Jump to content

Gde su i šta rade


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Just now, Son_of_a_gun said:

Svaka čast brate, pamtiš k’o slon. Mislim sjećam se svih ovih stvari ali tek sad kad si ih pomenuo. 🙂

Pamtim zato sto sam ja pisao a ljudi su dobro reagovali. To nam je u prirodi, gađa nas aplauz što Miladin Šobić reče.

I još nešto..svi mi pamtimo neke dobre likove što pisaše meni na prvu padaju na pamet Snooker, Valjak i Diss a ti brate pritisni Safeta ne ide bez njega.

  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Peja, Glimmer, Zoe, Her Plik… Kad sam ja došao na pokojni B92, tamo nekad 2008-9, bila je baš jaka priča. Od tada sam preživio tri raskola i jednu migraciju i još mrdam pomalo. 😁

 

Šteta što ovi ljudi više ne pišu, ne samo ovdje nego uopšte. Ok, Glimmer fura taj svoj neki fazon, ali shvatate šta želim reći.

  • Like 9
  • Love 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Od tada sam preživio tri raskola i jednu migraciju i još mrdam pomalo. 😁

 

 

Ti bre ko Ivica Dačić, uvek izabrao pobedničku stranu i bio uz vlast. Zajeban si ti lik, video sam to odmah kad sam stigao ovde. :smiley53:

  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Mislim da su od starosjedelaca iz prve decenije prošlog vijeka tu osim nas još Beo, Realni, Frensis, za Kenija nisam siguran kad je došao, možda još neko, mijenjali su se i nickovi s vremenom. Sorry ako sam nekog zaboravio, znam da ima još matorana ali ne mogu da ih smjestim na vremensku osu.

 

Edit: Bio je Airball, to je prvi raskol kojeg se sjećam, on i još neki su otišli i osnovali Avangardu. 

Edited by Son_of_a_gun
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Air je stvorio Keca za Zeca, koliko se sećam.

 

Zar nije Gagi prozvan Budala u nekoj internoj priči sa ortacima jer je u nekom periodu bio povređen pa se napucao u teretani, kao budala?

 

Edit: kad već pričamo o nezaboravljenim asovima, da pomenem Plika.

Edited by Barkley#34
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, odupri se ludilu said:

Htio sam da prećutim ali eto ..da ja sam to pisao nakon neke utakmice u Podgorici gdje je mozda Mega igrala. Nikad ovo nisam javno napisao ali moja je i kovanica tj akronim TNT nastala u predandroidsko vreme, kao i doskočica na Pejin Kucač da je Ostoja Prekucač. Poslije sam smekšao pa sam mu denuo nadimak O'stoja.

Još u vreme dolaska Gagija Milosavljević neki su mu dali nadimak od nekog krimosa i prozvali ga Budala. Valjda iz akcije Sablja je taj krimos.To mi je baš bilo ružno pa sam počeo i predložio da pišu Ibudala. Jer je Igudala bio aktivan igrač.Zapatilo se ali Gagi je igrama i stavom sve nas zacrvenio i prestalo se tim.

Već akcije Zeca za Keca ne mogu da se sjetim ko je osmislio bilo je i takvih ideja u to doba. 

 

3 minutes ago, Barkley#34 said:

Air je stvorio Keca za Zeca, koliko se sećam.

 

Zar nije Gagi prozvan Budala u nekoj internoj priči sa ortacima jer je u nwkom periodu bio povređen pa se napucao u teretani, kao budala?

 

Ja nikada nisam dobio odgovor na o pitanje, zbog cega je Gagi dobio nadimak "Budala"?  On je ( bar bio) sasvim OK i " normalan lik" , iako je grobar :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Fat Zadd said:

 

 

Ja nikada nisam dobio odgovor na o pitanje, zbog cega je Gagi dobio nadimak "Budala"?  On je ( bar bio) sasvim OK i " normalan lik" , iako je grobar :classic_biggrin:

9H6pzCv.jpeg

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Ja sam debitovao kada i Vi Džej u ulozi head coacha/čuvača mesta Duletu, na pokojnom b92. Nick Alex_Serbia je penzionisan ove sezone. A s obizrom na to kakva nam je bila sezona, ozbiljno se mislim da se opet prekrstim.

Edited by MC Thunder 2
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Bogami, kad vidim kako vi pricate... Je li Trokorak(tako nesto bese nick) bio vas?

Uhvati me nesto a ja sam takoreci mladji sa stazom ovde(dosao na b92, 2015 pred onaj cuveni plej of Par vs Zvezda... Tj otkrio vas kad je bilo 1-1 u seriji).

5 minutes ago, BojanaCZV said:

Bokija

@Old 666 je msm Boki. Ako nije izvinjavam se.

I da @Južni i njega se secam. I on je pisao na B92.

Edited by Don Dusko
  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Mislim da su od starosjedelaca iz prve decenije prošlog vijeka tu osim nas još Beo, Realni, Frensis, za Kenija nisam siguran kad je došao, možda još neko, mijenjali su se i nickovi s vremenom. Sorry ako sam nekog zaboravio, znam da ima još matorana ali ne mogu da ih smjestim na vremensku osu.

 

Edit: Bio je Airball, to je prvi raskol kojeg se sjećam, on i još neki su otišli i osnovali Avangardu. 

Džep je isto iz onog rata, on je bio u ZG kad je Kecmanovka bila.

@MC Thunder 2ja sve ocu da te pitam odakle si ti meni poznat.  Hahaha..Što nick promijeni čovječe?

Zoe i Dame Time bi baš bilo super imati na forumu zajedno sa onom Bojanom kod komšija.

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Isah mi je uvek bio genijalan, pravi derviš i čuvar vatre. 

 

Starešina, the Kid, sad se setih, na drugu što bi se reklo.

 

I onaj dečko što je imao neka silna slova u imenu.

 

Generalno, dugo je vremena prošlo, greota sto se rasulo tako..

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da Tokio čoveče, on je smislio onu legendarnu foru sa Gagicem 🙂

 

Setila sam se sad još jednog lika, ali ne i imena, decko je nosio sliku Krisa Pola, zelena boja dominirala.

 

Bio je i onaj dečko, što je slušao sa tobom "crnce", i njemu imena ne mogu da se setim.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...