Jump to content

Svastara


zoe Bg

Recommended Posts

Ima ih, no ovaj nije za mene. Tj od tih jeftinih slatkiša neće mi napraviti štetu od neumerenog tovljenja kao neki drugi. Više su tu oni keksovi&cookies koji me brinu kad se nađem u Lidlu. And some of the chocolates ofc

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, We lose every week said:

kad budete ulazili u Lidl zaobiđite ovo u širokom luku. Ozbiljan sam. Prava noćna mora....slatkiš koji je budzašto jeftin a ne možeš da prestaneš dok god ga ima. 

 

1286037_yUTBocKtNEf1N0JQptbCHQzKo5bUHhIh

 

Imas to isto i na meru... cisto da se ne ogranicis na tu jednu malenu kesu :D  

Inace, ne znam da li neko od vas voli starkov citro... ako ima ljubitelja, imaju na istu tu citro foru bombone samo sa 5-6 razlicitih vocnih ukusa, jos veca zaraza.

Link to comment
Share on other sites

Ima i kod nas ta kesa, ja prvi put nisam ni video da ima na meru, uzeh tu kesu, nisam se jos ni posteno zagrejao kad ono nema nista u kesi. 

 

Kad sam pre jedno mesec dana bio u lidlu, nasao sam neki italijanski krem sa komadima lesnika... mogu da preporucim, kvalitetan krem, bio sam srecan.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Darth Steva said:

Ima i kod nas ta kesa, ja prvi put nisam ni video da ima na meru, uzeh tu kesu, nisam se jos ni posteno zagrejao kad ono nema nista u kesi. 

 

Kad sam pre jedno mesec dana bio u lidlu, nasao sam neki italijanski krem sa komadima lesnika... mogu da preporucim, kvalitetan krem, bio sam srecan.

 

:lol_2::lol_2:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darth Steva said:

Kad sam pre jedno mesec dana bio u lidlu, nasao sam neki italijanski krem sa komadima lesnika... mogu da preporucim, kvalitetan krem, bio sam srecan.

Tek sad? :classic_biggrin: Ima 23% lesnika ako se ne varam. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, zoe Bg said:

Tek sad? :classic_biggrin: Ima 23% lesnika ako se ne varam. 


Pa moram li ja sve sam da otkrivam... ne znas da podelis? 😞 Kako ti ja odmah javim kada ima nesto zanimljivo 😄

 

Inace, ne znam koliko ima procenata... je l’ teglica sa plavim poklopcem i plavim nalepnicama?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Darth Steva said:


Pa moram li ja sve sam da otkrivam... ne znas da podelis? 😞 Kako ti ja odmah javim kada ima nesto zanimljivo 😄

 

Inace, ne znam koliko ima procenata... je l’ teglica sa plavim poklopcem i plavim nalepnicama?

Bila sam ubedjena da znas, taj krem bude svaka 3-4 meseca kad je italijanska nedelja :59:

Jeste, to je to :classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pfizer, Moderna i J&J - od toga ova poslednja privremeno kazu, proizvodice Sanofi dok francuzi ne naprave najzad svoju vakcinu

 

Prvi krece Pfizer vec sledece srede prve doze izlaze is pogona, a plan je da do kraja godine bude napravljeno oko 250 miliona vakcina

18 minutes ago, vanjabarsa said:

@ciaosta od vakcina krece da se proizvodi u fr .? 

sad nesto polemisemo na poslu pa nikako da se slozimo ko je sta procitao o tome :classic_biggrin:

 

Edited by ciao
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/5/2021 at 9:31 AM, We lose every week said:

kad budete ulazili u Lidl zaobiđite ovo u širokom luku. Ozbiljan sam. Prava noćna mora....slatkiš koji je budzašto jeftin a ne možeš da prestaneš dok god ga ima. 

 

1286037_yUTBocKtNEf1N0JQptbCHQzKo5bUHhIh

Ne dopadaju mi se.
Nisu moj zonfa :classic_unsure:

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Crni Bombarder said:

Ne dopadaju mi se.
Nisu moj zonfa :classic_unsure:

 

I ja ti još rekao da zaobiđeš u širokom luku, a ti navalio...:classic_biggrin:

4 hours ago, bistru vodu mutim said:

Zašto 6 mjeseci, zašto? :((

 

To pitanje i mene muči, kad bi samo znao koliko puta prokunem sudbinu kletu što je šest meseci...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...