Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Denver ubedljivo najbolji u ligi u efg%, to je naravno najvećim delom zbog Jokića koji ima sulude procente, ali ima i do MPJ koji na uzorku od 10 tekmi šutira preko 50% za tri.

Lejkersi su naravno ubedljivo najgori, ima lepa sličica, ali ne umem da je metnem😁 preko telefona.

Link to comment
Share on other sites

Još jedan buzzer beater Portlanda. Ovaj put Hart za tri nakon što su gubili za 15 u 3. četvrtini. Sve mi se više sviđa ovaj Portland. I Grant I Hart su bili moje želje, naročito Grant. Sa njima uz zdravog Damea i sve boljeg Simmonsa ovaj tim ima ozbiljan "fire power" 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, AgroLaki said:

 

 

OvO sE nE sVira nA kraJu. 

 

Adam Silver sa GSW moodima u ustima verovatno. 

Ja mislim da su Kingsi zadnjih par meceva isto u par situacija osteceni prema ono L2M reportu i da nije onog game winnera Foxa od prije neku noc, svaku bi utakmicu zavrsili porazom. Nekako greota kad vidis da se cimaju i izgledaju nesto bolje od standardne KANGZ kosarke a redovno im se ovakve situacije desavaju. Tesko je povrh svega sto donosi igranje u toj fransizi ostati fokusiran i normalan 😄 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Što neko napisa na reditu, ne postoji par dvojki koji igra lošiju odbranu u NBA trenutno od tandema Klejo - Pulo. Pul se usrao od kad su mu svirali tri nošene, a Klej je ušao u sezonu spreman kao Snup Dog. Da nisam u koži Setiva Kera. Možda ne bi bilo loše da Udoka, ako već ne može da bude trener Nju Džersija, dođe za pomoćnika, da radi sa Klejom i Pulom. Ovo sada je kao u firmi u kojoj imaš četiri ozbiljna lika, gomilu pripravnika i dva tri matorana koji čekaju penziju.

 

Nisam imao utisak da je faul na Huerteru, ali moguće je da jeste.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MrTwister said:

Ja mislim da su Kingsi zadnjih par meceva isto u par situacija osteceni prema ono L2M reportu i da nije onog game winnera Foxa od prije neku noc, svaku bi utakmicu zavrsili porazom. Nekako greota kad vidis da se cimaju i izgledaju nesto bolje od standardne KANGZ kosarke a redovno im se ovakve situacije desavaju. Tesko je povrh svega sto donosi igranje u toj fransizi ostati fokusiran i normalan 😄 

 

Na sve to, uzmes top pika, krene momak jako, i sad ne igra jer ima ozbiljne privatne probleme. Nadam se da je sa deckom sve u redu, i da ce se resiti tu situaciju koju ima, mnogo je on mlad da bi se sad prestresirao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bodo said:

Još jedan buzzer beater Portlanda. Ovaj put Hart za tri nakon što su gubili za 15 u 3. četvrtini. Sve mi se više sviđa ovaj Portland. I Grant I Hart su bili moje želje, naročito Grant. Sa njima uz zdravog Damea i sve boljeg Simmonsa ovaj tim ima ozbiljan "fire power" 

 

Ja sam presrećna, ne znam šta da kažem, sem da se nadam da mi neće presesti ovaj optimizam.

Edited by DameTime
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 11/7/2022 at 1:02 AM, Horium said:

 

Iako kapiram da te podsecaju na Portland usled protagonizma Spiderland dvojca, meni su Kavsi nekako zdravije sastavljeni i posledicno vrlo drugaciji od nekadasnjih Blejzersa.

 

Taj kompetentan frontcourt koji si pomenuo ih potpuno transformise, tako sto sprecava konjanike da budu all-in ofanzivna ekipa a la Lilard i kompanjerosi vec ih cak covek moze nazvati all-round timom.

 

Uz to, Love i Levert ipak mogu dosta da daju sa klupe, i ako im je vece, drzite gace.

 

Ne secam se da je Portland imao takav adut u Cj-Lilard godinama.

 

Naposletku, ako se Riki (Martin) Rubio vrati iole citav, tek ce da bude veselja u Klivlendu gradu.

 

Nikad nisu imali ovakav front court. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTime said:

 

Ja sam presrećna, ne znam šta da kažem, sem da se nadam da mi neće presesti ovaj optimizam.

S razlogom si sretna i samo uživaj u tome. dobro mi je poznat osjećaj. i manje straha i više vjere i ljubavi 😉

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/6/2022 at 10:29 PM, gggggggg said:

 

otkud ja znam, nisam mu ja alter-ego xd

 

zavisi od njeg naravno a on je neuracunljiv kao sto ocigledno. bice slobodan igrac na leto i cisto sumnjam da ce mu iko dati ugovor na 2+ godine, ili uopste ugovor, ali to zavisi kako ce irving zavrsiti sezonu.

 

Nisi mu alter-ego ali dosta se informišeš pa me je zanimala procena 😅

1 minute ago, bodo said:

S razlogom si sretna i samo uživaj u tome. dobro mi je poznat osjećaj. i manje straha i više vjere i ljubavi 😉

 

Ja sam pesimistična po prirodi i ovo osećanje u sportu mi je strano. Na nepoznatom sam terenu 😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AgroLaki said:

 

Na sve to, uzmes top pika, krene momak jako, i sad ne igra jer ima ozbiljne privatne probleme. Nadam se da je sa deckom sve u redu, i da ce se resiti tu situaciju koju ima, mnogo je on mlad da bi se sad prestresirao. 

Sto mu se desilo?

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, MrTwister said:

Sto mu se desilo?

Nisam uspeo da nadjem ni na Redditu ni na Tviteru, ima samo ovo:

 

 

Mozda je neko u porodici bas bolestan, nedaj boze, ili nesto slicno, a momak je mlad, verovatno ne moze sa svime da se nosi, sto je razumljivo. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...