Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

3 minutes ago, mr clutch said:

Bio sam ironičan kao Iron Mike. 

Ja nisam. Koliko god se lose pisalo o Kyrie, nesto se desavalo u Netsima sto jos uvijek nismo culi a mozda nikad i necemo. 

 

Sunsi su i ovako jaki ko crna zemlja a da zamijene CP3 sa Kyriem na ljeto pa jos vrvt ide i trade Aytona za role playere. Kao sto rekoh, pisi propalo za ostatak lige osim da se nekako Janis upari sa Jokicem ili Stephom.

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Ja nisam. Koliko god se lose pisalo o Kyrie, nesto se desavalo u Netsima sto jos uvijek nismo culi a mozda nikad i necemo. 

 

Sunsi su i ovo jaki ko crna zemlja a da zamijene CP3 sa Kyriem na ljeto pa jos vrvt ide i trade Aytona za role playere. Kao sto rekoh, pisi propalo za ostatak lige osim da se nekako Janis upari sa Jokicem ili Stephom.

Ne isključujem mogućnost da Šansi i Irving kliknu, a Kajri je elitni talenat. Ipak Ravnozemljas je značajno više u negativnoj fazi nego u poztivnoj, t tako da su značajno veće šanse da dođe do raspada sistema. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

iz fransize su dolazile u javnost zamerke, kako odbija da igra kroz bol, pa su onda fanovi bili u fazonu da ne treba ni da ga placaju, navodili neke svoje heroje, lillarda, koji je igrao sa nakom oteklinom na stomaku poteklom od cepanja stomacnog misica za blazerse, pa takav dosao u repku, pa mu rekli, decko, sedi ti na klupu.

 

daklem, ovo bilapsovo je pred debi, prilicno diplomatski u odnosu na ranije zamerke ali lepo sublimira kontekst.

 

Do pre 10 dana GPII i njegov zdravstveni karton nisu interesovali nikog živog na ovom forumu, osim što sam ja par puta spomenula kao wishful thinking kada će debitovati jer bih volela da vidim kako se uklapa. Takodje nisu interesovali ni dobar deo košarkaške javnosti osim pojedinih navijača Portlanda i GSW. Sada su svi stručnjaci za poteze ove organizacije i mišljenja navijača. I medju fanovima Blejzersa ima idiota kao i posvuda, ali veliki deo javnosti je prosto jedva čekao da zaigra i doprinese jer je doživljavan kao super pojačanje. Druga stvar, ovo što je Bilaps rekao ne sumira diplomatski nikakav pritisak, već je potpuno prirodno vidjenje povrede igrača za koje bi svi trebalo da imamo više razumevanja. Psihološka strana oporavka je jednako važna kao i fizička. Njemu je otpočetka konstantno pomeran termin debija i da je neko hteo da se iživljava nad njim šibali bi ga da igra u oktobru. Na kraju, Dame nije za poredjenje jer je to drugačija povreda tj. na njega je drugačije uticala. GPII je mnogo više izranjavan za svoje godine i razumem da mu nije lako. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mr clutch said:

Ne isključujem mogućnost da Šansi i Irving kliknu, a Kajri je elitni talenat. Ipak Ravnozemljas je značajno više u negativnoj fazi nego u poztivnoj, t tako da su značajno veće šanse da dođe do raspada sistema. 

Sta god da se desi, FO Sunsa ce konsultovati KD ( vezano za Kyrie ) i Bookera na ljeto koji ce dati svoj input te Sunsi mogu ozbiljnu dinastiju da naprave. 

 

Mislim da jos ljudi ne kapiraju koliko su trenutno Sunsi jaki. Trebace im vremena da se malo uigraju ali kad to legne na svoje mjesto, spasavaj se ko moze. Samo zdravlje ih moze sprijeciti da ne uzmu titulu. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 said:

Sta god da se desi, FO Sunsa ce konsultovati KD ( vezano za Kyrie ) i Bookera na ljeto koji ce dati svoj input te Sunsi mogu ozbiljnu dinastiju da naprave. 

 

Mislim da jos ljudi ne kapiraju koliko su trenutno Sunsi jaki. Trebace im vremena da se malo uigraju ali kad to legne na svoje mjesto, spasavaj se ko moze. Samo zdravlje ih moze sprijeciti da ne uzmu titulu. 

 

 

Ovo smo isto mislili i za Netse pre 2 godine. Pa vidi gde su dosli sada. Polako.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, DameTime said:

 

Do pre 10 dana GPII i njegov zdravstveni karton nisu interesovali nikog živog na ovom forumu, osim što sam ja par puta spomenula kao wishful thinking kada će debitovati jer bih volela da vidim kako se uklapa. Takodje nisu interesovali ni dobar deo košarkaške javnosti osim pojedinih navijača Portlanda i GSW. Sada su svi stručnjaci za poteze ove organizacije i mišljenja navijača. I medju fanovima Blejzersa ima idiota kao i posvuda, ali veliki deo javnosti je prosto jedva čekao da zaigra i doprinese jer je doživljavan kao super pojačanje. Druga stvar, ovo što je Bilaps rekao ne sumira diplomatski nikakav pritisak, već je potpuno prirodno vidjenje povrede igrača za koje bi svi trebalo da imamo više razumevanja. Psihološka strana oporavka je jednako važna kao i fizička. Njemu je otpočetka konstantno pomeran termin debija i da je neko hteo da se iživljava nad njim šibali bi ga da igra u oktobru. Na kraju, Dame nije za poredjenje jer je to drugačija povreda tj. na njega je drugačije uticala. GPII je mnogo više izranjavan za svoje godine i razumem da mu nije lako. 

 

u prvom postu sam i napisao da je cela prica van blogova i threadova blazersa bila ispod radara, sto je i logicno, jer nije durant ili lillard ili jokic. isto tako je logicno da je sada interesantno kao timeline-geneza dogadjaja koji prethode trejdu.

 

daklem, ako se prica kako nece da igra kroz bol a placen je i cleared to play, ne znam kako to da se nazove osim pritiskom?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kakva dominacija... 😎

 

 

Atraktivna zakucavanja, blokade, no look pass, skokovi u kljucnim trenutcima meca... Pa naravno da su mu vec sledeci mec nakon dobre i konacno iole pristojne minutaze, dali 3 put manju minutazu... Ne sme nikako da pokaze sve sto zna u kontinuitetu, Horfordov astronomski ugovor se mora opravdati...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

 

 

Ovo smo isto mislili i za Netse pre 2 godine. Pa vidi gde su dosli sada. Polako.

I opet jedan broj patika manje i imali bi titulu uprkos svim problemima van terena i povredama. Kad su igrali zajedno, bili su nevjerovtni. 16 utakmica su odigrali zajedno samo, 16 tu je bio 13-3 skor. 

 

Za Sunse je samo pitanje zdravlja, Booker nije drama guy, CP3 je idealan za ovo sve da rasporedi.  

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kosta said:

Ako je on LeBrick,sta je Jordan? Brickordan?

Prosto i jednostavno samo kazes MJ. 

 

Toliko mocan da mnogi likovi sa M i J inicijalima ( a ima ih legendarnih ) ne mogu da koriste to jer samo je jedan MJ.

 

Ipak ako hoces da imas vise opcija onda mozes Air Jordan, Black Jesus, Black Cat, Mr June ( 6/6 znam da je to ono nevjerovatno za ove sa 40% ).

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Brat od Korneta said:

Kakva dominacija... 😎

 

 

Atraktivna zakucavanja, blokade, no look pass, skokovi u kljucnim trenutcima meca... Pa naravno da su mu vec sledeci mec nakon dobre i konacno iole pristojne minutaze, dali 3 put manju minutazu... Ne sme nikako da pokaze sve sto zna u kontinuitetu, Horfordov astronomski ugovor se mora opravdati...

Fali njegov signature move "Kornet Kontest" kad skokom u vis blokira pogled na koš dok njegov igrač šutira za 3 na nekoliko metara od njega. Nadam se da će ovaj potez završiti na omotu NBA2K. 

 

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

 

Do pre 10 dana GPII i njegov zdravstveni karton nisu interesovali nikog živog na ovom forumu, osim što sam ja par puta spomenula kao wishful thinking kada će debitovati jer bih volela da vidim kako se uklapa. Takodje nisu interesovali ni dobar deo košarkaške javnosti osim pojedinih navijača Portlanda i GSW. Sada su svi stručnjaci za poteze ove organizacije i mišljenja navijača. I medju fanovima Blejzersa ima idiota kao i posvuda, ali veliki deo javnosti je prosto jedva čekao da zaigra i doprinese jer je doživljavan kao super pojačanje. Druga stvar, ovo što je Bilaps rekao ne sumira diplomatski nikakav pritisak, već je potpuno prirodno vidjenje povrede igrača za koje bi svi trebalo da imamo više razumevanja. Psihološka strana oporavka je jednako važna kao i fizička. Njemu je otpočetka konstantno pomeran termin debija i da je neko hteo da se iživljava nad njim šibali bi ga da igra u oktobru. Na kraju, Dame nije za poredjenje jer je to drugačija povreda tj. na njega je drugačije uticala. GPII je mnogo više izranjavan za svoje godine i razumem da mu nije lako. 

 

Evo ja sam isto čekao da proigra (u Portlandu!) i iskreno se nadao da će da bude dobar - jer mi je simpatičan, nije prljavac, borio se sjajno prošle sezone, cela priča mu je luda, ćale i sve. Međutim ovde je reč o - grubo ću se izraziti surovom metaforom - kupoprodajnom ugovoru: ti (Portland) prodaješ robu (užasno zvuči, znam, ali da, GP2 je roba ovde) kupcu (GSW) i pretpostavlja se da je roba u određenom stanju, da nije oštećena ili da su oštećenja uredno prijavljena, dobre slike na KP, ogrebotina na levoj sajtni od žardinjere zumirana i ceo taj fazon. E pa, ja imam utisak, na osnovu onoga što sam čitao, kao i svi ovde, da roba nije u stanju u kojem je bila prijavljena, da sajtna nije slikana, da ne kažem da je gitovana i prefarbana... E onda, posebno imajući u vidu da je GSW sezona loša i plejof visi o končiću, fenstvo je nervozno, nadrkano, traži mesiju sa jedne strane i krivca sa druge. Nismo doveli OG Anunobija niti makar Plumija ili Hartenštajna, doveli smo GP2, bitnog člana prošlogodišnje World Champions ekipe i sada se ispostavlja da ne može da igra - da ne može da se vozi dok se ne promeni cela sajtna, a sajtna se naručuje iz Turske i stiže za cirka tri meseca, što znači da ne možemo za Prvi maj u Beč. I onda nekako logično krećeš da vidiš istoriju prodavca, kakva on to vozila doteruje iz Italije i Nemačke, da li šteluje kilometraže, da li struže šasije i stavlja git.

 

Ne znam, ja to tako nekako kapiram.

git commit -m "ft smorio"

 

Edited by freethrow
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Miki28 said:

30.1 ppg 49.7 FG% ili 27.2 ppg na 50.5 FG%.

Hmm cek da razmislim koga bi🤣🤣🤣

Nije stvar u tome nego sto uz takvu malu razliku jednog nazivate goatom, a drugog LeBrickom. 😂

Nece da moze ta logika.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kosta said:

Nije stvar u tome nego sto uz takvu malu razliku jednog nazivate goatom, a drugog LeBrickom. 😂

Nece da moze ta logika.

Game 1 i game 2 LeNoshow2011 odgledane😀 posle game 1 islo ponavljanje price not one, not two, not three... Kakav reality check, cough cough🤣

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...