Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Just now, Markoss said:

 

Glazer- Dragovic, Spajic, Erakovic- Bukari, Stamenic, Kanga, Ivanic, Olanjinka- Kraso, Late Lat.

 

Ovo je nacelna ideja. 

Kakav je ovo monstrum od ekipe, Bukari kao neki desni wingback a ko je levi?

Federer da gleda na sta lici Mijatovic a njemu nije imao fiksnih 60 kada smo uzeli titulu u Martu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

Glazer- Dragovic, Spajic, Erakovic- Bukari, Stamenic, Kanga, Ivanic, Olanjinka- Kraso, Late Lat.

 

Ovo je nacelna ideja. Meni deluje suvise ofanzivno, ali Bahar nece bekove kao te vingere, vec ofanzivnije igrace. 

 

Sunce ti jebem

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Kakav je ovo monstrum od ekipe, Bukari kao neki desni wingback a ko je levi?

Federer da gleda na sta lici Mijatovic a njemu nije imao fiksnih 60 kada smo uzeli titulu u Martu.

 

Bukari desni ving, Olanjinka levi ving. 

 

Kanga i Stamenic kao dva zadnja vezna u liniji sa Bukarijem i Olanjinkom. Dakle, 3-4-1-2. 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, LayupFromTheMidget said:

Nisam bas siguran koliko je pametno da nam najbolji igrac glumi levog winbacka, covek bi treba uz Krasa u spic ako ne onda makar iza ove 2 iz Obale slonovace.

 

Videcemo, to je nacelna ideja, ali ko da nam igra te vingere? Vigo je non around igrac, Azarov je isto svakako los u odbrani, a ne moze da donese u napadu kao Olanjinka. Bukvalno bi morali da dovedemo dva igraca, sto sumnjam da ce se desiti. 

 

Meni je to ok, i konacno ce da se probije taj mit da ti vise defanzivaca donosi dobru odbranu. Samo disciplina i onda mozes i sa tri stopera. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Neznam kolko je pala ruska liga i klubovi posle sankcija, al realno ubišmo ove.

 

Olajinka odličan. Reč pasivnost ne postoji kod njega, svugde ga ima. Ono, gledao sam ga ja više puta u Slaviji i vidio da je odličan igrač, ali sam se plašio nekog Ohi scenarija. Ima čovek i malo sreče što nas je pojačo kad je stigao Behar, jer se igra drugačiji fudbal i večina izgleda bolje.

Edited by L' Imperatore
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kosta je sjajan, prototip modernog beka, wingback-a...do sutra može da se ponavlja. Mnogo tih stvari se videlo i na prošlogodišnjem EP. Zlatna koka u najavi, samo da nastavi ovako.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nedeljkovicu se skratila malo noga od treme u napadu a u odbrani odlican.

Mijat kao mator igra svaka mu cast.

Olanjika na prvu deluje kao igrac ekstra klase. 
 

Svakako glavni utisak prvog poluvremena je da napokon igramo moderan fudbal brzo, bez komplikovanja i direktno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Markoss said:

 

Bukari desni ving, Olanjinka levi ving. 

 

Kanga i Stamenic kao dva zadnja vezna u liniji sa Bukarijem i Olanjinkom. Dakle, 3-4-1-2. 

Uf... Bukari je cisto krilo, Olanjinka krilo/spic. Neozbiljni bi bilo ocekivati od njih da odigraju kvalitetno u odbrani, lopta bi ih sigurno vukla stalno napred. Ovaj trenutni sastav koji igra je mnogo smisleniji i izbalansiraniji.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

 

Videcemo, to je nacelna ideja, ali ko da nam igra te vingere? Vigo je non around igrac, Azarov je isto svakako los u odbrani, a ne moze da donese u napadu kao Olanjinka. Bukvalno bi morali da dovedemo dva igraca, sto sumnjam da ce se desiti. 

 

Meni je to ok, i konacno ce da se probije taj mit da ti vise defanzivaca donosi dobru odbranu. Samo disciplina i onda mozes i sa tri stopera. 

Opet mislim da gubis kvalitete Olanjike ako mora da se trosi  da ide gore dole, ajde Bukari kao neki kvazi wingback i nije problem posto jelte njemu je brzina glavni i manje vise jedini kvalitet na tom elitnom nivou pa neka glumi nekog siromasnog Davisa.
Olanjinka je znatno kvaletniji igrac, mislim nivo ovog Malkoma koji se jebavao po Barseloni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Teško može sa tako dva ofanzivna vingera u Evropi...Mora ili jedan defanziviniji ili dva striktno zadnja vezna...Kod nas, sa ovim kvalitetom možemo i moramo kao City, svi u 40 metara protivnika 😁

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Don Dusko said:

Uvek volim vas ljubitelje domacih igraca. :))

 

Gledas li ovu utakmicu, vidis li sta radi... 

Ovako igra svaku utakmicu, 2,3 poprečna pasa i stvori 100%sanse protivnicima

 

Mitrovic igra najbolju utakmicu od kad je dosao, Mijailovic iznenadjujuce dobar na stoperu, Olajinka odlican

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...