беже уплашени гробари (буквално гробари копају гробове људи у филму). И тај има мишљење неко и тај мрзи, невероватно

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ponekad ovakvi pijuni i razmena "mišljenja" sa njima dobro dođe da shvatimo gde smo kao trenutno kao društvo, u kakvim i kolikim smo g#vnima.

 

30 minutes ago, 1989 said:

Обзиром на то колику цену је Север плаћао да би ти клуб уопште постојао данас и у кошарци и у фудбалу свака казна плаћена уефи је мала. Премала. Да није мрски Генералштаб спасавао клуб у времена кад су на месту стадиона планирали тржне центре данас би гледао превоз за мали мокри луг а не за Манчестер или Берн. То какво ти мишљење имаш о паролама и порукама је твоја ствар, север има своје мишљење (а мишљење је светиња, тако?) и крај приче, коме се свиђа супер коме не шта да се ради

 

Kako i koliko je "generalstab" pomogao klub i koliko je zadužio klub, znam odlicno, jos od 95 a I kasnijih godina(iako sam na prvu utakmicu isao dosta ranije), kada sam imao tu "cast" da upoznam,  kad kad razmenim po koju, sa viđenijim članovima "severa"... I kamo sreće da smo završili u ligi sa Cz iz MMl-a, i igrali par godina nize lige, verovatno bi se klub očistio od plaćenih navijaca, ubica i kriminalac sa tribine.

Mišljenje? Naravno da imamo misljenje,  potpuno ga sami formiramo, ne nameće nam ga "generalstab". Ono sto ti ne razlikujes , jedno je misljenje a drugo su činjenice... a činjenice su da "Sever"  ili ti "Generalstab" leglo kriminala i kriminalaca, koje je nebrojano puta koštalo klub, "najverniji" navijači koji reketiraju klub za koji bi trebalo da navijaju,da podržavate i "slavite" kriminalce i veličine ratne zlocince ( mada smo vec o tome pisali).

  • Like 4
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Stanko1997 said:

Zabole me za celu ovu raspravu, ali kad nešto nije tačno, onda nije. Derbi je bio 27.2. Rat u Ukrajini je počeo 23.2. Znači nema veze sa mozgom tvoja priča o nekakvoj nameri "baš na taj datum". O samoj koreografiji ne bih. Smešno je priča da ima ikakve veze sa Ukrajinom. Koreografija koja je uzeta iz Maratonaca kada grobari beže sa groblja. Koje boje su trebali da budu sumrak i mesec? Narandžaste i ljubičaste?

 

Nista onda, slucajno se ovakva koreografija potrefila nekoliko dana (ne istog dana, u pravu si, ne bi ni stigli da naprave koreografiju za 1 dan) nakon pocetka rata. Nema nikakve veze sa tadasnjom situacijom u svetu, i sasvim slucajno su Maratonci bas tada, a ne na derbiju pre ili posle. doduse, cak ni ta skupina je bila dovoljno pametna da o  ne bude bas jedini motiv koreografije, nego se ubaci ''cikica'', pa se onda ponasaju kao Curkovic u Insajderu - ma ne, ma nema veze, prvi put cujem, Ukrajina?  ju otkud vam to, ma taman posla

 

14 minutes ago, 1989 said:

А да не помињем да ови што им смета "косоварење" не могу а да не "украјинчаре" 

 

Ukrajinisu, probaj ovako.

 

49 minutes ago, 1989 said:

север има своје мишљење

 

19 minutes ago, 1989 said:

 И тај има мишљење неко и тај мрзи, невероватно

 

Prijatelju, ove 2 misli ti se bas i ne slazu.

 

Znam da navika bahacenja tesko izlazi iz coveka, ali nije bas ok da udjes u neciju kucu i postrojavas.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ма где није добро, да вам неко и истину и чињенице напише а не да тапшете један другог по рамену кад неко напише и шта је тачно и шта није. Па и кад се слаже нешто ко их јебе дивљаке са севера. Па напиши кад ти ето знаш "чињенице" напиши која се судбина спремала клубу и у фудбалу и у кошарци и ко је меркао локацију где нам је стадион и шта је хтео тамо да ради. Па ето пошто ти знаш чињенице јел тако напиши и ко је стопирао све то и ко је одржао клуб у животу. Напиши слободно, знам да је тешко кад нешто мрзиш али пробај ајде. Пошто волиш чињенице. Јао јадан клуб не може да живи од силних рекетирања, дао пре месец дана 5 милиона за играча а пре 10 година са 5 милиона си плаћао и плате и комуналије и припреме успут. Упропастили смо клуб признајем, уценама и рекетирањем.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pantelia said:

 

Nista onda, slucajno se ovakva koreografija potrefila nekoliko dana (ne istog dana, u pravu si, ne bi ni stigli da naprave koreografiju za 1 dan) nakon pocetka rata. Nema nikakve veze sa tadasnjom situacijom u svetu, i sasvim slucajno su Maratonci bas tada, a ne na derbiju pre ili posle. doduse, cak ni ta skupina je bila dovoljno pametna da o  ne bude bas jedini motiv koreografije, nego se ubaci ''cikica'', pa se onda ponasaju kao Curkovic u Insajderu - ma ne, ma nema veze, prvi put cujem, Ukrajina?  ju otkud vam to, ma taman posla

 

 

Ukrajinisu, probaj ovako.

 

 

 

Prijatelju, ove 2 misli ti se bas i ne slazu.

 

Znam da navika bahacenja tesko izlazi iz coveka, ali nije bas ok da udjes u neciju kucu i postrojavas.

Е хвала запамтићу. Пријатељу, признајем мало грубљи сам био али није лепо од тебе да то истичеш а ни хвала да кажеш кад се понудим пријатељски да ти још детаљније објасним кореографију. Мада не знам да ли може детаљније али пошто "пријатељи" потрудићу се само због тебе да се не смеје неко други кад прочита шта пишеш

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, pantelia said:

Jang Bojs izgubio u Sent Galenu. Za vikend gostuju Grashopersu pa dolaze kod nas.

Mi umesto da uigravamo tim i da imamo tri meča između Citija i Bojsa, imaćemo samo 1.

Totalno je nebitno što momci gube, biće i spremniji i uigraniji i lako mogu da nas ugaze na Marakani.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Juan said:

Mi umesto da uigravamo tim i da imamo tri meča između Citija i Bojsa, imaćemo samo 1.

Totalno je nebitno što momci gube, biće i spremniji i uigraniji i lako mogu da nas ugaze na Marakani.

 

To je nama nasa borba dala, sta da ti kazem. Samo konstatujem da su izgubili. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Don Juan said:

Mi umesto da uigravamo tim i da imamo tri meča između Citija i Bojsa, imaćemo samo 1.

Totalno je nebitno što momci gube, biće i spremniji i uigraniji i lako mogu da nas ugaze na Marakani.

Nadam se da Bahar nece da cuva igrace za Bojse, pa da izadjemo u kombinovanom sastavu protiv Radnickog 😄

Link to comment
Share on other sites

Kakvo vređanje inteligencije je ovo upinjanje da se dokaže kako sporna koreografija nema veze sa početkom agresije RuZije na Ukrajinu. Nego,eto..sasvim slučajno je odabrana baš ta sa motivima groblja i bojama koje jesno sugerišu ukrajinsku zastavu..samo nekoliko dana nakon početka te invazije..i pajzsadovov - njeni izvođači nisu poznati kao ljubitelji lizanja zadnjice botoksiranog kepeca iz Kremlja.

Nego,šatro,to je motiv iz jednog domaćeg kultnog filma,a posvećen grobarima..:lol_2: Ma,važi. Kao da nam je svima vrana popila mozak pa ne znamo sa čim tačno ovde imamo posla. Mislim,jeste neka aluzija na Maratonce,ali sve uvijeno u oblandu da se ekipica ne bi outovala..da ne bude baš očigledno i najmanjem detetu.

Meni nije jasna jedna stvar.
Kad ste toliko moćni,kurčeviti..što se toliko branite od toga? Što ne kažete: Jeste,to smo svesno uradili..ciljali smo na početak invazije i ovo je naša poruka braći Rusima. Ukrajince čekaju smrt i grobovi. Ionako ceo državni vrh to tako i vidi,služba odobrava,a opozicija ili ćuti ili tek šapatom diže glas protiv toga. Plus,imate na svojoj strani i većinu slobotomiranih ljudi ovde kao i ceo državni aparat koji vas štiti. Koga se vi bojite..šta se kurac moi uvijate i lažete? Pa još i ovde,a usrana moderacija vam ovo dozvoljava.

Recite brate da je tako,nemojte inteligenciju da mi vređate. Tad bih vas možda i cenio. Ovako ispadate dupla govna.

  • Love 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...