Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Ako sam oduševljen Hwangom, isto nemogu reči za ova dva druga pojačanja.

 

kad sam prvo ugledao ovoga Šerifa, rekoh Bahar želi neku 9ku razbijača, kao što mu je bio onaj Pierrot u Haifi. Ali po highlightsima, Ndiaye uprkos dobrim fizikalijama, ustvari uopšte ne igra tako. Nema golova sa glavom. Izvlači se na krilo dosta.  Ima dobru brzinu i tajming za utrčavanja kad mu se daje lopta u prostor. Ustvari čovek igra slično Olajinki, tako da mi je taj potpis malo čudan. Pogotovo za 4m.

 

Za ovog Djigu nema puno materiala na youtubu. Ali ono malo što sam vidio, izgleda mi malo nesiguran ali ima dobar i precizan dugački pas. Ako neko ima više materiala, neka ostavi link. Hvala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lučić uvek može dobijati šansu u domaćici kao zamena ... to je za ovu sezonu sasvim razumna minutaža obzirom na njegovo (ne)iskustvo ... nikako ga ne bih prodavao...

Kangwu bi sa druge strane gledao da prodam na polusezoni,ukoliko se pojavi tim koji je spreman da pristojno plati za njega...

Vidim da se Prucev ustalio u prvoj postavi Celja, mi treba više ukoliko je ikako moguće da šaljemo igrače na kaljenje u te regionalne lige, ovo vraćanje istih u Grafičar ili OFK posle nekog vremena provedenog sa prvim timom mi je baš glupo i neproduktivno ...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, L' Imperatore said:

Ako sam oduševljen Hwangom, isto nemogu reči za ova dva druga pojačanja.

 

Svi su tog utiska ne brini.  Serif je LE kvalitet. Meni je posebno drago sto cemo imati super sredinu terena. Ako prezimimo mozda bude i doselekcije ali ocekujem sigurno izlazne transfere. 

Sto se tice ko ispada iz 11 mislim da ce to biti Mitrovic.  Bode oci krater pozadi. Levi bek plus half. li ne moze sve odjednom realno.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Svi su tog utiska ne brini.  Serif je LE kvalitet. Meni je posebno drago sto cemo imati super sredinu terena. Ako prezimimo mozda bude i doselekcije ali ocekujem sigurno izlazne transfere. 

Sto se tice ko ispada iz 11 mislim da ce to biti Mitrovic.  Bode oci krater pozadi. Levi bek plus half. li ne moze sve odjednom realno.

A ko ce igrati na njegovom mestu laznog beka/krilo? 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Igor_ said:

I ocekujemo da on makar pripomogne u odbrani? Kostace nas ovo kockanje dosta u evropi. Ocekujem da protiv YB Rodic bude bek u formaciji sa 4 pozadi. 

Govorimo o prici sa tri pozadi.  Sto se Bojsa tice prilicno sam siguran da cemo ih rutinirati. Naravno da je pomalo kockanje na talonu. Pre svega u odbrani. Ocekujem dalju tranziciju tima. Ne verujem da cemo Bukarija i Mitrovica gledati sledece godine u nasem dresu. Samo da nas ovaj novi half u Evropi ne kosta kao Zander svojevremeno.

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

Just now, suptil said:

Govorimo o prici sa tri pozadi.  Sto se Bojsa tice prilicno sam siguran da cemo ih rutinirati. Naravno da je pomalo kockanje na talonu. Pre svega u odbrani. Ocekujem dalju tranziciju tima. Ne verujem da cemo Bukarija i Mitrovica gledati sledece godine u nasem dresu.

U formaciji sa tri pozadi, jako bitnu ulogu u defanzivi imaju ti ofanzivni bekovi, i uglavnom ekipe koje to igraju, imaju makar sa jedne strane beka koji moze da odigra i dobru odbranu. Lako je u nasoj ligi (a opet primamo golove) da igras sa bekovima koji su sa odbranom na vi, protiv jacih ekipa ces biti kaznjen brzo. Pogledaj primera radi neke od najboljih ofanzivnih bekova, evo Estupinana sad, covek je neka u samom srcu napada kao da je spic, ali opet ga ima u odbrani i dosta vremena provodi pozadi. 

Mogli smo da vidimo sad na primeru Gusta i Chilwiela, Gusto se vracao da pomaze odbrani a Chilwiel ostajao visoko.

Kod nas je situacija takva da su i Bukari i Mitrovic/Olajinka usresredjeni samo na defanzivu. 

Ne cudi ako Behar i Degeneka stavi na jednu stranu protiv jacih rivala. 

Link to comment
Share on other sites

Ako se ovo uopšte može nazvati kockanje, onda je to Barakovo kockanje, sva pojačanja je on hteo (osim Ada), čovek igra tu formaciju ima zamisao ko će gde da mu igra. Ako vidi Olajinku kao ving beka ok, to što ću ja možda da kažem da ga ne vidim koga zabole. Neće sigurno namerno da ide protiv sebe pa da ne popuni neku poziciju da bi ga punili timovi u LŠ kao što se ovde piše...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stanko1997 said:

Ako se ovo uopšte može nazvati kockanje, onda je to Barakovo kockanje, sva pojačanja je on hteo (osim Ada), čovek igra tu formaciju ima zamisao ko će gde da mu igra. Ako vidi Olajinku kao ving beka ok, to što ću ja možda da kažem da ga ne vidim koga zabole. Neće sigurno namerno da ide protiv sebe pa da ne popuni neku poziciju da bi ga punili timovi u LŠ kao što se ovde piše...

Ma svakako, kazem da me bas zanima kako ce da uklopi i sta ima u glavi. 

Mi samo delimo nasa misljenja, niti smo treneri niti sportski direktori.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Igor_ said:

Ma svakako, kazem da me bas zanima kako ce da uklopi i sta ima u glavi. 

Mi samo delimo nasa misljenja, niti smo treneri niti sportski direktori.

Apsolutno. Kolega sa drugog foruma koji je i najavio ova pojačanja tvrdi da se čak razmišlja o igranju u 4-3-3.

Link to comment
Share on other sites

Ja bi voleo da Bahar malo iskopira Gvardiolu i da igra ovu hibridnu postavku izmedju 3-4 pozadi gde jedan od tih stopera prakticno igra zadnjeg veznog kada se napada a kad se brani spusta se na mesto stopera.

Oni istu prakticno imaju jednog beka u 11, samo Kyle Walker a ovu poziciju mu igraju Stones/Akanji. Kod nas bi taj jedan mogao da bude Stamenic. Naravno u defanzivi bi morali dosta da pomazu i Ivanic i Hvang i tako bi rasteretili krilne igrace, plus oni ne bi ni bili vise wing backovi vec klasicna krila. A u ofanzivi bi jedan od spoljnih stopera isto povremeno iskakakao napred sto i sad radimo sa Mickom i Rodicem kada igra.

 

                       Ndiaye

 

Olajinka.         Kraso.           Bukari

 

 

             Ivanic.            Hvang

 

                               Stamenic

 

   Djiga.            Drago.   Degenek/Micko

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Stanko1997 said:

Apsolutno. Kolega sa drugog foruma koji je i najavio ova pojačanja tvrdi da se čak razmišlja o igranju u 4-3-3.

Meni je cudno samo da ne daje priliku Nedeljkovicu, bas je dolovao dobro na pripremama. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Milko Miller said:

Posle dolaska Ndiaje i povratka Kataia ja ne vidim bas prostora za solidnu minutažu Lucica. 

Lucic mora da igra prije Kataia, bukvalno je ovo sezona u kojoj treba da se isforsira. Decko ima ozbiljan potencijal mnogo veci plafon ima od Mijatovica, Mitrovica samo brzina gura prije njega. Katai mi je omiljeni igrac, ali jbg dosli su mladji lavovi, rotirati ih, moze on i desno, bice prostora. Prodati Kangu, Kangvu. Ado i Spajic su opklade na kojima smo izgubili ocigledno, pozivija stopera je jedina koja treba da nas brine. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ono mislim opet prodaja Eraka je manje vise dokazani kriminal posle ovih potpisa, a zamene su mu ova raspala drtina Degeneka i ovaj manje vise neprovereni stoper koji u bednom Baselu nema ulogu i minute. TO je minus.
Sto se tice ova 2 rekordna transfera, nije problem sto dajemo 4/5m za igraca, sta vise to je normalna posledica razvoja i napretka kluba, ako hoces da budes veliki moras da podignes i limit za transfera i za plate( ne bi me cudilo da je ovo duplirano od 600k da je sada 1.2m ako ne i jace sa Krasom, Olanjikom  plus ova 2). 
Hwang bas izgleda top, radilica sa ozbiljnom tehnikom dok kod Serifa videcemo, ako prenese nivo forme na kraju prosle i pocetku ove sezone ima da isplati svaki milion ako ne jbg bice najveci promasaj JSLa.
Ali definitivno je ovo ubedljivo najskuplja igracka u istoriji naseg kluba i bogami sve sem 3 mesta u LSu i lagane titule bice ozbiljan neuspeh.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U ovoj ekipi gde iza sebe imas igrace kakvi su Hwang, Ivanic, Stamenic, Kraso, Olanjik pa i Bukari koji odlicno pravi visak za napadace svojim prodorima, samo kad bi jos dodavao istima, napadac uz dobru kretnju lagano postize dosts golova u sezoni, jos ako je spreman da odigra presing i ima nesto tehnike to je dodatni plus. 

Nadam se da ovaj ima makar malo fudbala ali bas sam skeptican. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

Kako malo ciganima treba. Dodje ovaj iz Pireja, odmah sunce granu.

Ako, ako, treba da se ložimo. Kada, ako ne sada.

Ložili smo se i na dolazak čauša i bakule pa što ne i kad dođe ozbiljan igrač. Mada dok ne odigra 10 utakmica u zvezdinom dresu ni jednom igraču ne dajem podršku. Izuzatak je Kanga, njega prosto volem baš zato što je lud.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...