Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 hours ago, Don Dusko said:

Kad pogledas ono Kuri 32p ali je to na 28 suteva upucenih i onda vidis Lebron 30p ali na 14 suteva.

 

Bas efikasno.

 

A Lebron stariji 4 godine. 

 

Ali dobro, zato je LBJ goat a Steph samo jedan od najboljih igrača ikada ali daleko od goat priče. 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

E moji šiljokurani, kakav antiklimaks, stavi Lebron tačku na dinastiju. 

Sad idu godine lutanja, isprobavanja, dok se ne prizna da je vreme za tankovanje.

 

Elem, ostade Jokić na braniku lepe kosarke i organskog rasta timova. Mora sa spasi ligu i košarku.

Ocekujem da puni na nivou, samo da ga MPJ i Dzamal ne prodaju, za Gordona verujem da će biti maksimalno koristan i dati 110% na terenu.

  • Like 4
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

A brt, budem iskreno sympathetic i sve, a onda naletim na upise koji učine da vam poželim još 10 Marvina Beglija i poneku tricu Roberta Horija... Ne ide tako bez poštovanja grejtnesa. 

 

Elem, samo da prijavim da sam se iz Kankuna ukrcao u voz za Denver.

  • Like 8
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Don Dusko said:

@uini zeznuli ste me na prognozi.. 

 

Dobro pamtim sve.

 

Sami smo krivi sto smo poverovali u ovu nesrecnu bratiju.

 

A cak nemamo ni olaksavajucu okolnost smanjenog nivoa svesti Knicks fan-a u plejofu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, freethrow said:

A brt, budem iskreno sympathetic i sve, a onda naletim na upise koji učine da vam poželim još 10 Marvina Beglija i poneku tricu Roberta Horija... Ne ide tako bez poštovanja grejtnesa. 

 

Elem, samo da prijavim da sam se iz Kankuna ukrcao u voz za Denver.

 

Jednom kad prodjes kroz Horija, Baglija, Papajanisa, sledeci put nam dodje lakse. Cega sam se ja sve nacitao za Kingse, samo ove sezone, sa toliko disrespekta, pa nikog nisam kleo. Jos sam navijao za vas, iako ste nas izbacili, da spasete kosarku, ali morace Jokic da uzme stvar u svoje ruke. 

Link to comment
Share on other sites

Realan rezultat, moram da priznam. Prvo, moram da čestitam Lalakersima koji su ooopasna ekipa, posložena, tvrda, zategnuta (Tuco Salamanca bi rekao Tight!). Imaju opasno duboku ekipu koja uspeva da maksimizira ADja i LBJ koji obojica imaju svoje specifičnosti, a to mi je nekako mrzimdapriznam odlika šampionskih ekipa. Da budem iskren, ne znam koliko je to zasluga Hamma, a koliko LBJ, ali impresivna čvrstina. Takođe moram da pohvalim ceo neverovatan turnaround usred sezone i mislim da se ne sećam skoro, možda ikada, da je neko tako promenio jednu osrednju, čak i slabu ekipu i pretvorio je u uštimanu mašineriju. Poslednji ritpek ide opet Lebronu koji čini nešto što je pre njega valjda samo Jabbar radio, u drugo vreme i sa ipak neuporedivo slabijom konkurencijom. Čestitke još jednom, zaista impresivan rezultat.

 

Sa druge strane, moram da se još jednom olakšam po našoj ekipi, po našem menadžmentu, po našim ljudima. Nema smisla spekulisati, ko je sa kim u zavadi, ko ne priča sa kim, ko ne podnosi koga, to je za ovako ozbiljnu biznis priču, ali sa čisto sportskog stanovišta aopslutno nedopustivo. Biću kratak, pošto je ovo vreme pobednika, a ne luzera (a mi smo sada luzeri).

 

Dreja jednostavno ne želim više da vidim u dresu GSW. Nema potrebe da ulazim u detalje.

Klej može biti dobar za neku kasni JJ Reddick-Mike Miller-Craig Hodges ulogu. Ukoliko to ne može ili ne želi da prihvati, slobodan je što se mene tiče, da luta po plažama Bay Area i pokazuje naduvan prolaznicima 4 prsta sa prstenjem.

Najluđi deo - ja u Poola i dalje verujem. Mislim da može da ima relativno efikasnih 25ppg u ligi, samo se plašim da to nije uz Stefa i Kerra.

Looney je zlatni dečak i uz Stefa i Wigginsa jedini kojeg bih voleo da vidim i sledeće 2-3 godine u dresu.

 

Još jednom čestitke svim lakerboys and lakergirls i srećno protivu Nugeta.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Horium said:

 

KD za Lunija, Pula i GP II?

 

Da sam FO Voriorsa, potpisujem i sutiram se u dupe od srece.

Win-win situacija. Jos da uvalimo Aytona za Siakama po mogućnosti. S tim da, bih ja radije Wigginsa. Ostaje još PG, Van Vleet može. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Elem, pošten plejof Niksa. Jesu imali prednost domaćeg terena, ali velika razlika u iskustvu.

 

Ako nešto treba da raduje fanove Niksa, to je Branson., imaju još 2+1 godinu za fenomenalnog igrača, po strašnom povoljnim uslovima. Kakva partija juče, neverovatno, da je makar još jedan igrač iz postave ispoštovao, igrala bi se 7. tekma. Ostatak postave 32-5 iz igre :Hail:

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Meni je Brunson strava (Uini bi rekao starvinsky), jedina stvar koja mi je blago problematična kod njega je što je jedan od onih igrača čija igra visi o relativno tankoj niti NBA pravila nošene lopte, nešto poput Isaiaha Thomasa ranije, donekle Poola, da ne kažem Ćaća Rodrigeza. Nošena nije nošena ukoliko se ne svira fazon. Otherwise, starava igrač.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, HAMMER said:

lejkersi u 4.

 

vreme je da poharamo konjusare. TOLE MAJSTOREEE

 

Goreće forum. Ja kafu isključivo pijem iz Denver šolje do kraja serije. Dejvisa umotati u onu pucketavu foliju i pažljivo ga unositi i iznositi sa utakmica.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...