Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

4 minutes ago, uini said:

 

još 16 komada mu treba da prestigne lebrona 😱

luka 56, tu je isto gusto za vožda (nije gusto, prešišaće ga, samo kreiram suspense)

Muchki provokatoru.

Da sam Silver, sve tekme tog kola bih zaustavio u momentu kad Bron postaje prvi poenter/all time scorer lige ♥️

Edited by Kosta
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, LordOfTerror said:

Kakva tekma Memfis-Clevland sve puca.

 

Mobley je uspeo sa 21 godinom da napravi najbolju zastitu reketa od prime Garneta/Duncana. Poserem im se na sve rekorde ovaj deckonja je igracina sa sve 10-15 poencica po utakmici...

Jel pomaze sto god sto je i Allen tu ili samo Mobley carina?

Link to comment
Share on other sites

Ovo postaje gotovo polako.

 

Jeste Denver bio šesti prošle godine, ali je imao skor 48-34 i samo tri pobede manje od Embidove Filadelfije.

 

Dončićev Dalas niže poraze, devet pobeda je daleko od Denvera sa skorom 24-22.

 

Durent je povređen, Baksi isto posustaju, izdvojili su se Denver, Boston i Memfis, gde je Jokic ipak daleko bolji i dominantniji od Moranta i Tejtuma.

 

Evo ga na 9,9 asistencija i evo ga Denver na pobedu od prvog mesta u ligi.

 

I bez toga polako rešava MVP trku, sa TD u proseku i prvim mestom, treba da dobije 100% glasova.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:


Kontam da se zezas ali sam ja ozbiljan: Kad sam video TD Senguna 10/10/10 sam se slatko nasmejao 😉

 

uz'o čovek 9 šuteva na toj tekmi i imao jedno dodatno bacanje; mogao je teoretski da ubaci 19pts, da je imao 100% iz igre.

Link to comment
Share on other sites

Šta biste rekli da vam je neko tamo neke 2011. godine rekao da ćemo za samo 12 godina biti ekonomski tigar, imati uređen Savski amfiteatar u koji će hrliti turisti iz celog sveta i da će debeli Srbin iz Sombora biti MVP NBA lige tri godine zaredom?

Edited by Snjofko
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...