Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

8 minutes ago, ПрекоДрине said:

Мени је оно што сам га гледао био одличан. Јак као бик, упоран, није оперисан од лопте, осјећај за гол јако добар. 

Čuo sam na više mesta, čak i od navijača Rendžersa, da ne postoji gori kancer za svlačionicu od njega. Veoma problematičan lik.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Stanko1997 said:

Čuo sam na više mesta, čak i od navijača Rendžersa, da ne postoji gori kancer za svlačionicu od njega. Veoma problematičan lik.

Има смисла, поготово кад видимо да су пустили да му тек тако истекне уговор, а знамо колико им је донио. Фудбалски квалитети нису упитни.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Bax said:

Ristić je bez ikakve dileme bolji igrač od Mitrovića, ali onda se postavlja pitanje zašto smo Stefanu pravili prostor puštanjem Azarova ako će odjednom da postane druga opcija.

Pa Stefan je imao prostor i pre nego je otišao Azarov a sada neka se bore igrom za mesto u timu, ako uopšte dodje Ristić (da i to doživim u Zvezdi da igra onaj koji više doprinosi Zvezdi u utakmicama a ne po  zalaganju na treningu kako se pravdalo igranje Srnića, Pankova ....,)

Link to comment
Share on other sites

Đurić potpisao novi ugovor.

 

Ovo ostaje kod nas ili ga prosleđujemo negde?

 

44 minutes ago, Alexandar said:

Pa Stefan je imao prostor i pre nego je otišao Azarov a sada neka se bore igrom za mesto u timu, ako uopšte dodje Ristić (da i to doživim u Zvezdi da igra onaj koji više doprinosi Zvezdi u utakmicama a ne po  zalaganju na treningu kako se pravdalo igranje Srnića, Pankova ....,)

Ne razumem baš šta si hteo da kažeš.

I Stefan i Irakli su bili na pripremama (drugi delimično). Stefan je dobio šansu na pripremama i iskoristio je, što pokazuje i minutaža od početka sezone gde je igrao redom 70, 69, 90 i 57 min, uz ceo meč protiv Viole.

Momak ima brzinu koja je glavni preduslov za ozbiljnu evropsku karijeru uz mogućnost ponavljanja koja se vremenom poboljšava. Najveća mana mu je što još uvek fudbal igra instinktivno, a ne glavom. Ako Barak uspe da ga nauči da koristi mozak i da se stavi u funkciju timu ne bih se iznenadio da na mala vrata postane Kostićeva zamena u reprezentaciji…

 

Rile i kada bi došao, došao bi s garancijom da će biti u prvih 11, jer nas je lagano kulirao svih ovih godina, a po onome što se pisalo ni LŠ mu nije dovoljan izazov. Tako da je i s te strane upitno koliko je pametno dovoditi takvog igrača…

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bax said:

Ristić je bez ikakve dileme bolji igrač od Mitrovića, ali onda se postavlja pitanje zašto smo Stefanu pravili prostor puštanjem Azarova ako će odjednom da postane druga opcija.

Mislim da Barak jednostavno nije računao nešto posebno na Azarova. A dobili smo solidnu ponudu, pa smo ga zato prodali. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bax said:

Đurić potpisao novi ugovor.

 

 

 

 

 

Rile i kada bi došao, došao bi s garancijom da će biti u prvih 11, jer nas je lagano kulirao svih ovih godina, a po onome što se pisalo ni LŠ mu nije dovoljan izazov. Tako da je i s te strane upitno koliko je pametno dovoditi takvog igrača…

A ko će  to da mu garantuje? Srnićev manager.

Neka onda ide u Limasol

Link to comment
Share on other sites

Pa i jeste ... Otišao za 0 evra i 50% posto od naredne prodaje ....

Ne znam kakve kombinacije Terza ima sa Slovencima, ali pošto je dečko hajde da kažemo solidno odigrao tamo jako je čudno što su umesto da ga uvaljaju negde za neku kintu pristali na raskid ugovora ...

Kako god, razigravali su nam igrača godinu dana za džabe ... 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mare80 said:

Pa i jeste ... Otišao za 0 evra i 50% posto od naredne prodaje ....

Ne znam kakve kombinacije Terza ima sa Slovencima, ali pošto je dečko hajde da kažemo solidno odigrao tamo jako je čudno što su umesto da ga uvaljaju negde za neku kintu pristali na raskid ugovora ...

Kako god, razigravali su nam igrača godinu dana za džabe ... 🙂

Ako si ga pratio u Sloveniji, može li da se iskoristi u prvom timu ili je realnija pozajmica?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stanko1997 said:

Ako si ga pratio u Sloveniji, može li da se iskoristi u prvom timu ili je realnija pozajmica?

Ja sam ga gledao par puta, i secam se da sam pitao Markosa sta misli, bio je u idealnom timu nekog kola bas tada. Meni uvek delovao kao bolji igrac od Lekovica. 

Mislim da bi u ovom sistemu sa tri pozadi mogao da igra. Ima visinu i dobru skok igru na obe strane terena. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stanko1997 said:

Ako si ga pratio u Sloveniji, može li da se iskoristi u prvom timu ili je realnija pozajmica?

 

 

Šta znam, odgledao sam dve-tri utakmice Domžala prošle sezone ...

Mene on i konstitucijom podseća na Lekovića ... ako ovoga šaljemo u Austriju možda bi on mogao i da ostane kao neka rezerva za domaćicu... ako se ispostavi da dovodimo još jednog štopera onda će i on verovatno opet negde ...

Ja bih opet  forsirao i jednog i drugog pre nego Milunovića kome je realno karijera pri kraju ...

Barem odnosom snaga u domaćem prvenstvu možemo da "istrpimo" mlade igrače ...

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mare80 said:

Pa i jeste ... Otišao za 0 evra i 50% posto od naredne prodaje ....

Ne znam kakve kombinacije Terza ima sa Slovencima, ali pošto je dečko hajde da kažemo solidno odigrao tamo jako je čudno što su umesto da ga uvaljaju negde za neku kintu pristali na raskid ugovora ...

Kako god, razigravali su nam igrača godinu dana za džabe ... 🙂

Tesko da su za dzabe. Vjetovatno je ovih 50% od sledece prodaje u vlasnistvu Domzala.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mare80 said:

Pa i jeste ... Otišao za 0 evra i 50% posto od naredne prodaje ....

Ne znam kakve kombinacije Terza ima sa Slovencima, ali pošto je dečko hajde da kažemo solidno odigrao tamo jako je čudno što su umesto da ga uvaljaju negde za neku kintu pristali na raskid ugovora ...

Kako god, razigravali su nam igrača godinu dana za džabe ... 🙂

Imali smo opciju za otkup koju smo koristili kod Djurica, tako da nije bilo za džabe. Tu strategiju generalno sve češće koristimo, recimo sad i u ovom prelaznom roku za Babica, Radulovića i Stankovića. Pustimo igrace da idu za džabe, ali prakticno držimo svu kontrolu nad igračem. Meni se iskreno rečeno ta strategija više svidja jel ce tim drugačije da koristi igrača koji je pod ugovorom jel tu može nešto da zaradi (neka bude i samo neka mala suma preko fiksnog otkupa), dok bi kod klasične pozajmice često igrač padao u drugi plan. Sad se i to vidi kod Viga recimo. Nije igrao nešto posebno i nećemo ga otkupiti, što bi mu onda dali i minut na terenu kad svakako ide na kraju godine. 

Edited by Milko Miller
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Perkos2 said:

Vigu ne damo minute ali mu dajemo lovu dok je u klubu, priznajem da ne kapiram tu matematiku

Pa doso je zimus, odigrao polusezonu celu prakticno kao starter dosao novi trener i njemu se ne uklapa u filozofiju. 
Ne vidim problem tu, svakako bolje samo plata nego da smo ga otkupili odmah za 2 miliona.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Nele said:

Pa doso je zimus, odigrao polusezonu celu prakticno kao starter dosao novi trener i njemu se ne uklapa u filozofiju. 
Ne vidim problem tu, svakako bolje samo plata nego da smo ga otkupili odmah za 2 miliona.

Mora li i ta plata, to me muči

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Perkos2 said:

Mora li i ta plata, to me muči

Trazi se klub koji ce da preuzme pozajmicu. Nema bas veliko interesovanje za njega, mozda ce to da se promeni pred kraj prelaznog roka. Ali Vigo i ovako prima "samo" jos 4 plate, tako da je Falko najveci problem trenutno. Navodno je Palermo zainteresovan.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Firga said:

Djuric je bio na pozajmici u trajanju od godinu dana. Imao je vazeci ugovor sa Zvezdom i danas ga je produzio. Dakle nije bio nikakav transfer u sa procentima u pitanju.

Bio je transfer. Na kraju krajeva je i Domzale objavila da je Zvezda koristila opciju za otkup. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...