Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Just now, Horium said:

 

Zato sto je ova godina (moooozda jos i sledeca) poslednja da Clippers super-team projekat se ne ispostavi kao propast.

 

zar nije to onda pritisak clippersa kao fransize a ne leonarda? covek ima titule, dokazao se u svakom smislu, kolektivnom i individualnom. povrede (njegove i tudje) nisu nesto sto moze da kontrolise.

 

isto vazi i za duranta, sunsi su ti koji jure titulu, za njega je to nice to have.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dončić mi postepeno ulazi u kategoriju Đokovića, samo se nadam da neće da krene da zida po Kalemegdanu. Jednostavno mi je količina iritantnog ponašanja (kod Luke pre svega na terenu) tolika da prestajem nekako spontano da uživam u nesumnjivom geniju za igru. Prevedeno na srpski, baš je opasna seljana.

 

Ja sam nekako kapirao da je Clippers projekat već propao, ali hajde da im se da još jedna sezona. Užasno se potcenjuje koliko je teško uklopiti te elitne plaćenike (Kawhija, KD-da, pa i Lebrona) i da je neophodno bar poneka sezona da sve klikne. Kawhi je imao ludu sreću da osvoji titulu u sezoni Torontu jer je pola ekipe izginulo u finalu, imao je najprijateljskij odbitak (bugarku) protiv FIle itd, dok je u San Antonio bio (najbitniji) šraf šampionske ekipe, slično kao KD u GSW.

 

Poole počeo da igra inteligentan basket, asistira, izvodi strašne stvari na terenu.

 

Znamo da ima 3 MVP kandidata i to je, valjda, unanimous, tu se svi slažemo. Ali ko je br. 4 ili 5. ili 6.? Tu je svakako Tejtum, ali bogami i Sabonis po meni. Lik igra toliko dobru sezonu da je to neverovatno, procenti šuta, skokovi, asistencije... Sjajan igrač u odličnom sistemu. 

 

1 hour ago, uini said:

covek ima titule, dokazao se u svakom smislu, kolektivnom i individualnom. povrede (njegove i tudje) nisu nesto sto moze da kontrolise.

 

isto vazi i za duranta, sunsi su ti koji jure titulu, za njega je to nice to have.

Ali znaš i sam da to kod KDja nije istina. Da jeste, ostao bi GSW. Mora on da donese titulu nekome ko je nema.

Edited by freethrow
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

zar nije to onda pritisak clippersa kao fransize a ne leonarda? covek ima titule, dokazao se u svakom smislu, kolektivnom i individualnom. povrede (njegove i tudje) nisu nesto sto moze da kontrolise.

 

isto vazi i za duranta, sunsi su ti koji jure titulu, za njega je to nice to have.

KD je taj koji juri titulu, zato je i otisao iz GS, da potvrdi one 2.

Jos se u Brukliju izdesavalo sta se izdesavalo, sad novi supertim. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

Što se Luke tiče, sve dok mu je seljana na nivou nošenja ovih majica i trash muzike, okej sam. Na seljanu u ponašanju I'm out. Mislim može to da bude povezano ali i ne mora. 

On je teska seljana po ponasanju na terenu, jako ali jako tesko za gledati.

Sto kaze freethrow, ne mogu ni da uzivam u momentima briljantnosti na terenu usled ponasanja

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, freethrow said:

Ali znaš i sam da to kod KDja nije istina. Da jeste, ostao bi GSW. Mora on da donese titulu nekome ko je nema.

 

upadaš sad u el klasiko logiku kako je vrhunskim košarkašima titula sve u životu.

po onome što se dalo pročitati, durant je nakon prve sezone u dubsima, zaključio da ne dobija rispekt kakav je on očekivao. 

 

nije uopšte važno da li su njegova očekivanja nerealna, već jednostavno nisu ispunjena.

 

mislim, svi veliki igrači vole da uzmu titulu. neko ima sreće da se to dogodi u ekipi koja ga je draftovala (durant nije imao sreće, ostao je 9 x sezona, nije tražio trejd i pošteno obavio sve što je do njega). od tada traži najbolja rešenja za njega (tj ono što percipira kao najbolje), što je sasvim prirodno, pošto je i u 34. godini, durant i dalje najbolje rešenje za bilo koju ekipu, bez obzira na to kako je roster konstruisan.

3 minutes ago, DameTime said:

Što se Luke tiče, sve dok mu je seljana na nivou nošenja ovih majica i trash muzike, okej sam. Na seljanu u ponašanju I'm out. Mislim može to da bude povezano ali i ne mora. 

 

ova majica nije seljana. moraću da proširim jurisdikcije sa humora i na modu, puno posla imam ovde.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

On je teska seljana po ponasanju na terenu, jako ali jako tesko za gledati.

Sto kaze freethrow, ne mogu ni da uzivam u momentima briljantnosti na terenu usled ponasanja

 

Lepo je to fritrou sumirao, ne bih ništa ni dodala ni oduzela.

 

3 minutes ago, uini said:

ova majica nije seljana. moraću da proširim jurisdikcije sa humora i na modu, puno posla imam ovde.

 

Zaboravih, nije seljana jer je nosi Luka Dončić. Da je Janis obukao ovu majicu već bi ti bacio foru kako ga treba poslati u 15. sezonu Selo gori, a baba se češlja da statira.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, freethrow said:

Kawhi je imao ludu sreću da osvoji titulu u sezoni Torontu jer je pola ekipe izginulo u finalu, imao je najprijateljskij odbitak (bugarku) protiv FIle itd, dok je u San Antonio bio (najbitniji) šraf šampionske ekipe, slično kao KD u GSW.

 

uff

 

curry je onda imao ludu sreću da klej poludi u game6 protiv thundera, inače bi verovatno imali sliding doors momenat sa alternativnom istorijom u kojem thunderi bivaju šampioni i drejmond odlazi tamo da kolektira još dve titule

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

Zaboravih, nije seljana jer je nosi Luka Dončić. Da je Janis obukao ovu majicu već bi ti bacio foru kako ga treba poslati u 15. sezonu Selo gori, a baba se češlja da statira.

 

šta da ti kažem, nemaš sertifikat za balkanski turbo kemp 😐

đana bi nosio maju tipa

 

 MP-BLK_f2309738-bb3a-4e68-ad09-4f45c8242

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ček, ček, rewind. Meni uopšte ne smeta Lukina majica tj. ne smatram je nečim negativnim (naprotiv, stavila sam haha reakciju), ali se savršeno uklapa u njegov trash-balkanski-turbo-folker imidž. Da ne kažem seljanu. Dokle god ostaje u okvirima muzike, majica sve je to cool, ali pošto mu je trash-balkanski-turbo-folker imidž očigledno i na terenu to je not cool. 

 

Čisto da budemo na istoj strani da ne dajem neki vrednosni sud o tome šta dečko nosi, svako fura ono u čemu se oseća dobro. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

pa rekoh već, ne razumeš se u tanane forme turbo-kempa, tako da pusti sertifikovane odrede za vrsan humor da rade svoj posao, jer imamo sertifikat.

 

Nemoj da mi odgovaraš na svaki upis koji ostavim na ovoj temi i ja ću te vrlo rado pustiti da radiš svoj posao. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Wow 9 godina ostao u timu koji ga je draftovao. Citavih 9 godina a u tih 9 godina imao u timu HOF u vidu Russa i Hardena uz dobar do jako dobar supporting cast.

Nije znao kako da ode preko crte odnosjo da uzme titulu i onda ae u tim koji je sezonu prije njega imao 73-9 i unanimous MVP.

 

All hail KD💪

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Luchifer89 said:

Majca je seljana, onaj kamion je seljana, BMK je ultraseljana... kao što Fritrou kaže , radi se Đokovizacija odnosno spuštanje na nivo najprimitivnijeg konzumenta.

Seljana je Bobi Marjanović ako je kriterijum spuštanje na nivo najprimitivnijeg konzumenta.

Dončić se ne pretvara da je nešto što nije da bi podilazio širokim narodnim masama.

Kad bi Dončić igrao u Zvezdi i nosio ovu majicu to bi bila seljana, pošto igra u Dalasu nije.

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Aloe, kakva vas seljana spopala u vezi majice? Jbt, svi iz Luvra izašli. Ponašanje na terenu je već druga stvar.

19 minutes ago, Miki28 said:

Nugetlije, dje ste?😀

Nećete vi na Nugetlije nego će vam doći Ja revolveraš i rasturiti Kompton i Inglvud.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

uff

 

curry je onda imao ludu sreću da klej poludi u game6 protiv thundera, inače bi verovatno imali sliding doors momenat sa alternativnom istorijom u kojem thunderi bivaju šampioni i drejmond odlazi tamo da kolektira još dve titule

APsolutno.

Link to comment
Share on other sites

GSW je realno ekipa koju niko ne želi da vidi u PO bez obzira na probleme koje imaju. Luni doktorska tekma, koliko hasla, skokova i pre svega vrhunskih blokova. 

Embida izbušili ko da je Jokić.

 

Sabonis mi je jedna od većih misterija ove godine, igra super. Na EP mi je delovao kao štetočina i delovalo je da je Valančunas duplo bolji igrač. Baš sam iznenađen sezonom koju ima.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...