Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

@Miki28 Veceras protiv mladih Kavsa, King ima prilicno dobar skor sa njima i od kad je otisao iz drugog mandata tamo u Lakerse, a i overall kad je bio u Majamiju. Prosle godine ih dobismo oba puta. Naravno, Kevsi su jaki kao zemlja sad, mada ako ne igra Jarrett eto sanse za Davisa da ponovo dominira jako. Mislim da mozemo da pobede.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Nike definitivno raskida sa Kyriem, a svoj prvi signature model će od njih dobiti Ja Morant.

 

A bas se vidi da je Morant seljak, umesto svog pravog imena Temetrius draze mu je da koristi skraceni pseudo-geto nadimak od srednjeg imena.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Horium said:

 

A bas se vidi da je Morant seljak, umesto svog pravog imena Temetrius draze mu je da koristi skraceni pseudo-geto nadimak od srednjeg imena.

 

His given name is Temetrius Jamel Morant. Ja is a nickname his parents gave him when he was a kid.

 

i zasto bi zbog toga bio seljak?

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

@Miki28 Veceras protiv mladih Kavsa, King ima prilicno dobar skor sa njima i od kad je otisao iz drugog mandata tamo u Lakerse, a i overall kad je bio u Majamiju. Prosle godine ih dobismo oba puta. Naravno, Kevsi su jaki kao zemlja sad, mada ako ne igra Jarrett eto sanse za Davisa da ponovo dominira jako. Mislim da mozemo da pobede.

Upisao sam poraz vcrs, nema tu posla. Jaki su Cavsi a kod nas nosioci na velikom broju obrtaja. Jos sutra b2b sa Torontom

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, uini said:

 

His given name is Temetrius Jamel Morant. Ja is a nickname his parents gave him when he was a kid.

 

i zasto bi zbog toga bio seljak?

 

Zato sto mu je draze da kao odrastao covek koristi taj neki smesni nadimak umesto licnog imena.

Link to comment
Share on other sites

Jarret Allen, momak iz Bruklina, participirao u suterskom treningu tako da bi trebalo da ekipe izadju u najjacim sastavima. 

Doduse, Gebriel se povredio i propustice naredne bar 4 tekme, a u Kavsima su out Windler, Wade i ofc Rubio.

 

 Kavsi su najtanji na krilu tako da se nadam ce se King preloziti i zadavati velike muke Okoru, LeVertu, Osmanu i ko ga vec bude cuvao. On nas mora vcrs nositi do pobede, AD ima mozda najtezi mecap za sad - Jarretta. Moze da ga i ponisti na obe strane, ali vcrs ako Obrva ponovo izdominira, polozio je sve ispite.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LordOfTerror said:

Ako AD opet veceras izdivlja sa 40+ onda je  apsolutno vratio staru formu i jedan je od najboljih visokih u ligu.

 

Mislim da bez suta nema trika da napuni Mobleya i Allena iz reketa ali ajde da vidimo...

 

 Ovo i ja mislim. Veceras ima najozbiljniji test protiv veoma mocnog odbrambenog dua Mobley-Allen. Morace da radi sut sa poludistance opasno, da otvori prostor, a i trojke ako moze. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...