Jump to content

Evrovizija / Eurosong


Drug Crni

Recommended Posts

Maša i Baša - ovo je ubačeno samo zato što je različito od konkurencije pa to bude raznovrsnih izvođača, miljama daleko od ESC. Potrudili su se za nastup ali tanko.

Vrbos - ko ona hrvatica iz 2022. dobro otpevala, nešto malo i nastup ali nije ovo za ESC. No pozitivan utisak je ostavila na mene, nisam do sada čuo za nju.

Filarri - Ovaj momak zna posao i vidi se napredak od prošle godine, šteta što ne zna da peva. Možda bolje da ode u produkciju pa da osmili nastup i pesmu nekom ko zna da peva. Svideo mi se nastup, mislim da jezička barijera ne bi bila problem jer se iz aviona vidi o čemu peva.

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, 40Wins said:

Saša Baša... :classic_biggrin: ali isto i :krstipd4:

 

 

Jaoj jbt, ko je bese bio onaj lik kad je Konstra pobedila, sto je bio polupan ko oblanda, izvodio onog celavog coveka ko mumiju tako nesto... Jbt

brat izgleda ko Pete Davidson kome su ukrali drogu. Djaolje pjesme da valja nema 😄 

Ova neka dosla sa turbanom, cekamo breskvicu da uleti u narodnu nosnju i opanke i da se rekreira 1389.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svaka čast Hristini, svidelo mi se sve kod njenog nastupa ali nije za ESC. Pokušala je sa letenjem ali trebalo je možda ranije da "poleti" da bi privukla pažnju na sebe.

 

Ivana Vladović ok potrudili se oko nasutpa ali ovo je i dalje prosek

 

Chai - Ovo je u stvari lepa pesma ali treba neko ko peva ko zmaj da je iznese pogotovo što zbog teksta mora sama da bude na bini 🙂

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zorja odlično otpevala ali meni je nastup tanak, ova pesma joj je ostavljala mnogo više mogućnosti za nastup nego što je iskorsitila. Pogotovo što u 1/2 samo publika odlučuje a nju ne interesuju mnogo glasovne mogućnosti, no ok za ESC može da doradi.

 

Kavala je bila solidna ali ta pesma je isuviše "ravna".

 

Kenijevac se isfalširao, klasičan stereotip rok nastupa, ništa od ovoga.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Koji put se onaj čupavi sedi čikica s bradom što svira etno duvačke instrumente pojavljuje na Beoviziji? Nema etno pesme bez njega 🙂 Bio sa Željkom Joksimovićem, sa Jelenom Tomašević, evo ga danas sa Breskvicom, a sigurno sam ga video bar još nekoliko puta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...