Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

8 minutes ago, delgado said:

Pa Kraljica igrala znatno vise i nije se lomila ko Kljakavi za svo vreme u Lakersima

Mislim, wow, kakvo pitanje, sad treba da svaljujemo krivicu na Jamesa sto Davis ne moze da odigra vise od 35 utakmica godisnje i ostane u komadu kad treba

Sta je uradio Golden State (Curry) bez Duranta povredjenog protiv Raptorsa ? You will get the point if you want.

 

Idemo na jos jednu pobedu Team LeBrona na allstaru i do skora 6-0 u ovom formatu!

 

Da li ce King igrati protiv NOP(reportovi tako kazu) ili ce ipak odmoriti da bude spreman za all star, videcemo. 

Steph Curry aktuelni sampion i najbolji igrac poslednjih 10 godina. 

Kakve veze ima Steph sa kraljicom i neulascima u plejof? 5 sezona, 1 titula, 1 ispadanje u 1 rundi nakon ulaska kroz playin i 3 sezona bez makar i playina. 

Link to comment
Share on other sites

Ok, here it goes... Ne promiče mi mizogini ton kad se Lebron da bi se obezvredio njegov nadimak Kralj naziva Kraljicom. Postoji mnogo primera u istoriji kada su kraljice bile moćnije od kraljeva. Ako nije Kralj, ne može da bude ni Kraljica, tj. ne treba da ima za nadimak neku aristokratsku/vladarsku titulu. 

  • Like 4
  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

Ok, here it goes... Ne promiče mi mizogini ton kad se Lebron da bi se obezvredio njegov nadimak Kralj naziva Kraljicom. Postoji mnogo primera u istoriji kada su kraljice bile moćnije od kraljeva. Ako nije Kralj, ne može da bude ni Kraljica, tj. ne treba da ima za nadimak neku aristokratsku/vladarsku titulu. 

 

On je LeBrick 🧱

  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, DameTime said:

Ok, here it goes... Ne promiče mi mizogini ton kad se Lebron da bi se obezvredio njegov nadimak Kralj naziva Kraljicom. Postoji mnogo primera u istoriji kada su kraljice bile moćnije od kraljeva. Ako nije Kralj, ne može da bude ni Kraljica, tj. ne treba da ima za nadimak neku aristokratsku/vladarsku titulu. 

Evo necu vise. Odsad cu nesto od LeBrick, LeFlop, LeNoshow2011, LeTrade.

 

Sreca pa nisi bila aktivna u Shaq eri protiv Kingsa😀

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Poenta je, da Curry kada nije imao zdrave saigrace isto nije mogao da ucini nista, logicno. Tako je '19 npr izgubio osakacen finale kao sto je King '15 npr, a 19/20 sezone nije video ni plejofa jer je imao povredjene saigrace + je on imao tesku povredu (Klejoa jos nije bilo..) etc. Iskreno, zabole me dupe sto nije igrao plejofove, da je dovlacio timove i gubio finala onda biste govorili o npr 4-8 argumentu i jos vise tako busili njegov legacy, jer vam je logika nakaradna i nemate pojma

 

 Uostalom, Kljakavog vise i ne zovu na ol-star, niti Vestbrika, tako da je poslednjih sezona tako da otpada argument o nekom supertimu. Dovoljno je pogledati legasi i rezime Kinga, pa onda Kljakavog i povezati 2 i 2. Uostalom, jasno je da vise nisu u dobrim odnosima i da se Kralju smucio polomljeni, nezainteresovani Obrvan i najbolje je da vidimo neki miran razlaz izmedju njih dvojice, posalju AD-a za nesto korisno i milina. To bi bila i najbolja ponuda za Duranta npr (kljakavi+pikovi) ali Kevin je jasno zeleo samo u Finix. Eto ga NIxima za Rendla i jos nesto, taman da vratimo svu LA decu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, delgado said:

Poenta je, da Curry kada nije imao zdrave saigrace isto nije mogao da ucini nista, logicno. Tako je '19 npr izgubio osakacen finale kao sto je King '15 npr, a 19/20 sezone nije video ni plejofa jer je imao povredjene saigrace + je on imao tesku povredu (Klejoa jos nije bilo..) etc. Iskreno, zabole me dupe sto nije igrao plejofove, da je dovlacio timove i gubio finala onda biste govorili o npr 4-8 argumentu i jos vise tako busili njegov legacy, jer vam je logika nakaradna i nemate pojma

 

 Uostalom, Kljakavog vise i ne zovu na ol-star, niti Vestbrika, tako da je poslednjih sezona tako da otpada argument o nekom supertimu. Dovoljno je pogledati legasi i rezime Kinga, pa onda Kljakavog i povezati 2 i 2. Uostalom, jasno je da vise nisu u dobrim odnosima i da se Kralju smucio polomljeni, nezainteresovani Obrvan i najbolje je da vidimo neki miran razlaz izmedju njih dvojice, posalju AD-a za nesto korisno i milina. To bi bila i najbolja ponuda za Duranta npr (kljakavi+pikovi) ali Kevin je jasno zeleo samo u Finix. Eto ga NIxima za Rendla i jos nesto, taman da vratimo svu LA decu. 

Ne ne, 4-6 argument je valid.

Sutra i prekosutra se ne radi pa cu pogledati jos jednom LeNoshow2011. 

 

Polako sa tim trejdovanjem LeGM-ovi. Znam da ste navikli na to ali sledeca vasa bulja ide na dobos. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Snjofko said:

Bouns kancer, ceo Denver ga mrzeo.

 

@DameTime vidje kako se rispektuje Dejm u pravoslavnom vutropusackom Koloradu. Portland najveci rival, a Dejm svejedno medju omiljenim igracima.

 

2023-denver-nuggets-midseason-evaluation

 

Nisam iznenadjena jer oduvek postoji mutual respect kako izmedju Dejma i Jokića, tako i izmedju navijača. A ja utakmice izmedju njih zovem derbi Zapada jer to i jeste, s obzirom na ludačke PO serije u poslednjih par godina.

Link to comment
Share on other sites

Pa to ti kazem, tvojom nakaradnom logikom bolje sto ima 4-6, nego da ima npr 4-8, jer jbg gore je izgubiti finale nego doci do njega

Cak je i Snjofko to objasnjavao ovde pre neki dan, pa i Alex-Serbia, ali ne vredi.

 

Kako je James samo epski planirao ovaj dolazak u Lakerse i da sve njihove legende prelazi 1 po 1, i jos osvojio trofej jujuju

A kad mu Lakersi jos povuku dres jednog dana, koji ce to bolan trenutak biti za Kobelite (satro fanove Lakersa)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, freethrow said:

Ali... protiv Toronta nije bilo ni Kleja... Pa majkumu, kao Klivlend bez Lova i Kajrija. Nije baš neko poređenje. Igi i Kazins i Luni su takođe bili povređeni. 

 

Ovo je vise bilo kao neki uporedni metod bas tog finala, da, pravo poredjenje hocu da postavim za sezonu 19/20 - Warriorsi ne ulaze ni u plejin pricu/babl, 20/21 - Warriorsi gube bas od Lakersa plejin mec i ne ulaze u PO, znaci 2 godine za redom neigranja plejofa za Stepha i GS i onda trofej. U te 3 godine, Lakersi isto imaju - 1 titulu, 1 ispadanje u 1r, i 1 popusen plejof. Ova godina je teoretski jos uvek otvorena. Posto si razuman covek, skuzio si sta hocu reci, cak ni ne poredim sad nesto Stepha i Lebrona, samo hocu da kazem bez sopstvenog zdravlja i zdravlja saigraca nema nista. Situacija sa Klipersima i donedavnim Bruklinom ista - ova trojica su odigrala za 3 godine 16 meceva zajedno (Kajri, Harden i KD)

 

 Ok, prihvaticu da James nije goat i da je to Jordan, takodje postoje argumenti i za KAJ-a da je tu negde/ispred, da istinske legende poput Wilta, Billa Russela i ne znam gde da smislim, da je i Magic u slicnom tieru, ali nemojte sad praviti od coveka debila i prisivati mu ove stvari kao Miki za legacy. Siguran sam da za vreme dok smo mi ovde kompletno djuture zivi, niko nikad nece oboriti Kingov rekord po poenima...

Edited by delgado
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, delgado said:

Ok, prihvaticu da James nije goat i da je to Jordan, takodje postoje argumenti i za KAJ-a da je tu negde/ispred, da istinske legende poput Wilta, Billa Russela i ne znam gde da smislim, da je i Magic u slicnom tieru, ali nemojte sad praviti od coveka debila i prisivati mu ove stvari kao Miki za legacy. Siguran sam da za vreme dok smo mi ovde kompletno djuture zivi, niko nikad nece oboriti Kingov rekord po poenima...

Vidis, nije tesko. Ne gurajte ga tamo gdje mu nije mjesto i to je to. 

 

Samo GOAT nije igrao u ovom dresu. Kad smo kod GOAT-a

 

 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, DameTime said:

Ok, here it goes... Ne promiče mi mizogini ton kad se Lebron da bi se obezvredio njegov nadimak Kralj naziva Kraljicom. Postoji mnogo primera u istoriji kada su kraljice bile moćnije od kraljeva. Ako nije Kralj, ne može da bude ni Kraljica, tj. ne treba da ima za nadimak neku aristokratsku/vladarsku titulu. 

 

to je bukvalno njegov nadimak, posto ga je sam sebi nadenuo.

 

vozd je odlicno, izmedju ostalog i zato sto ga stalno prodaju njegovi :i

 

Spoiler

Nakon mira u Bukureštu dolazi do nesloge među ljudstvom što se odrazilo i na delovanje i akcije naroda. Karađorđe uviđa da je dalja borba uzaludna i odlučuje da 1813. godine pobegne u Austriju, ali se 1816. pridružio grčkom pokretu u želji da nastavi borbu za proterivanje Turaka. Sledeće godine je došao tajno u Srbiju kako bi se sa Milošem Obrenovićem dogovorio o zajedničkoj akciji, ali je po Miloševoj naredbi ubijen u noći između 13. i 14. jula 1817. godine u selu Radovanju kod Velike Plane.

 

kao da citam lebronovo zitije u lejkersima

 

  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, uini said:

 

to je bukvalno njegov nadimak, posto ga je sam sebi nadenuo.

 

vozd je odlicno, izmedju ostalog i zato sto ga stalno prodaju njegovi :i

 

  Reveal hidden contents

Nakon mira u Bukureštu dolazi do nesloge među ljudstvom što se odrazilo i na delovanje i akcije naroda. Karađorđe uviđa da je dalja borba uzaludna i odlučuje da 1813. godine pobegne u Austriju, ali se 1816. pridružio grčkom pokretu u želji da nastavi borbu za proterivanje Turaka. Sledeće godine je došao tajno u Srbiju kako bi se sa Milošem Obrenovićem dogovorio o zajedničkoj akciji, ali je po Miloševoj naredbi ubijen u noći između 13. i 14. jula 1817. godine u selu Radovanju kod Velike Plane.

 

kao da citam lebronovo zitije u lejkersima

 

 

Obožavam 😂 

 

Ma jasno, neka ga je on nadenuo, ali ovo posprdno Kraljica mi opasno smrdi na mizoginiju. Ima drugih načina da se zeza sa Lebronom i njegovim narcisizmom.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, uini said:

 

to je bukvalno njegov nadimak, posto ga je sam sebi nadenuo.

 

vozd je odlicno, izmedju ostalog i zato sto ga stalno prodaju njegovi :i

 

  Hide contents

Nakon mira u Bukureštu dolazi do nesloge među ljudstvom što se odrazilo i na delovanje i akcije naroda. Karađorđe uviđa da je dalja borba uzaludna i odlučuje da 1813. godine pobegne u Austriju, ali se 1816. pridružio grčkom pokretu u želji da nastavi borbu za proterivanje Turaka. Sledeće godine je došao tajno u Srbiju kako bi se sa Milošem Obrenovićem dogovorio o zajedničkoj akciji, ali je po Miloševoj naredbi ubijen u noći između 13. i 14. jula 1817. godine u selu Radovanju kod Velike Plane.

 

kao da citam lebronovo zitije u lejkersima

 

 

Znaci Dejvis ce da bude u ulozi Obrenovica pa ce Vozda da trejduje!

  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...