Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

12 hours ago, Don Juan said:

Gledao sam danas strukturu duga našeg FK i pravo je čudo da smo živi. Od 75 miliona duga, preko 50 su kratkoročne obaveze. Nas jedino vadi da osvojimo LŠ ili da su ovi Nigerijci što su potpisali novi Ćavi i Inijesta.

A pričaju o rekonstrukciji stadiona. Užas.

 

i na sve to trener sa godisnjim milionskim ugovoromna 3 godine,

ako ne ispuni ocekivanja svi znamo sta ce biti

Olajinka dosao besplatno,odlican igrac,isto jak ugovor

Borjan i Katai ako ne zele da odu,i oni su teret

a da ne pricamo ako se duguje igracima

 

Glazer golman isto ce kostati preko milion evra

a imamo bar 10 boljih domacih opcija,a i jeftinijih

 

 

Bakarov "vojnik" Levi 1996  ispao iz japanske lige

i za njega ce se traziti bar milion 

Planic 1992,koji kod nas nije mogao da igra,

godinu dana nije igrao, vrednost mu je 50 hiljada evra

 

 

od Izraalskih igraca doveo bi napadaca Tai Baribo 1998 ili Eran Zahavi 1987(do prosle godine igrao za Psv)

ostali nemaju kvalitet za nas klub osim nedostupnih igraca Solomona 2000 iz Fulama i Abade 2001 Seltik,

 

 

Jedini ispravan koncept je kao Dinamo,

nas direktor OS to isto govori,samo to nisu voljni da urade

znaci dovodjenje najboljih mladjih igraca iz svoje zemlje ili regiona

na cemu klub moze i da zaradi

 

 

Uporedite nasu ekipu i njihovu,uporedite broj igraca,strance,mlade igrace,cene igraca

a nasa omladinska skola je bolja od njihove,samo nema ko da ih ubaci,istrpi

evo Baturina 2003 vredi sad 15 miliona,u mladjim kategorijama smo stalno dobijali tu njihovu generaciju

Pa mi ne mozemo da prodamo Erakovica za vise od 5 mil,a jos plus igra za reprezentaciju

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pogledao sam pregršt klipova Omrija Glazera,video sam dosta dobrih stvari.

Glavni kvaliteti osim igranja nogom su mu situacije 1 na 1.Dobar tajming,postavka tela,voli nogama da odbrani šuteve po zemlji.Deluje mi na nekoliko gledanja da poseduje vrlo dobar refleks.

Ali ono što mi se najviše svidja je bacanje iz ruke.U stanju je da baci loptu preko 50 metara.

U LŠ tako neka situacija može rezultirati pogotkom za nas.

Naravno,to su sve klipovi,tu se mane uvek sakriju,ako dodje,videćemo ga na delu.

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, vlaDixXx said:

Glazer golman isto ce kostati preko milion evra

a imamo bar 10 boljih domacih opcija,a i jeftinijih

Navedi tih bar 10.

 

 

Ako je kvalitetan golman ne treba se obazirati na to sto je stranac, jer nam u samo duelima sa Partizanom nece biti bitno koji igraci su u prvih 11 i koliko stranaca, a kako Partizan trenutno deluje i sve sto se tamo desava, ni protiv njih nece biti bitno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nastavlja se licitacija:

 

U danu kada se pojavila informacija da je Crvena zvezda ponudila 900.000 evra za transfer izraelskog golmana Omrija Glazera, Sportal saznaje da je prvi pik zapravo Slovenac Matevž Vidovšek. Novi Jan Oblak, kako tamo vole da kažu, trebalo bi da zameni Milana Borjana na "Marakani".

 

Pregovori Zvezde i Olimpije su u toku, a transfer bi trebalo da bude težak upravo pomenutih 900.000 evra.

Matevž Vidovšek je na Transfermarktu procenjen na 1,2 miliona evra, ali postoje nagoveštaji da bi Zvezda mogla da spusti cenu.

 

@Blic

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Posto nismo imali srece sa poslovanjem sa Bajernom u slucaju Motika, predlazem Mrkeli i ekipi da obnove interesovanje za igrace Bajerna. Cinimi se da ovog puta imaju veci izbor igraca 😄

Misliš na ovo što je Tuhel precrtao pola tima? 😂

Link to comment
Share on other sites

Kako smo se samo obrukali sa potezom da posle pola godine oteramo na onaj način Ohija. Jedini napadač koji je barem pokazivao da nije promašaj. Ali naravno, Mita Mrcina ne samo što ne zna da dovede napadača već i kad dovede kvalitetnog oni ga oteraju. Šteta za Ohija pored svih kvaliteta ogromna je ljudina. Sad bi nam bar kao drugi napadač legao samo tako. 

Screenshot-20230607-213554-com-facebook-

Edited by Čočo
  • Like 15
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Sve mi se vise cini da je ono za Borjana laznjak, dimna bomba kao sto sam i rekao, kako bi se lakse resili onih kojih bas moramo. Ostace na kraju Borjan I i dovesce se dobra pojacanja a po medijima ce svaki dan izlaziti neki novi Oblak.

Ipak je ugovor sa Baharom, cini mi se tri godine, da bi vukao ovakve poteze. Lagano ce on to

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Bolje Bugarina da dovedemo, mladji, ima nastupe za A tim.
Solidan potencijal on i  Miladinovic je dovoljno za narednih 10 godina.

Pa i Glazer ima nastupe za A tim i proglasen je najboljim golmanom Izraelske lige koja je svakako bolja od nase. Nije neki wow golman ali primetio sam da je dosta siguran a igra nogom mu je perfektna, svakako bolja opcija od nekog tamo bugarina.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Benito said:

Pa i Glazer ima nastupe za A tim i proglasen je najboljim golmanom Izraelske lige koja je svakako bolja od nase. Nije neki wow golman ali primetio sam da je dosta siguran a igra nogom mu je perfektna, svakako bolja opcija od nekog tamo bugarina.

Stoji. Ali goman mora da bude naš. Dok je ovog bezveznog pravila suludo je da mesto stranca zauzima golman. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Daš igrača za dzabe a onda staviš u klauzulu da možeš da ga vratiš nazad za 250 000e i sledeće godine hoćeš da ga vratiš nazad. 

Rupa bez dna. 

 

Najsmesniji je naslov doticnog kvazinovinara Zvezda vraća štopera za samo 250.000 evra?

Ma, bravo :hammer:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Benito said:

Pa i Glazer ima nastupe za A tim i proglasen je najboljim golmanom Izraelske lige koja je svakako bolja od nase. Nije neki wow golman ali primetio sam da je dosta siguran a igra nogom mu je perfektna, svakako bolja opcija od nekog tamo bugarina.

Samo Glazer ima 27 a Bugarin 21. I Bugarin je  proglasen najboljim golmanom bugarske lige sa 19 ne sa 27.
I  jos  u 10 najvecih potencijala u21 na svetu sto se tice golmana
Ako pravis reset a imas megagiga talentovanog golmana u akademiji, dovodis 2 mladog talentovanog golmana i pustis ih zajedno da rastu, kada oteras Bugarina kroz 2/3 godine za profit, stavis Miladinovica.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Samo Glazer ima 27 a Bugarin 21. I Bugarin je  proglasen najboljim golmanom bugarske lige sa 19 ne sa 27.
I  jos  u 10 najvecih potencijala u21 na svetu sto se tice golmana
Ako pravis reset a imas megagiga talentovanog golmana u akademiji, dovodis 2 mladog talentovanog golmana i pustis ih zajedno da rastu, kada oteras Bugarina kroz 2/3 godine za profit, stavis Miladinovica.

 

Ne mozes da pravis reset i stavis klinca na gol da ti brani protiv azdaja u ls, vec proverenog i iskusnijeg golmana. Nadji mi isti ovaj spisak pre 10 godina da vidim koliko sa spiska se jos bavi fudbalom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Benito said:

Ne mozes da pravis reset i stavis klinca na gol da ti brani protiv azdaja u ls, vec proverenog i iskusnijeg golmana. Nadji mi isti ovaj spisak pre 10 godina da vidim koliko sa spiska se jos bavi fudbalom.

Znaci igras protiv azdaja iz LS dovodis golmana koji je LS video na televiziji, bas ti je proveren, onda nek ostave Borjana on je makar igrao LS. Ako dovodis proverenog golmana to  nije Izraelac koji nije izasao iz Izraela.
I ne samo da ovaj hipoteticki treba da brani u LS protiv azdaja vec i ovi 2 nasi talentovani klinci trebaju da igraju protiv istih tih azdaja, posto se tako napreduje i meris se sa elitom a ne da igraju izduvane mustikle koje su nesto satro iskusne i opet budes nabijen isti djavo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...