Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Mitrovic po onome kako izgleda tokom priprema ima potencijal da postane najbolji transfer u istoriji Srbije. Kao munja je, čini mi se malo i ojačao... svaka čast Baharu što odmah prepozna kvalitet i ne robuje nekim principima lažne hijerarhije. Ko je u najboljoj formi, taj igra. Moraće Magiko baš da oznoji guzicu ako hoće minute.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Mi bez ozbiljnog špica, box to box veznog, štopera i oba beka nemamo šta da tražimo u LŠ, ova 5 pojačanja su pod moranjem da se dovedu za Evropu.

 

Degenek taj štoper nije, tako da on nije smeo da se dovodi, kao što ni Eraković nije smeo otići sada. Još Eraković vrlo verovatno se neće ni vratiti na pozajmicu na 6 meseci…

 

Sve dobro što je dosad uradio Bahar i njegov stručni štab je usrao Terzić i kompanija…

Edited by Hrabro
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Hrabro said:

Mi bez ozbiljnog špica, box to box veznog, štopera i oba beka nemamo šta da tražimo u LŠ, ova 5 pojačanja su pod moranjem da se dovedu za Evropu.

 

Degenek taj štoper nije, tako da on nije smeo da se dovodi, kao što ni Eraković nije smeo otići sada. Još Eraković vrlo verovatno se neće ni vratiti na pozajmicu na 6 meseci…

 

Sve dobro što je dosad uradio Bahar i njegov stručni štab je usrao Terzić i kompanija…

Jer smo inače videli da se Bahar ništa ne pita 😂 ae bre dosta drame jbt

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Hrabro said:

Mi bez ozbiljnog špica, box to box veznog, štopera i oba beka nemamo šta da tražimo u LŠ, ova 5 pojačanja su pod moranjem da se dovedu za Evropu.

 

Degenek taj štoper nije, tako da on nije smeo da se dovodi, kao što ni Eraković nije smeo otići sada. Još Eraković vrlo verovatno se neće ni vratiti na pozajmicu na 6 meseci…

 

Sve dobro što je dosad uradio Bahar i njegov stručni štab je usrao Terzić i kompanija…

Mi svakako nemamo sta da trazimo u LS. Cilj je da dobijemo zgodnog protivnika iz 4. sesira i onda borba za trece mesto.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Milko Miller said:

Mi svakako nemamo sta da trazimo u LS. Cilj je da dobijemo zgodnog protivnika iz 4. sesira i onda borba za trece mesto.

Ali nemamo ni za to 3. mesto (pa čak ni borba neka ozbiljna) nedovođenjem ova 5 pojačanja, i ovim potezom šibicara i secikesa (Eraković).

Edited by Hrabro
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Hrabro said:

Ali nemamo ni za to 3. mesto (pa čak ni borba neka ozbiljna) nedovođenjem ova 5 pojačanja, i ovim potezom šibicara i secikesa (Eraković).

Kopenhagen, Jang Bojs, Seltik ili Galata ne bi bila ozbiljna borba? Nezavisno od toga, mi sigurno još i nismo završili prelazni rok. Dolaze Degenek i Kabic. Tražimo veznog igrača, cekacemo špica. Dolazi levi bek ako prodajemo Azarova. Možda će i dolaziti neko na desnoj strani ako nas napusti Vigo. 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Milko Miller said:

Kopenhagen, Jang Bojs, Seltik ili Galata ne bi bila ozbiljna borba? Nezavisno od toga, mi sigurno još i nismo završili prelazni rok. Dolaze Degenek i Kabic. Tražimo veznog igrača, cekacemo špica. Dolazi levi bek ako prodajemo Azarova. Možda će i dolaziti neko na desnoj strani ako nas napusti Vigo. 

Sve te 4 ekipe, a pogotovu ove druge dve, su bar za dva koplja (ako ne i jače) ispred nas, po velikoj većini stvari.


Drugo sad je već evo kraj jula meseca (znači ostaje još malo jače od mesec dana do LŠ), nema više vremena da se dovedu sva ova potrebna ko hleb nasušni pojačanja, a kamoli da se uklope kako treba i uigraju sa ekipom jer vremena za to nema više (prošle su 2 pripreme, Zlatibor bazične koje su izuzetno bitne, i Rusija za uklapanje i uigravanje).
Sada sledi totalno drugačiji period jer kreću utakmice u MSL, a onda i treninzi nisu više isti kao u prethodnom periodu (način rada, intenzitet i sadržaj na istim), niti uopšte ima toliko vremena za iste, a pogotovu ne za uigravanje i uklapanje tog ijednog potencijalnog novog pojačanja. A i para nema svakako.


Još zamisli slučaj u kome dođu još ovoliko (5) novih pojačanja, i onda je prosto nemoguće sve to izvesti na kvalitetan i adekvatan način…

Edited by Hrabro
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Hrabro said:

Mi bez ozbiljnog špica, box to box veznog, štopera i oba beka nemamo šta da tražimo u LŠ, ova 5 pojačanja su pod moranjem da se dovedu za Evropu.

 

Degenek taj štoper nije, tako da on nije smeo da se dovodi, kao što ni Eraković nije smeo otići sada. Još Eraković vrlo verovatno se neće ni vratiti na pozajmicu na 6 meseci…

 

Sve dobro što je dosad uradio Bahar i njegov stručni štab je usrao Terzić i kompanija…

Da kupimo sve te igrace, pa da napadnemo finale LŠ 🤣

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Nele said:

Ja bas imam neki jak osecaj od juce ujutru da ce da dovedu Luku Milivojevica.

Jeste čudno što se on nigde ne pominje, ne mislim samo u vezi nas, nego ni sa jednim klubom. Bila je još zimus priča da će sad na leto da se vrati u Olimpijakos, ali ništa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hrabro said:

Sve te 4 ekipe, a pogotovu ove druge dve, su bar za dva koplja (ako ne i jače) ispred nas, po velikoj većini stvari.


Drugo sad je već evo kraj jula meseca (znači ostaje još malo jače od mesec dana do LŠ), nema više vremena da se dovedu sva ova potrebna ko hleb nasušni pojačanja, a kamoli da se uklope kako treba i uigraju sa ekipom jer vremena za to nema više (prošle su 2 pripreme, Zlatibor bazične koje su izuzetno bitne, i Rusija za uklapanje i uigravanje).
Sada sledi totalno drugačiji period jer kreću utakmice u MSL, a onda i treninzi nisu više isti kao u prethodnom periodu (način rada, intenzitet i sadržaj na istim), niti uopšte ima toliko vremena za iste, a pogotovu ne za uigravanje i uklapanje tog ijednog potencijalnog novog pojačanja. A i para nema svakako.


Još zamisli slučaj u kome dođu još ovoliko (5) novih pojačanja, i onda je prosto nemoguće sve to izvesti na kvalitetan i adekvatan način…

Kako je u bloku?

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hrabro said:

Sve te 4 ekipe, a pogotovu ove druge dve, su bar za dva koplja (ako ne i jače) ispred nas, po velikoj većini stvari.

 

Ove prve dve  ne da nisu za dva koplja ispred nas nego je ovaj Baharov tim ako ne bolji onda na istom nivou kao i oni ... Seltik i Turci tek u Evropi treba da dokažu da su ozbiljni pošto  prvi igraju u cipiripi ligi ranga našeg Linglonga, a ovi drugi tradicionalno u Evropi igraju kao klovnovi ...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Za mene su Nedeljkovic i Mitrovic opcije br 1 po bokovima. Bilo kakvo dovodjenje nekih skupih igraca na tim pozicijama bi bilo samoubistvo. Mislio sam da Vigo moze biti zamena Nedeljkovicu, ali deluje da Bahar ne racuna na njega, cak pre racuna na Bukarija. Ne znam sta je sa Randjelovicem, on bi mogao biti solidan clan rotacije na desnom boku. Levo imamo Azarova, ako ode onde treba pojuriti opet nekog mladog vinga.

 

Ako Kangva ostaje, onda nema mesta za veznjake. Druga je stvar ako se promasilo sa Adom, ali mi trenutno imamo Stamenica, Kangvu i Ada, cak i Micka, a cesto ce i Ivanic igrati malo defanzivnije, a tu je i Šljivic.

 

Sa druge strane mislim da nam treba jedan klasičan špic. 

 

Nije nama cilj da sad ne znam sta uradimo u LŠ, jer to nije ni realno. Ali bi bio cilj da stvorimo nekoliko mladih igraca i da uz jos neka pojacanja sledece sezone budemo još jači u toj istoj LŠ ili da udjemo u završnicu LE.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nele said:

Pokajao sam se sto sam odgledao snimak konferencije… Jezivo koliko je tupav mali 😁

Bukvalno isti utisak. I za standardne fudbalera ovaj je posebno nerečit 

Dodaj Mitu Smotu i dobiješ ovakvu kzš..sa onim lošim zvukom gde ne čuješ nijednog novinara. Grozota za gledanje 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Nele said:

Iskreno se nadam da je Degenek u formi zivota inace najebasmo u evropi…

 

Ta nada je direktno vezana za pitanje prema dr Terzi shodno prodaji Erakovica, na koje necemo dobiti odgovor.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...