Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Porteriška jednostavno ima jedan zadatak i pošto je to jedino što ume, a prima koliko prima i oslanja se na njega kao nosioca, traže se baš visoki procenti, pomalo i nerealni.

 

Sa tim da on to ume, a ako ne ume, onda ni ne vredi toliko i ne treba ga toliko ozbiljno razmatrati kao opciju u napadu, narocito kad imas zverinu Gordona koji razbija.

 

Ne znam da li ste gledali tekmu, ali lik je zicere promasivao. I posle toga ne ume da stane.

 

Kari i Dejm su zasluzili svoje 3/16 partije, Jokic isto ima tu privilegiju, iako je nikad ne iskoristi.

 

MPJ, prijatelju, nemoj, ako te ne ide, nemoj, cetvrta si opcija u ekipi.

 

Iskuliracemo koliku platu imas, jednostavno se ponasaj kao cetvrta opcija u timu i uzimaj deset plus suteva samo kad si vruc.

 

To je, jebem li ga, i neka kultura koju nastoje da gaje u Jokicevom Denveru, a ne 3/16 indijanisanje.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, uini said:

 

zato može da šutne svakome tricu u lice, što mogu pored njega još durant, pokuševski i možda wembanayama  😐

Slažem se, meni je on super i za gledanje i mislim da je koristan za tim. 

U Denveru su on Gordon i KCP igrači koji ne umeju sa loptom što nije problem kad je Jokić tu, kad nije onda je muka .

Suština je da im treba jedan two way igrač na 2-3 , to ne mogu da reše godinama 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nugetlija said:

 

A jake pomoći. Nijedan all star ne želi u Denver, ovi iz vrha Nba nam ni jedne godine ne daju da biramo top picka na draftu. I na kraju ovo šta imamo moramo plaćati realno više nego šta vrede.

Dobili ste Tomu Bryanta za kesicu cipsa. Decko na minimalcu i koji ce vam biti odlican. 

 

Malo trebaju i m... da se stisnu pa da se napadne neki igrac jer ako ne pitas, neces ni dobiti. Kao sto sam vec pisao, ako se ne uzme titula ja bih ovo razjebao i trejdovao Murraya i Portera. Porter je ocajan ugovor, limitiran igrac ali bar se nesto moze i dobiti ua njega

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Miki28 said:

Koliko pomoci Jokicu treba?

 

Čovek je do sada u karijeri imao tačno 0 all star igrača u ekipi, 0 all-nba igraca, i 0 all-nba defanzivaca.

 

Znam da voliš Jokića i da ne moram da te podsećam na ovo, al nije loše da se pomene

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, orionbre said:

 

Čovek je do sada u karijeri imao tačno 0 all star igrača u ekipi, 0 all-nba igraca, i 0 all-nba defanzivaca.

 

Znam da voliš Jokića i da ne moram da te podsećam na ovo, al nije loše da se pomene

Znaci to ce biti izgovor. Ako bude trebalo jos neki imam ja Lebronovaca oko mene pa da vam pomognu ( oni su eksperti u tome ).😀 

 

Ocete pomoc? Onda trejdujze MPJ i taj albatros od ugovora i Murraya

Ako ne, zabavite se u regilarnom dijeli sezone. Sta da vam kazem

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, AgroLaki said:

Ja verujem da Dever osvaja. Jokic nakon dva MVP priznanja uzima titulu kao onomad Janis. Na tom putu mozda opet izbaci Kej Dia. 

To bi bilo sjajno. 

Pakao ce biti ako bude pusakis u plejofu rano, pakao.

18 minutes ago, Snjofko said:

Pa nece niko MPJ-a.

 

Em nam ga uvale jer nemamo na sta da trosimo novac, em vi iz velikih fransiza dobijete uputstva da nas ubedite da je on odlican igrac za te pare.

Kako nece? Vanserijski suter koji prangija preko rike, neodbranjiv.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, bodo said:

@SteveFrancis#3možda bolje Reggie Jacksona da pojurimo nego Walla sa buyout liste. Možda ali samo možda Burksa. Šta misliš?

Ostalo nam je ili BAE ili MLE I dva upraznjena mjesta za popunu rostera. 

 

Ne znam sta je sa Payneom, on bas dugo odsustvuje, ne znam ni prognoze kakve su i na sta ce liciti kad se vrati... Mozda Reggie nije losa opcija sad kad je i Gordon otpao. Klupa je uzasno impotentna, bolece svaki minut njihov kad pocne da se igra PO kosarka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

 

ne može baš glava za glavu, sad sam proverio ali randle + hartenstein je jednako mpj u lovi

Za ovaj i ovakav Dnever je bolja opcija MPJ, kakav god da je. 
 

iskreno mislim da im ne fali mnogo, da ostanu zdravi i da Jokic pokaze da nije samo MVP regularea. Ili da dodje u veliko finale, pa sta, nije ni to smak sveta niti mali uspeh.

Link to comment
Share on other sites

Just now, bosMan_jr said:

Za ovaj i ovakav Dnever je bolja opcija MPJ, kakav god da je. 

 

ja isto mislim, nego miki i snjofko treštokuju, pa reko', da im ponudim julija. eto i srcenštajn pride, definitivno bolji igrač od ovog brajanta, defanzivne rupčage (koja može da nabija statse u wannabe plejin lejkersima : ))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...