Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

2 minutes ago, Manoly said:

Reklo bi se da nas ceka potop veceras i iskreno ne znam kako ekipa moze da se izdigne iz trenutne letargije protiv najboljeg tima u Evropi.

idealna prilika da pokažu da su kiksevi iz domaće lige samo prolazna kriza, kad će ako ne protiv najboljeg?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Кад би морао Родић би играо код мене само до првог жутог картона. Чим добије жути ајде сине на клупу. Да нам се не понови случај Шабанаџовић против Аргентине. После, са 10 играча само до нерешеног можемо да дођемо.😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Polivalentni Stevica said:

Velika je glupost ostaviti Krasoa na klupi.

Igrač koji može da zadrži loptu u napadu,da izvuče faul,zna da odigra u prostor.

 

Ko kaze da ce Kraso sa klupe da pocne mec? Tokom dana na dan utakmice se izbacuju netacni sastavi kako bi se drzala paznja. Ocekujem Kraso-a u 11. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I ja sam ubedjen da ce biti u sastavu. 


Pa dosao je zbog LS, a ne zbog domacih oranica, a i realno treba nam da zadrzimo posed duze od par sekundi. 

 

Mislim da ce on i Bukari biti napred, a na WB verovatno Degenek. 

Edited by Admiral
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fradler said:

uto. 21:00 Milan Rodić (Czv.) skrivljuje penal i dobija crveni karton u prvih 15 minuta utakmice: Da 1.65 / Ne 2.15

 

Realno zicer, koga ne mrzi da skokne do Meridiana.

Nemoj da zezas da ima u kladionici ova igra ??:Hail: Za crveni kroz dva zuta sam prilicno siguran, a kladionie bas puno traze uslova za kvotu 1.65 jos i penal da napravi.  Rodic nije vrana.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Momci nemojte da me shvatite pogresno, znam da je zajebancija po sredi. 

A pri tom nikako ne mirisem rodica.

 

Ali bre brate. Ja volim zvezdu i pre i posle rodica. A volecu ga kakav god bizon bio.

Zadnjih 20 godina imamo bar 50 gorih (mnogo gorih) od njega

Igramo bre ligu sampiona, protiv najjaceg na svetu

Spektakl!

 

Molim vas bar danas zadrzite se toga kako ce da nas popisaju, garant crveni, napravice penal, silovace itd.

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, suptil said:

Nemoj da zezas da ima u kladionici ova igra ??:Hail: Za crveni kroz dva zuta sam prilicno siguran, a kladionie bas puno traze uslova za kvotu 1.65 jos i penal da napravi.  Rodic nije vrana.

 

A nema, zezam se ja malo :classic_biggrin: Ali Roda je fakat tempirana bomba, posebno na jednoj ovakvoj utakmici i cudi me da Bahar to ne vidi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Stara skola said:

Momci nemojte da me shvatite pogresno, znam da je zajebancija po sredi. 

A pri tom nikako ne mirisem rodica.

 

Ali bre brate. Ja volim zvezdu i pre i posle rodica. A volecu ga kakav god bizon bio.

Zadnjih 20 godina imamo bar 50 gorih (mnogo gorih) od njega

Igramo bre ligu sampiona, protiv najjaceg na svetu

Spektakl!

 

Molim vas bar danas zadrzite se toga kako ce da nas popisaju, garant crveni, napravice penal, silovace itd.

 

 

Luzerski mentalitet, sve si u pravu

 

Placemo i pre prve utakmice, a toliko smo cekali LS. Stvarno neverovatan sklop kod nasih ljudi.

 

Ako Siti startuje sa Gomezom i Lewisom na bekovima, ja cu prestati da pisem na svakom topiku vezanom za fudbal. Lupetanja novinarska obicna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najgore je protiv ovakvih azdaja. Cini ti se da je sve ok, 15 minuta prodje, pa dodje 25.minut i daju ga. Do poluvremena jos 1. Pa kazes 2:0 i nije lose. Posle na svakih 20 daju jos 1 i u zadnjih 5 minuta jos 2. I izadju nekih 6 komada a cini ti se da nije strašno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bosMan_jr said:

Darjan najavljuje neku divlju postavu, ne verujem da bi lupetao takve stvari da nema neku relativno pouzdanu informaciju. Iskreno, ne zvuči dobro, opet gomila igrača koja prvi put igra na odredjenoj poziciji + debitant na štoperu. 

Manji je problem debitant na stoperu koliko promene u napadu... koji put pocinje Kraso sa klupe,nas bukvalno najbolji igrac kao sto kolega iznad napisa jedini koji zna da zadrzi loptu,iznudi faul itd...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fradler said:

(3-4-2-1): Glazer - Điga, Dragović, Rodić - Mijailović, Stamenić, Hvan, Mitrović - Bukari, Ivanić - Endiaje.

 

Sve, sve, ali Rodic... Mirise na 9-0.

Sve sve, ali.... sastav koji ni na treningu nije igrao zajedno... idealna prilika da štoper od 20 godina debituje (protiv prvaka Evrope).... idealna prilika da se Mićko stavi na beka.... i najbitnije, šta smo mi uigravali celo leto i zašto, kad pola igrača nema u sastavu za prvo kolo LŠ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Stara skola said:

Momci nemojte da me shvatite pogresno, znam da je zajebancija po sredi. 

A pri tom nikako ne mirisem rodica.

 

Ali bre brate. Ja volim zvezdu i pre i posle rodica. A volecu ga kakav god bizon bio.

Zadnjih 20 godina imamo bar 50 gorih (mnogo gorih) od njega

Igramo bre ligu sampiona, protiv najjaceg na svetu

Spektakl!

 

Molim vas bar danas zadrzite se toga kako ce da nas popisaju, garant crveni, napravice penal, silovace itd.

 

 

Nisi u trendu brate , sam ti nik kaze. Pljuj,mrzi rugaj se i dobices vise "lajkova".

Na sta se svela zvezdaska publika zali boze,igramo ligu sampiona, 2 pozitivna komentara ne mozes procitat,samo kuknjava,madjijanje.. mogu mislit veceras ako krene po zlu kako ce da iznesu junacki poraz,onako sa stilom.

Moja Zvezda igra protiv sampiona sveta najpopularnijeg sporta, srecno momci borite se do zadnjeg atoma snage, pa sta bude neka bude. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Zašto?

Zašto treneri (to je radio i Deki Stanković) menjaju taktiku,koncepciju,igrače kad se izađe na megdan nekom u Evropi,ko je evidentno mnogo jači?

Kakav strah ih natera da izvedu na teren ono,što nikad pre toga i nikad posle toga igrati neće?

Šta to prelomi u njima da odstupe od svojih postulata,trenerskog znanja koje ih krasi i svega onoga što su danima uigravali na pripremama,

pripremnim mečevima gde su delovali odlično čak i više od toga?

Da li je moguće da jedan kiks vas natera da posumljate u sebe,svoje znanje,svoju taktiku i fudbalsku prepoznatljivost na osnovu koje ste i izgradili

svoje ime i svoj trenerski imidž?da li je moguće da se trenerima uvuče neka skepsa u igrače,tim,postavku da počnu da se gube u ovim navedenim stvarima.

Usled svega toga trpe igrači,trpi tim,rezultati i ceo klub generalno.

Mnogi treneri su se upecali u ovu zamku,mnoge sam gledao sa upravo ovakvim epilogom gde su gubili,doživljavali katastrofe,gde su bili zatočenici

samih sebe i vere u sebe i svoje sposobnosti.Usled poljuljane vere pravili neke trule kompromise i to se završavalo neslavno.

 

Verujem da će Bahar  da pobedi sebe,da će se vratiti sebi bolje rečeno,svojim principima igre koji su ga i preporučili FKCZ da će uspeti da zaobiđe

pomenute zamke i vratiti se igri sa priprema.Konkretno,direktno,sa mnogo trčanja bez lopte,otvaranja postora,dobroj tranziciji,presingu i realizaciji.

Svega toga ne gledamo ima mesec i po dana.Gledamo lutanja i neke trule kompromise u taktici i postavci.

 

Večeras?

Večeras šta god da se desi,treba da smo ponosni,da uživamo što smo tu u kremu Evropskom,sa najvećima,najboljim,anajbogatijima.

iskoristimo to na najbolji mogući način da prezentujemo ime kluba kakva je Crvena Zvezda.A ona je nesumljivo najveći klub istočne Evrope.

Napred Zvezdo,ponosno bez straha!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Blic

 

Ima glavobolje Gvardiola zbog predstojećeg gustog rasporeda, a specijalizovani sajt "City Extra" najavljuje brojne improvizacije i ovaj sastav: Ederson - Akanđi, Dijaš, Ake, Gvardiol - Rodri, Nunješ, Foden - Alvarez, Doku i Haland.

Navodno će Siti igrati u sistemu 4-3-3, sa novim ulogama za Akanđija i Fodena. Akanđi bi bio desni bek, Foden je viđen kao centralni vezista na poziciji De Brujnea. 

Očekuje se da mesto dobiju i poslednja pojačanja Mateuš Nunješ i Žeremi Doku, kao i da će Gvardiola čuvati Kajla Vokera i Bernarda Silvu. Udarna igla ostaće Erling Haland

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...