Jump to content

Evrovizija / Eurosong


Drug Crni

Recommended Posts

Češće najbolja pjesma završi kao druga nego što pobijedi.

 

Najveće iznenađenje mi je što je Francuska tako malo bodova od žirija dobila.

 

Švedska konačno stigla Irsku, mogu sad malo manje za njih navlačiti u budućnosti.

Edited by Howie Roseman
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Željko je uspešan na Evroviziji, ne znam zašto ga ne bismo slali. Kad smo poslednji put bili treći otpozadi?

Većina naših, uključujući njega ima pink podršku.

Žalosno, ali istinito.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Helena said:

Većina naših, uključujući njega ima pink podršku.

Žalosno, ali istinito.

 

Kakav Pink? Željko je bio 2. pored Ruslane, 3. pored ove iste Loreen i pisao je pesmu Hari Mata Hariju koji je isto bio u vrhu. 

 

Poslali smo Luku jer smo želeli drugačije radi biti drugačiji, oslanjajući se na Konstraktu, a tako smo i prošli. 

Link to comment
Share on other sites

Inace, sledece godine je tako zgodno 50 godina ABBA pobede. Namesteno je da pobedi Svedska zbog toga, nisam verovao da ce bas ovoliko da navuku. Moram da pogledam posle da li je iko dobio i blizu ovoliko od zirija.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Kakav Pink? Željko je bio 2. pored Ruslane, 3. pored ove iste Loreen i pisao je pesmu Hari Mata Hariju koji je isto bio u vrhu. 

 

Poslali smo Luku jer smo želeli drugačije radi biti drugačiji, oslanjajući se na Konstraktu, a tako smo i prošli. 

Poslali smo legalno izabrani pesmu, nismo kalkulisali.

Link to comment
Share on other sites

Koji hejt bokte. Loreen ima sve: pesmu, nastup, vokal. Kaarija ni po čemu nije bio bolji ni ubedljiviji od nje, osim što je pesma više catchy. Nije ni meni ona bila favorit ali da se ne zajebavamo da je ovo nekakva kradja.

Link to comment
Share on other sites

Sto se Luke tice, bio je super, ali je jedna quirky pesma pokupila sve glasove zato sto se znalo da moraju svi za njega da bi imao sanse. Austrija je takodje ocajno prosla iako su bile dobre. Da je neko drugi otisao ne bismo videli finale.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Helena said:

Poslali smo legalno izabrani pesmu, nismo kalkulisali.

 

Legalno je izabran ali je bio pogrešan izbor. Ne znam šta je pogrešno reći, pogotovo jer je dečko elitista. Dobro mu dodje ovaj šamar realnosti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...