Jump to content

PDF Automoto sportovi - Predlozi, pitanja, zalbe


Borko

Recommended Posts

6 minutes ago, Radoye said:

Ja sam se vrn'o s letovanja, IndyCar sezona je prakticno gotova (ostala jos jedna trka 22.09.) pa mogu i ja da se aktiviram sa F1 najavama. Javite gde treba da uskocim.

Je l mozes Ostin? Onda nam ostaje samo dobrovoljac koji bi radio Suzuku

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
6 hours ago, Hertzog said:

Kakvo se nevreme sprema mozda ine treba tema

 

6 hours ago, alberto.ascari said:

Navodno petak i nedelja ok, problem u subotu.

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk
 

 

Ja sam za svaki slucaj uplatio Williams u bodovima... 😄 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Radoje, aj' skrati ban Vjekoslavu.

 

On nije zlonameran. Covek voli da bude precizan i u pravu.

Ja sam mozda pogresio kad sam napisao "razlika izmedju auto-moto i ostalih sportova" umesto da napisem "vecine ostalih sportova". A on se nameracio da me ubedi da gresim, bez te vecine.

Jbg, razliciti smo. Neko voli da se svadja a ja volim da "prodajem pamet".

Najbolji savet mu je dao MetalHead - da otvori novu temu o specificnostima razlicith sportova pa da lajemo tamo.

Ali nije ovo za toliki ban.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zorane cenim i postujem tvoje misljenje ali ni govora o smanjenju bana. Ja sam na FB92 prakticno od samog pocetka (kao obican clan, moderator samo zadnje 2-3 godine), i ne secam se da je Vjekoslav jedan post napisao na automoto forumu za sve te godne. I prvi post ovde odmah cepanje dlake na cetvoro. Nisam intervenisao (zapravo, ocekivao sam da cu morati da intervenisem da ga uzmem u zastitu zato sto ce se "redovni" upecati i krenuti da ga cipelare), no i u drugom postu on se nastavlja u fazonu "ne zamimaju me nista ove vase gluposti ali ipak da ja vama objasnim" kada je zvanicno opomenut da se dalje nece tolerisati. Njegova reakcija na to je bila da - moju opomenu reportuje moderaciji??? :ajme: 

 

Apsolutno me ne zanima ko je ko i kakav je kome staz na ostalim delovima foruma, ovo je bio par excellence primer trolovanja sto se ovde nece tolerisati nikome. Svako je dobrodosao da ucestvuje u diskusiji ali nikome nije forum ostao u amanet od pokojnog dede pa da ima bogomdano pravo da po njemu radi sta mu je volja (ovo ukljucuje i mene i moju moderatorsku funkciju - ako admini smatraju da ne radim dobro svoj posao imaju svako pravo da me rascine). Kao sto ne bih dozvolio da neko dodje kod mene u kucu i u startu mi se pokenja na tepih u dnevnoj sobi necu isto tolerisati ni ovde na forumu. Ko se s tim ne slaze - siroko mu polje internetsko, neka nadje sebi forum koji mu vise odgovara.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ban skroz opravdan. Što Radoje reče, uđe čovek u kuću prvi put i pokenja se na tepih za dobar dan.

Lepa poruka bilo kome o pravilima ponašanja na ovom delu foruma.

 

Molim da ko god je moderator na ovom delu foruma ima nultu toleranciju za kršenje pravila bez obzira na "lik i delo" dotičnog. Pogotovo primenjivati na trolčine i kojekakve likove koji džabe troše energetske resurse ove planete...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Radoye said:

...ali nikome nije forum ostao u amanet od pokojnog dede pa da ima bogomdano pravo da po njemu radi sta mu je volja (ovo ukljucuje i mene i moju moderatorsku funkciju - ako admini smatraju da ne radim dobro svoj posao imaju svako pravo da me rascine)

 

I admini su podlozni moderaciji, i meni su brisani postovi 😄 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...