Jump to content

Roland Garros 2023


Drug Crni

Ko osvaja?  

43 members have voted

  1. 1. Ko osvaja?

    • Carlos Alcaraz
      13
    • Novak Đoković
      29
    • Daniil Medvedev
      1
    • Neko od ostalih
      0
  2. 2. Ko osvaja?

    • Iga Swiatek
      19
    • Aryna Sabalenka
      12
    • Elena Rybakina
      7
    • Neko od ostalih
      5


Recommended Posts

Izgubio je od Davidenka u Dejvis Kupu u Moskvi 2008. Vodio je 2:0 , izgubio treći i onda predao jer je dan ranije imao trovanje hranom. Meč se vodi u head to head kao pobeda Davidenka što znači da mora da se vodi kao poraz Đokovića.

 

@Miki28

Edited by advokat kuče, tečefon
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Easy - peasy!

 

23 Grand Slama

Svaki slem po tri puta

Svaki masters po dva puta

400 nedelja na no.1 u najavi

Pozitivan skor protiv najvecih rivala.

 

Buducnost, lepo je pricati o buducnosti i moze toliko toga da se kaze, moze toliko toga da se smisli.

 

Ali svi mi znamo sta je sledeci cilj, znamo sta fali. 

Ona najsjajnija medalja, okacena oko vrata najboljeg sportiste u istoriji pod senkom Olimpijskih krugova i pored vecne olimpijske vatre.

 

Neka ovo bude priprema, stao je na presto i svirala se himna. Neka bude ovako isto za godinu dana.

 

2/4 

Idemo dalje za status najboljeg sportiste u istoriji, idemo po Wimbledon!!!

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, advokat kuče, tečefon said:

Izgubio je od Davidenka u Dejvis Kupu u Moskvi 2008. Vodio je 2:0 , izgubio treći i onda predao jer je dan ranije imao trovanje hranom. Meč se vodi u head to head kao pobeda Davidenka što znači da mora da se vodi kao poraz Đokovića.

 

@Miki28

Mislim da oni računaju samo mečeve na slemovima. Doduše uglavnom to ne pominju eksplicitno.

Novak je taj meč igrao pod temperaturom, čini mi se ceo tim da se tada potrovao ili šta je već bilo, ali naravno vodi se kao poraz.

 

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je da je i u danasnjem mecu onako simbolicno bio jedan dobijeni tie-break… ne znam koliki mu je procenat dobijenih tajbrejkova ali je sigurno jedna od stvari koja mu je donela ova 23 GS… prosto neverovatno da kada je 6:6 vec komotno racunas da je taj set dobijen - to je tako samo kod najvecih…

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Један од спортиста чије име неће никада изблиједити након краја каријере. Ово што је направио у овако тешком спорту је нешто надреално. Још када се присјетимо читаве историје каријере гдје се задесио са још 2 гиганта овог спорта, кад се сјетимо избацивања, забрана…Каква способност, каква ментална снага да се враћа из најтежих момената.:Hail:

Ситним душама који су стално налазили неке глупости да га опањкавају је одговорио у побједничком говору:”Чим год да се бавите вјерујте у себе и радите”.

Хвала људино!!!

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, advokat kuče, tečefon said:

Izgubio je od Davidenka u Dejvis Kupu u Moskvi 2008. Vodio je 2:0 , izgubio treći i onda predao jer je dan ranije imao trovanje hranom. Meč se vodi u head to head kao pobeda Davidenka što znači da mora da se vodi kao poraz Đokovića.

 

@Miki28

I sam si u prethodnom postu napisao na slemovima

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki1988 said:

Drago mi je da je i u danasnjem mecu onako simbolicno bio jedan dobijeni tie-break… ne znam koliki mu je procenat dobijenih tajbrejkova ali je sigurno jedna od stvari koja mu je donela ova 23 GS… prosto neverovatno da kada je 6:6 vec komotno racunas da je taj set dobijen - to je tako samo kod najvecih…

Ma... Ceo prvi set nije odigrao na nivou, dolazi TB i kao da drugi igrac izlazi na teren. A ti vec sve znas...

Link to comment
Share on other sites

Uslovi za igru u prvom setu su bili najteži , oblačno i sparno , kiša se dvoumila. U drugom i trecem iako je bilo vetra bilo je i sunca i odmah je lakše , ako radi servis a radio je odlično tokom celog meča

 

 

 

Edited by Keira
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rud mnogo dobar momak,kulturan,fin..mislim da mu je to malo i minus. Fali mu malo sportske drskosti,da bude otresitiji..bio sam vrlo zadovoljan kad je eliminisao Runea..sa Runeom bi Novak možda i imao nekih problema danas..
Ako izuzmemo prvi set,Kasper je dosta grešio..dosta i poklonio Novaku. Imao je par momenata kada je uspevao da podigne igru,ali nije ovo ni blizu dovoljno za finale jednog GS.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

E jbg ja sam racunao bice Kobijev dres u Nju Jorku ali dobro je i ovako : )

Osim toga 

4 hours ago, alcesta said:

Nemam pojma kako Brejdi izgleda. Pored koga sedi?

 

Izgleda kao milion dolara.

 

On 6/10/2023 at 3:46 AM, Helena said:

...Prazne projekcije su bile recimo za Bušar, koja je (kao bila lepa) odbila rukovanje valjda sa Rumunkama u Dejvis kupu, govoreći da je to licemerno.

...

 

siguran sam da postoji pravilnik koji kaze da je ovo za ban. 🙄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Godina je 2023,

posle stotinu osvojenih titula, Novak igra za vecnost, za matorog jarca nad jarcevima. I to u Parizu, gde je bas bio lomljen i gde smo ga svi otpisali zauvek.

I dalje ne mogu da verujem da je ovo je bilo finale koje sam gledao prakticno bez nervoze, straha, adrenalina koji me baca na sve strane stana. Tacno sam znao da je nemoguce da ovo izgubi, da mu isklizne iz ruku.

I u govoru, tacno ni rec zahvalnosti publici, samo fudbalerima 🙂

Muskarac, otac, KRALJ!!!!

 

I stvarno, it's the most wonderful time of the year! ( odavno nisam video stosniju reklamu, bravo i za Reno)

  • Like 3
  • Love 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...