Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?šŸ†


Kooineeperk

Recommended Posts

Kako je lepo gledati Ā  fudbal. Svi naÅ”i mladi trče kao da igraju finale LÅ . Stranci odlični. Trener siguran u sebe i igrače. Glazer spasio dva sigurna. Najteža utakmica dosad i najbolja.

Kanga i nije baÅ” za ovakav brz fudbal ali biće tu mnogo utakmica gde će on biti najpotrebniji.

Srećno u Ligi Å ampiona momci ā¤ļø

Ā 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Don Juan said:

Šta ti znači ovo? Kangva odličan danas.

Dosta viÅ”e sa tim prikrivenim rasizmom, ozbiljno ti kažem. NećeÅ” ni imati Å”ansu da se opravdaÅ”.

Ā 

Ā 

Hteo je da sutne penal, jedva su ga smiriliĀ 

Ā 

On zna da ima ponude NF i jos nekih ekipa i gleda da ode, i danas je nekoliko puta bio sebican u igri, tu me je posetio na Kangu

Ā 

(Inace gotivim africki narod kao slovenski..Ostalima sve najbolje)Ā 

Ā 

Poslednji put se pravdam, ovo je teska optuzba(a nista nisam ruzno rekao)Ā 

Ā 

Sad kad smo igrali dobro, svi hvalite sve, kad budemo igrali lose, svi ali bas svi cete najstraÅ”nije pljuvatiĀ 

Ā 

Ā 

Ā 

Ā 

Ā 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vlaDixXx said:

Ā 

Hteo je da sutne penal, jedva su ga smiriliĀ 

Ā 

On zna da ima ponude NF i jos nekih ekipa i gleda da ode, i danas je nekoliko puta bio sebican u igri, tu me je posetio na Kangu

Ā 

(Inace gotivim africki narod kao slovenski..Ostalima sve najbolje)Ā 

Ā 

Poslednji put se pravdam, ovo je teska optuzba(a nista nisam ruzno rekao)Ā 

Ā 

Sad kad smo igrali dobro, svi hvalite sve, kad budemo igrali lose, svi ali bas svi cete najstraÅ”nije pljuvatiĀ 

Ā 

Ā 

Ā 

Ā 

Ā 

Ja necu

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Tačno ćete me naterati da pogledam ovu tekmu, a nisam ove kalendarske godine odgledao ni minuta.Ā 

Ā 

Nismo valjda vaskrsnuli?Ā 

Obavezno. Posebno prvo poluvreme. šŸ™‚

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zaista je fino delovalo ovo danas, taman sam mislio da skroz batalim gledanje fudbala.

Ā 

Puno trcanja, nema davljenja, lopta ide. Ok mali pad u drugom tacno se vide recidivi neke prosle Zvezde, Rodic usporava igru, Kanga je Kanga, ne znam mina je on.

Ā 

Svideo mi se presing za poslednju liniju Zenita, videcemo dok se jos skocka sve i kad budemo igrali ozbiljnije utakmice ali napredak je sad vec ocigledan.

Ā 

edit: Glazer ozbiljan update.

Edited by nunilo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je večeras bilo jako lepo za početak, ne znam postoji li neÅ”to lepÅ”e od nepostojanja raznih Srnića i ostalih gobeljića u timu. Za svakog ko je bio na terenu se vidi da je fudbaler, to sam u Zvezdi zadnji puta video valjda 1993. godine ako se ne varam.

Ā 

Svi su (sem Rodića) i Lučića koji se usrao na početku bili OK, ali poseban naklon ide Glazeru, kakav refleks, kakva mačka... Sada je sasvim jasno zaÅ”to je Bahar toliko insistirao na njegovom dovođenju.

Ā 

Što se tiče samog trenera, mislim da ne treba troŔiti reči, svakome ko voli fudbal sve je jasno, kako izgleda ekipa kada se ne sastavlja i vodi naosnovu komopromisa.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nunilo said:

Zaista je fino delovalo ovo danas, taman sam mislio da skroz batalim gledanje fudbala.

Ā 

Puno trcanja, nema davljenja, lopta ide. Ok mali pad u drugom tacno se vide recidivi neke prosle Zvezde, Rodic usporava igru, Kanga je Kanga, ne znam mina je on.

Ā 

Svideo mi se presing za poslednju liniju Zenita, videcemo dok se jos skocka sve i kad budemo igrali ozbiljnije utakmice ali napredak je sad vec ocigledan.

Ā 

edit: Glazer ozbiljan update.

Ja sam ocekivao da ce Glazer biti mnogo bolji na lopti od Borjana, ali da ce biti slabiji na liniji. Ali kako je odbranio ona dva zicera, nisam bas siguran vise u to.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, L' Imperatore said:

Ā 

Jbt, ladno ima 20 godina od tadĀ šŸ˜¬

Ā 

Fantastična generacija je to bila. Nismo imali sreče u evropi. Dobili PSV-ja tu, a tamo crveni karton odma na početku utakmice i 0-5. Oni imali straŔnu ekipu, mislim da su igrali QF lige Ŕampiona te godine. Posle u grupi uefe nadigrali Romu na marakani, pa ispali golom Gameira u 94. u Strasbourgu. Sledeče godine naletimo na Milan u kvalifikacijama...

Ā 

Polufinale. A dve sezone nakon toga Milan koji je osvojio te godine. Izvini kolega, ali to su mi bila baÅ” bolna ispadanja pa sam morao da ispravim.Ā 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Posle hvalospeva o prvom poluvremenu na forumu, odgledao sam drugo.

Konačno igramo neŔto Ŕto liči, ustvari jeste, moderan fudbal.

Izgleda da smo konačno pogodili sa napadačem, Kraso deluje moćno. JoÅ” ako je Olayinka tako dobar kao Å”to piÅ”ete...

Nekako mi je žao Kataija, teÅ”ko će on ovde imati minute. Da li je uopÅ”te bio u protokolu danas?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki21 said:

Ovo je večeras bilo jako lepo za početak, ne znam postoji li neÅ”to lepÅ”e od nepostojanja raznih Srnića i ostalih gobeljića u timu. Za svakog ko je bio na terenu se vidi da je fudbaler, to sam u Zvezdi zadnji puta video valjda 1993. godine ako se ne varam.

Ā 

Svi su (sem Rodića) i Lučića koji se usrao na početku bili OK, ali poseban naklon ide Glazeru, kakav refleks, kakva mačka... Sada je sasvim jasno zaÅ”to je Bahar toliko insistirao na njegovom dovođenju.

Ā 

Što se tiče samog trenera, mislim da ne treba troŔiti reči, svakome ko voli fudbal sve je jasno, kako izgleda ekipa kada se ne sastavlja i vodi naosnovu komopromisa.

Laki burazeru, liči li ti Bahar na nekoga kada se pogledaŔ u ogledalo? xD

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nele said:

Da se nadovezem na ova dva posta.

Glazer me odusevio igrom nogom, smiren, pravi komandant. Ne znam da li je imao jedno lose i u prazno dodavanje ili ispucavanje. Svakako karakteristika koja se mnogo ceni kod golmana u modernom fudbalu.

Ā 

Meni je prvi utisak refleks. PokuŔavam da se setim ko je od naŔih golaman imao takav ali mi baŔ ne ide. 95% golmana bilo koje lige primilo bi makar jedan od ona dva Ŕuta, brzina reakcije je baŔ bila fascinantna.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Meni je drago sto smo danas na terenu videli 21 fudbalera u dresu Crvene zvezde. Bez Srnica, bez Gobeljica, bez Pankova, bez kombinacija raznoraznih, nego cist kvalitet, najbolje sto trenutno imamo, uz povredjenog Pruceva i Azarova koji dolazi sa EP.Ā 

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, harmonajzer said:

Nekako mi je žao Kataija, teÅ”ko će on ovde imati minute. Da li je uopÅ”te bio u protokolu danas?

Ā 

Konkurencija, zdrava atmosfera i trener koji zna sta zeli - to svakog igraca moze da ucini samo jos boljim. Neki moji drugari posle ove utakmice prizeljkuju 10 miliona od Saudijaca za Kataija, ali ja mislim da moze jos da doprinese.Ā 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Laki21 said:

Ā 

Meni je prvi utisak refleks. PokuŔavam da se setim ko je od naŔih golaman imao takav ali mi baŔ ne ide. 95% golmana bilo koje lige primilo bi makar jedan od ona dva Ŕuta, brzina reakcije je baŔ bila fascinantna.

Ā 

Kocić i Randjelović su bili poznati po svojim refleksima

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...