Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

34 minutes ago, Stanko1997 said:

Imam osećaj da svake godine prvo kolo igramo protiv Vojvodine kod kuće. 😂

 

Mislim da smo u sezoni 2018/2019 igrali prvu sa njima u prolecnom delu, bio dzabe ulaz i pobeda od cini mi se 3-0.

 

2021-22 smo igrali u prvom kolu sezone, 0-0 protiv Psiholjubovog bunkera, kad je Dragovicu deda zamerio sto je sutirao sa 30 metara u poslednjem minutu utakmice 😁

 

28 minutes ago, suptil said:

Koji je termin? 

 

Sad vidim na tviter nalogu kluba pise 30-i ipak, nema satnice jos

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Stanko1997 said:

Imam osećaj da svake godine prvo kolo igramo protiv Vojvodine kod kuće. 😂

 

2021 su igrali 0 0 na startu sezone sa nama, a lani smo igrali 1 1. Dobili smo ih u play off, ali u regularnom delu dve sezone zaredom kod kuce igramo nereseno

 

OPREZ !!! 

 

  

4 minutes ago, suptil said:

Trazili smo jake utakmice pred LS i dobili ih. Dril na nivou.

 

Isto se moze reci i za TSC, Cukaricki, mozda i Partizan, ako udju u grupe, svi ce imati evro obaaveze, uostalom, ovakav tim i treba da ima sto vise jakih utakmica, da se drzi tenzija i fokus, a ne neki trening mec i otaljavanje posla. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Tom Bombadil said:

Ako se ne varam, za njega je išla priča ovde na forumu kako je zatečen u izlasku kontuzovan od alkohola kako povraća po ulici, sve to u jeku sezone. Tako da, neka takvih daleko od Zvezde.

Sportista koji ne izlazi, bolje da se nikad nije ni latio sporta. Kad ce da izlazi, sa 40?

 

Edit: koja je cena karata za fiorentinu? 

Edited by Nate
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Mendez said:

Jedna zanimljivost: prije ķoju godinu, ovdje ili na B92 je pisao lik pod imenom Menso Dogan (pisao pod svojim imenom, nije lažnjak). Čovjek je juče imenovan za šefa stručnog štaba FK Sarajevo.

Ne sećam se da li je banovan ili je svojevoljno otišao..znam da je bio u nekakvom "klinču" ili sa moderacijom ili forumašima.

 

Šteta što nije i dalje sa nama. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, LeBron said:

Steta sto ce sutra uvece izgleda da bude lose vreme pa mozda malo pokvari spektakl sa Fiorentinom

Opušteno. Sutra pada kiša ujutru i popodne. Taman da osveži. U 20h se očekuje sjajna temperatura od 19-20 stepeni bez kiše. Biće odlični uslovi za igru a i navijače. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zna li iko ko je bas upucen da kaze koliko smo mi tacno sezonskih prodali? Negdje pise preko 13 hiljada a negdje jedva 5 i da su tu cifru od 13 hiljada namjerno pustili iz kluba da bi se prodalo jos sezosnkih jer se nisu nadali da ovako lose ide prodaja???

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Sokmeniki said:

Zna li iko ko je bas upucen da kaze koliko smo mi tacno sezonskih prodali? Negdje pise preko 13 hiljada a negdje jedva 5 i da su tu cifru od 13 hiljada namjerno pustili iz kluba da bi se prodalo jos sezosnkih jer se nisu nadali da ovako lose ide prodaja???

Prosle godine je bilo nesto manje od 6000 sezonaca. Za sad je prodato kako se prica 13000 do vikenda. Nezvanicno se cuje da je prodato do danas 15000.

Link to comment
Share on other sites

Nema nikakve logike da broj prodatih sezonskih bude manji ove godine nego prosle. Samo odsustvo Srnica i Gobeljica je prodalo bar 100 komada.

 

A posle onoga vidjenog u Rusiji, taj broj je mogao samo da raste. Eventualno ljudi jos cekaju posto ne igramo kvalifikacije, a termin prve utakmice u prvenstvu cemo ocigledno saznati nekih 15 minuta pre iste

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Ako ne grešim, to je onaj što je Zvezdu stalno pisao Zvijezda, pa je mnoge iritiralo xD

Da,da. To je taj. Čak se i raspravljao kako je on u pravu.

Kao što je i Paroški zvao susedni grad/klub Osek :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dropkick Murphys said:

Ako ne grešim, to je onaj što je Zvezdu stalno pisao Zvijezda, pa je mnoge iritiralo xD

Jeste, znam da je bila neka glupost oko koje je izbio picvajz. Ali generalno mu postovi nisu bili losi. Nekad je dobro cuti sta misli neko neutralan sa strane. Sta vise mislim da je simpatisao zv(ij)ezdu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...