Jump to content

Sunshine Double 2023.


Boxy

Recommended Posts

23 minutes ago, Milutinov Tata said:

Evo jedno kviz pitanje, da vidimo koliko se pomno prati WTA. Da li je ovo polufinale najveci rezultat Kirstee na nekom od velikih tunira ovog ranga?

 

U glavi mi je da je negdje bila u finalu a gdje e to ne znam, mogao bi Boki znat al njega nema ovdje više...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odmah brejk Alkaraza i to direktno iz bekhend riterna.

 

Dominacija Alkaraza kada se razvije poen, udara mnogo snaznije od Frica, par puta je Amerikanac bio na loptici, ali jednostavno ne moze da je vrati u igru. Ipak uz pomoc servisa i sjajnog loba u poslednjem poenu gema, upisuje se na semafor.

 

Fric je sada potpuno u mecu i opasno pritiska Alkaraza na servis, ali u dva uzastopna gema ne koristi BL, Spanac mu nije ni dao sansu. Nekoliko sjajnih poluvoleja Alkaraza u prvom setu.

 

Rutniranje, od 4-3 u prvom setu lagana voznja za Alkaraza.

Edited by Milutinov Tata
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ima zasad tu bekhend paralelu iz stretcha. Pokupio je od najboljih kao sa švedskog stola :)

Uh, kakav meč u najavi. Raduje što su i Sinner i Alcaraz osjetno bolji nego prošle godine u ovo vrijeme. Odrađuju igrače koji, iako dobri, nijesu njihova klasa u 2 seta pa tako štede energiju. Standardan problem za mene, budući da oba igrača obožavam, pa ne navijam ni za koga u tom meču, odnosno to se mijenja u toku meča.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Drug Crni said:

Da,lepo ste sve rekli.
Poceo sam gledati mec..medjutim..u jednom momentu sam imao "zamracenje" i kad sam se trgnuo,na ekranu je vec stajalo 4:2..:lol_2: Pa rekoh sebi: "Ajde Crni,gasi ovo..vreme je za spavanjac" :lol_2:

 

A inace si pre toga pazljivo gledao :classic_biggrin:

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

U najkriticnijem trenutku u TB, nema prvog servisa za Sinera i Alkaraz pravi potpuni preokret sa 5 uzastopnih poena, dva servis vinera i 3 greske Sinera.

 

Evo i Novakove crte kod Alkaraza, izvucen prvi set i onda odmah na startu drugog daje brejk fore rivalu :classic_biggrin:.

 

Konstatan pritisak Alkaraza na servis Sinera, vracen brejk i jos par sansi da potpuno okrene set na svoju stranu, i onda nicim izazvan pravi par gresaka i gubi opet servis kod 4-4, Siner u narednom gemu kod 15-15 "krade" poen sjajnim pasingom bekhend paralelom (mislim da je pogodio u 90 stepeni izmedju linija) i uskoro dobija gem i set.

 

Alkaraz u kontra ritmu, opet brejk za Sinera na startu seta. Italijan izdrzava napade Spanca i doceka gresku. Sad je i opustio ruku, lagan gem za njega, mada kao da je Alkaraza uhvatio neki grc u nozi, nije ni pokusao da igra poslednji poen.

 

Definitivno ima neki problem, nije mogao uopste da se izvija i skoci kod servisa, ali je majstorski odradio gem.

 

Ne moze da se krece kako treba, Siner servisima odradio gem.

 

ispustio je Siner sada veliku sansu, 0-30, pa na 30-30 dva druga servisa Alkaraza, ali nema brejka koji bi resio mec.

Edited by Milutinov Tata
  • Like 2
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Vratio se Alkaraz, normalno trci sada, imao je i BL, ali je drugi servis reternirao u mrezu.

 

Luka Doncic is in the building. Brejk! Maratonski gem u kome je Alkaraz sve vreme imao prednost , ali nikako nije mogao da uzme gem, i onda dupla za BL i nekontrolisani udarac u aut za verovatno oprostaj od titule.

Edited by Milutinov Tata
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...