Jump to content

Roland Garros 2023


Drug Crni

Ko osvaja?  

43 members have voted

  1. 1. Ko osvaja?

    • Carlos Alcaraz
      13
    • Novak Đoković
      29
    • Daniil Medvedev
      1
    • Neko od ostalih
      0
  2. 2. Ko osvaja?

    • Iga Swiatek
      19
    • Aryna Sabalenka
      12
    • Elena Rybakina
      7
    • Neko od ostalih
      5


Recommended Posts

1 hour ago, Jerotije Pantic said:

Je li ovo ozbiljno pises ili se zezas.Pa i Nadal i Djokovic su bili bolji od Federera sa 20 godina.Nadal je sa 20 godina vec bio zvijer.Maltretiro Federera na svim poljima.Razvalio ga na RG. A godinu dana prije toga je vec imao osvejn RG.

 

Iz moje vizure i Đoković i Nadal su malko "kasnije" u karijerama dali svoj najbolji tenis. Za Rodžera i Agasija bih rekla obrnuto, mada čini mi se da je Rodžer sam za sebe rekao da je najbolji tenis igrao 2015. ili 2019. godine? @Boxy sigurno zna bolje 😄 

Edited by DameTime
dupliran post
Link to comment
Share on other sites

Federer definitivno, osim tu i tamo pobeda protiv jakih igraca nije imao toliko uspeha kao tinejdzer. A ni Agasi. Pre bi tu bio recimo Beker koji je sa 17 osvojio Vimbldon i Ceng koji je isto sa 17 osvojio RG.

 

Imao je naravno Agasi SF slema kao jedva punoletan i finala pre 21. rodjendana, ali je vise poznat kao neko ko je osvajao slemove posle tridesete.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DameTime said:

 

Iz moje vizure i Đoković i Nadal su malko "kasnije" u karijerama dali svoj najbolji tenis. Za Rodžera i Agasija bih rekla obrnuto, mada čini mi se da je Rodžer sam za sebe rekao da je najbolji tenis igrao 2015. ili 2019. godine? @Boxy sigurno zna bolje 😄 

 

Moze on da izjavljuje sta hoce, Roger iz 2006. je imao 25 godina i dominirao, sigurno ovaj sa 34 ili 38 nije mogao da bude bolji, mogao je samo da bude iskusniji.

Link to comment
Share on other sites

Rodzer iz 2006. je najbolji igrac koji ce ikada igrati tenis, steta je samo sto to i Rafafam i Nolefam nisu dovoljno iskusili 😄 Doduse, Nadal je i tada bio dobar protiv njega na sljaci, kudos za to. Bio je pozitivan protiv njega te godine, 4-2. Jedini drugi covek koji ga je pobedio bio je igrac cije ime necemo pomenuti

 

Djokovica je dobio oba puta. 92-5, 57-2 na Hardu.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Boxy said:

 

Moze on da izjavljuje sta hoce, Roger iz 2006. je imao 25 godina i dominirao, sigurno ovaj sa 34 ili 38 nije mogao da bude bolji, mogao je samo da bude iskusniji.

 

Zato mi je i bilo interesantno što je to izjavio, baš nisam očekivala :classic_smile:

 

Za mene je najbolje od tenisa pružio Novak 2015. godine, ali da se ne ponavljam oko toga xD 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, DameTime said:

 

Iz moje vizure i Đoković i Nadal su malko "kasnije" u karijerama dali svoj najbolji tenis. Za Rodžera i Agasija bih rekla obrnuto, mada čini mi se da je Rodžer sam za sebe rekao da je najbolji tenis igrao 2015. ili 2019. godine? @Boxy sigurno zna bolje 😄 

Ma ne potpuno je obratno, Federer nije kao tinejdzer bio na njihovom nivo, ovdje je bila prica oni kao dvadestogodisnjaci a ne o tome kada su najbolje igrali.U tim godinama su i Rafa i Novak bili bolji igraci od Rodzera.

 

Rafa je vec sa 22 godine dobio Rodzera na travi i ako ga je imao i godinu prije i vec od tada se za ljude koji prate tenis ne dovodi u pitanje ko je bolji igrac od njih dvojice.Dobio ga je i 2006 u Dubajiu na tvrdoj podlozi.Novak ga je dobio na mastersu 2007 i razvalio 3-0 na AO 2008.Izgubio je finale USO 2007 u tri tijesna seta i sve to govori da je Rodzer uhvatio najlaksu eru u tenisu u istoriji da nakupi GS.Ipak na kraju su ova dvojica i rezultatski dokazala da su iznad Rodzera.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jeste, isto tako je Djokovica u prajmu useravala teska sreca da ga dobija ostarelog, svako gleda kroz svoje ruzicaste naocare.

 

ljudi koji prate tenis = djokofanovi u Srbiji. Retko ce se to videti cak i od Nadalovih fanova.

Edited by McLeod
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da termine meceva ponajvise diktira njihova nacionalna TV koja pokriva turnir. Pravo na vecernjim terminima ima njihov Amazon Prime I to samo do cetvrtfinala, prosle godine je bila bas frka zasto mec Nadal-Djokovic nije dostupan svima, vec mora da se plati dodatno kako bi se gledao taj mec.

 

 

 

Inace za sutra ocekuje se natopliji dan do sada, 30+ stepeni, tako da ocekujem jedan klasican Djokovicevski "mrzi me da zivim, sve me nervira" ulazak u mec. Kao da mi Novakovci nismo bili dovoljno demoralizirani Alkarazovim bravurama, eto sad I ova muka. 😪😀

Link to comment
Share on other sites

Logično je da da prvi meč igraju ova dvojica.

Ne kažem da je logika uvek bila podrazumevana, ali oni su imali dan viška, pa je poštenije ovako.

Inače, Rud je dobio javne čestitke preko tw od Runea i Muratoglua.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...