Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Ocito nismo bolji za +30 na poluvremenu od jedne ovakve ekipe, ali najjace je sto je lagano moglo da bude jos 5-10 na ovu razliku, da Pejn bukvalno ne promasuje nista! 😅 Kad ide, onda ide, a nije da se oni proslavljaju defanzivno. Ako nista, ovaj mec daje legitimne razloge Ejtonu da opravda "bust allegations". Radimo sta pozelimo u reketu.

Nisu navijaci Finiksa zasluzili da budu ovako ponizeni 2 godine zaredom, ali necu ni puno da ih zalim (ne mislim na forum, ljudi su zaista na mestu ovde) nakon svih komentara po internetu od pre 2 sezone.
Mislim da ce biti potreban citav niz onih Wobovih seansi, jer ovo je definicija PTSD, ovo ce se pamtiti dugo, dugo. :classic_biggrin: 
Ali nije jos gotovo, daj da se odigra jedna cvrsta 3/4, pa da se puste i razigraju malo Votson, Cancar i narocito Redzi.

Jel ovo nema Inside the NBA veceras, ili je samo moj strim na ESPN? Koji smor ako sam propustio poluvreme.

Edited by Sombor Shuffle
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Čestitke navijačima Denvera. Dalje ide zasluženo puno bolja ekipa. Tu nema velike mudrosti. Još jedan dokaz i potvrda da blockbuster trejdovi usred sezone ne donose ništa pozitivno. Bit će puno,  puno promjena u svim segmentima tijekom off-seasona. 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Kunem se, tezi su mi za gledanje ovi mecevi gde se rano povede 20+ nego kad je egal ceo mec. Cudna pojava. Valjda zato sto se na ovih +30 sa poluvremena osecam kao da je mec vec dobijen i onda na svaku seriju krenu da se znoje dlanovi. 

Edited by Sombor Shuffle
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gordon i MPDz igraju lose veceras.

Trojke ne upadaju za Denver, kao sto neke iznad rece. Nije ni da ih sutiraju u velikom broju. Nema potrebe, kad se setaju kroz reket. Izgleda da je Ejtonov uticaj na odbranu Feniksa veci nego sto smo mislili : D

 

Nasumicna misao, Marej mi je isti Dzejkom Marfi iz Njukasla. Kad bi ovaj potonji pustio bradicu, bili bi ko jaje jajetu.
Brogdon od kako se osisao, jos vise lici na Oskara iz The Office : D

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Da mi je samo znati hoce li se posuti pepelom oni sto su pametovali kad sam rekao da Booker iako je vrunski igrac i igra kao vanzemaljac ovaj playof ne moze zadrzati one postotke suta od 80% rooll... zadnje dvije..30% u 42%.... al jok vjerovatno ce se usutiti ili ce reci a tesko je bez Aytona iako ga svak osporava cjeli payof...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

"Opet vadi Murray Denver kao u bubbleu". 


Inace statisticka anomalija je +/- +8 od Lendejla za 27min. Totalno je razbijen od Jokica i vracen na fabricka podesavanja. Ponekad statistika zaista nema smisla.

9 minutes ago, Stex said:

Sta bi sa Suns in 6?


Sad cekamo Dejevisovih "35+15 protiv Jokica koji ne moze Dejvisa pogledom ispratiti i koji ce zaustaviti Jokica kao najbolji defanzivac lige." 😄 
Samo polako brate. 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Stex said:

Sta bi sa Suns in 6?

Ispadose, svaka cast sto si bio pametniji👌

10 minutes ago, Nenson said:

Da mi je samo znati hoce li se posuti pepelom oni sto su pametovali kad sam rekao da Booker iako je vrunski igrac i igra kao vanzemaljac ovaj playof ne moze zadrzati one postotke suta od 80% rooll... zadnje dvije..30% u 42%.... al jok vjerovatno ce se usutiti ili ce reci a tesko je bez Aytona iako ga svak osporava cjeli payof...

Evo posucu se, samo da pitam jesi se ti posuo kad si ispalio tu tvrdnju sa statsima espn last 10 kao podrsku toj tvrdnji?

 

Sve ok👍 sve u svemu legendaran plejof Bookera i Sunsi ce svoje odraditi na ljeto. 

 

Vi Nugetlije uzivajte u ulasku u WCF i cekajte protivnika

Dobro je, evo i tripledouble tako da moze izaci

Edited by Miki28
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, greenenvy said:

Da postoji igra u kladionicama koja kaze minus prvo i plus drugo poluvreme, sad bih bio na Sejšelima, pa na Maldivima. I to bih još imao keša i DameTime da povedem. 

 

Pazi da dobijete sledeću, da ne bi bio Cancun on 3.

 

 

2 hours ago, stefan81888 said:

Iščupaj nam još jednu @DameTimei imaš piće 

 

Vidiš da radi. :lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...