Jump to content

Evrovizija / Eurosong


Drug Crni

Recommended Posts

Ja lično navijam za Finsku ne zato što je najbolja pesma nego zato što takvu pesmu verovatno više nikada nećemo imati. Loren pesma je kvalitetnija i ona je par klasa bolji pevač ali takvih pesama će sigurno biti još u narendim godinama.

 

Malo me podseća na situaciju kada je Neta pobedila pa sam i ja bio među onima koji su bili nezadovoljni ali sam istrpeo i posle skontao da je to bilo neminovno jer su ljudi hteli nešto drugačije da pobedi a ta pesma je pride imala i energiju koja je privukla određenu publiku. Tako je i sada samo što sam sada ja u toj poziciji da sam ja taj koji navija za "netu".

 

Evo još jedna stvar da predvidimo, Kome će Srbija dati 12 poena ? Ja mislim da će Austriji zbog ove naše.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Helena said:

Mislim da će Slovencima -mislim na publiku.

 

Žiri, bog sami zna...ko nam je uopšte žiri?

 

Nažalost naš žiri često namešta rezultate pa to neći ni da pokušam da predvidim.

Link to comment
Share on other sites

Problem za Kariju je da ga je žiri masakrirao. Ako se nešto ne promeni biće u minusu 200 poena. Jedino ako bi dobio glasova ko Ukrajina prošle godine pa da izdominira tu i tako da je prestigne. Ali to teško jer će biti još koji će dobro kod publike proći.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...