Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 minutes ago, uini said:

 

grof nema oci, vec svetlece signale za vejp. ne dopisujem se da bih ikome promenio misljenje a jos manje da bih konstruktivno diskutovao sa nekim ko troluje, mada me cesto ponese razgovor, pa se zaboravim.

 

Mnogo tebe ponese u vezi tema koje te ne zanimaju 😶 Anyhow, Dracarys ne troluje (osim kad je očigledno da troluje), ako ne možete ovde da prihvatite da on možda drugačije gleda na neke stvari... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrTwister said:

Nazalost bez ako na ovom draftu ne ubodu nekog dobrog igraca, koji moze da promjeni smjer fransize, tesko ce biti da ovaj rebuild ne potraje. Ukratko trebaju im ili Wemby ili Henderson. Sengun se tamo nekako isprofilisao kao najbolji igrac od tih mladjih dok ovi sto su birani vise od njega u lottery imaju svaki svoje neke probleme koji su uglavnom posledica nedostatka pravog lidera, bilo na klupi ili na terenu. Djeluje da su ti mladji igraci pokupili dosta losih navika u ovim tanking sezonama, jer je tako menadzment odlucio (drugacije ne vidim poentu igranja nekih tipova ispred drugih). Sam trener ne djeluje kao bogznakakav lider i nema autoritet za to, a i nemas igraca veterana koji bi se uhvatio tog posla da te iste mladje lottery prospekte prozove za ono sto rade lose na terenu i van njega (Gordon i Wall su vise puta izrazili frustracije kako ti momci igraju ali izgleda da im ili ne valja pristup ili ove zabolje za njih). Zato i izgledaju ovako kao jedna banda sto je mozda dobro za tankovanje ali za dugorocni razvoj ovih igraca i ne toliko. Rubio je imao na vise stanica uspjeha da nekako pomogne tim mladjim bekovima da naprave iskorak i to je neki tip igraca/licnosti koji im treba da malo tu popravi stvari.

 

dok se fertitta ne otvori nema tu leba cini se. wembanyama ili henderson bi bili dobar pocetak za preokret ali kako citam komentare navijaca houstona treba tu otpustiti svakog redom od silasa preko stonea do skauta i slicnih. jos ako se harden stvarno bude vratio, to ce tek biti autogol.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Samo zbog njega bih volio da Sunsi uzmu, veliki igrac kojeg pljuju nevjerovatno. 

Jebeni veto, ne bi otisao u onu gubitnicku fransizu a sa Lejkersima bi uzeo titule.

 

A vidis, ja bi za Finiks ako ne navijao, onda nemao ama bas nista protiv da uzmu titulu da nije njega i sad KD-ija u Sansima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Horium said:

 

A vidis, ja bi za Finiks ako ne navijao, onda nemao ama bas nista protiv da uzmu titulu da nije njega i sad KD-ija u Sansima.

CP3 mi je uvijek bilo uzivanje gledati. I dan danas se sjecam koliko sam se skenjao zbog veta ( sjebali su i Lejkerse, i Kobija da se kasnije povrijedi i naravno CP3 ). 

I druga stvar, uvijek imam respect za fransize koje povuku ovako drastican potez kao sto ke dovodjenje KD. 

To zadovoljavanje plejofom i da budes tu nedje a nikad gore mi je katastrofa. Ako imas priliku onda ides all in, posebno kad do tada nisi bio nikada sampion. 

 

Sad mi iskocilo kakve su Sunsi imali petorke u eri Bookera i nikada ali nikada se lik nije oglasavao, napredovao i cekao i onda su doveli CP3 i krenule stvari nabolje. Ta ekipa je dostigla zenit ( finale ali nisu bili dovoljno kvalitetni ) i mogli su komotno da se zadovolje da budu ucesnici plejofa narednih par godina ali ne, napali su jedno od najvecih imena danasnjice i doveli ga. 

Nek navijaci Sunsa uzivaju, zasluzili su. I ja cu gledajuci CP3 i KD kako saradjuju.

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, gggggggg said:

 

dok se fertitta ne otvori nema tu leba cini se. wembanyama ili henderson bi bili dobar pocetak za preokret ali kako citam komentare navijaca houstona treba tu otpustiti svakog redom od silasa preko stonea do skauta i slicnih. jos ako se harden stvarno bude vratio, to ce tek biti autogol.

Njih dvojica bi sigurno znacili da se napravi neki iskorak ali ako ih ne poslusaju loto kuglice i odu van njihovog rangea, bice muke i potrajace taj rebuild duze. Meni se svidjaju ovi neki njihovi igraci, imaju solidan potencijal uglavnom za role playere neke ali niko ne igra u skladu sa svojim potencijalom jer nema nikakve strukture u igri. Sto je valjda i plan ovog GMa da tim igra sto gore i da minute dobijaju prije tipovi poput Nixa i slicnih a ne ovi rukiji i mladi igraci koje treba da razviju kao jedna takva ekipa. Sve to jer je u igri generacijski prospekt poput Wembanyame.

Harden ako se to realizuje bi pomogao u tome da bi konacno imali da igraju za nesto i uzeo bi loptu od ove dvojice kauboja koji se smjenjuju svako malo ko ce vise loptu da privatizuje i gluplji posjed da odigra. Meni se recimo onaj Eason svidja i kapiram da bi u nekom normalnijem timu izgledao dosta bolje i smislenije. Josh Christopher je davao znake zivota i potencijala prosle godine u ruki sezoni, ove su ga skroz ugasili. Momak koji je bio projektovan late lotto (TyTy) sa Kentakija i pao zbog toga sto se projektuje vise ko bench scorer nego neki lead guard, skoro da i ne gleda minuta u NBA no uglavnom sve G liga. Tipovi poput Garrison Matthewsa i Eric Gordona kojem se nije zivjelo a ne igralo tamo su bili ispred njih. Tako da ne smatram da je sve bas crno no jednostavno mora se malo ozbiljnije tome pristupiti i odabrati put kojim zelis da ides da maksimiziras taj talenat sto imas.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Ljubi te brat , zar neces da drzis do sebe i svoje reci.

 

Zar ne rece da ces da nas pustis da odmorimo do pocetka PO?

 

Ne, rekoh da necu gledati Nba do plej ofa a ne da necu pisati na temi. 

 

Praticu Kornetove highlightse i jos neke meni drage igrace u Nba i to je to...

 

Inace u tom trenutko kad sam bacio oko na statistiku za 9 minuta na parketu brat imao 3 blokade.

Link to comment
Share on other sites

Another day in office...

 

-Horford:

28min, 4-9 iz igre, 11poena, 7 skokova, 0 asistencija-ukradenih-blokada, 1 izgubljena lopta.

 

-Kornet:

20min, 3-5 iz igre, 8 poena, 2 skoka, 3 blokade, 1 asistencija, 0 izgubljenih.

 

Cim iole pribliznih minuta odma ujednaceniji po doprinosu. Ne vredi, morace sledecu vec Horford 30min a Kornet 10. 

Link to comment
Share on other sites

Ima mnogo talenta u ovoj ekipi, dosta raznovrsnosti pa vidjecemo. Ovo je put za dalje, da se odigra timski a da AD bude ta 1 opcija, Lebron nek bude closer. Svidja mi se DLo koji se ne libi da on bude taj koji zapocinje napade i igra p&r sa AD i cega su se cesto izrodile odlicne situacije. Bamba bi mogao malo da smanji divljanje i sut za 3 poena, treba vise unutra da napadne.

 

Sve u svemu, veliki fail da se ne izbori makar playin sa ovom ekipom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, bodo said:

Več se spominju LAL a ide i rumor za Mela u Sunse. 

Stvarno je tragedija da Melo ne igra pored dosta antikosarkasa koji su u ligi. Volio bih da ga potpisete, da napadne i on prsten. 

 

Ipak meni je on od starta sezone bio idealan za Buckse ali nista od toga, oni bi ga i defanzivno pokrili. 

 

Sto se Love tice, logicno je da ga povezu sa Lejkersima ( posebno sada kad je Lebron ishvalio laser Beasley, Swiss knight Vanderbilta i IQ Russella ) ali sve zavisi od Love u smislu da li zeli minute ili da bude backup jer u Heatu kontam da ima minute i to solidne a u Lejkersima u zavisnosti od situacije.

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Miki28 said:

Stvarno je tragedija da Melo ne igra pored dosta antikosarkasa koji su u ligi. Volio bih da ga potpisete, da napadne i on prsten. 

 

Ipak meni je on od starta sezone bio idealan za Buckse ali nista od toga, oni bi ga i defanzivno pokrili. 

 

Sto se Love tice, logicno je da ga povezu sa Lejkersima ( posebno sada kad je Lebron ishvalio laser Beasley, Swiss knight Vanderbilta i IQ Russella ) ali sve zavisi od Love u smislu da li zeli minute ili da bude backup jer u Heatu kontam da ima minute i to solidne a u Lejkersima u zavisnosti od situacije.

Navodno je Melo želja CP3. A za Lova se slažem u izboru sredine i eventualnih minuta. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...