Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

8 minutes ago, Stari Wook said:

Baš je bedan izbor visokih na FA. Možda neko iz Evrope kao zamena za Jokića?

Možda potpišu Thomas Brayanta, isto kao i Jacksona. U plej ofu neće igrati ni jedan, ni drugi.

Nnaji je opcija za neke minute na 5 takodje u regularnoj sezoni.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Miki28 said:

 

@40Wins definitivno se idena 50 wins😀 stize bratko

Nisu, Gasol je otisao u Cikago kao FA pa posle u SA. 

 

E da zaboravio sam napisati da ukoliko neko ponudi ugovor Reavesu, Lejkersi s obzirom da traje moratorijum od 1-6 jula tek od 6.07 im se racuna vrijeme za izjednjacavanje ponude tako da su to sada igrice. SA ako sada ponudi, njima ta ponuda stoji do odgovora Lejkersa koji ce biti tek 07.07 a do tad im zamrznut cap u toj vrijednosti offer sheeta za Reavsa i odose drugi FA.

Mislio sam na tamo negde 2009-2011 kad je trebao da potpiše novi ugovor sa Lejkersima, isto je bio RFA i isto su Sparsi ponudili ogromnu lovu samo da im izbiju kintu iz džepa jer su znali da ovi moraju i hoće da izjednače.

3 minutes ago, uini said:

 

gosn bane je drugaciji tip igraca ali +/- taj neki kvalitet + minusi, kao otprilike tobajas.

 

mozda ga ja grdno potcenjujem, gledam memfis tek ponekad.

U mojoj knjizi Tobajas je debelo potcenjen igrački, a dobio je preveliku lovu u vreme kad je potpisivao ugovor i sa tim i neprimereno veliku ulogu. Inače , nije on kriv što mu je neki kreten dao ulogu koju je trebalo da dobije Batler.

Bane je za razliku od dosta dobrog igrača Tobajasa koji bi danas dobio 30 milki ko ništa dokazan i u PO i vrlo često kao prva opcija u dugačkim stintovima bez Moranta, za to i dobija više love.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

..i zavrsili bi u zatvoru...

 

 

 

nego lopez jos uvek nije uzeo ugovor. sto ili znaci da se dogovara sa milwaukeejem oko drugih dolazaka pa da izracunaju koliko da uzme ili nije zadovoljan sa njihovom ponudom.

spursi jos gotovo nista nisu uradili a imaju silne novce da potrose. mogli bi oni njega dovesti, pa da on igra na c a ruki na pf.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

 

@40Wins definitivno se idena 50 wins😀 stize bratko

Idenmo. Meni se svidja potez, treba probati sa njim. Ovo se spekulisalo, ali nisam nista pisao ovde, jer masa stvari shitposting.

Takodje smo produzili Treju Lajlsa, 2 god 16 meleona, not bad.

Za sad su najozbilinije price u vezi OGa, ali ako Toronto trazi Kigana, onda mrka kapa.

Ako se sacuvamo povreda, mislim da smo i sledece sezone direktori Pacifika.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sta rece 8xG?

 

Ostaje Lilard i hoce da zadrze sve igrace i sta nam nije jasno oko 160 milki za 5 godina Granta? 😄

 

Ovo ce da bude smesnije od Blatcha, da mogu da ga amnetsirali 1 dan nakon sto su mu dali ugovor...

Edited by LordOfTerror
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, LordOfTerror said:

Sta rece 8xG?

 

Ostaje Lilard i hoce da zadrze sve igrace i sta nam nije jasno oko 160 milki za 5 godina Granta? 😄

 

Ovo ce da bude smesnije od Blatcha, da mogu da ga amnetsirali 1 dan nakon sto su mu dali ugovor...

 

Teško je poverovati u bajku da FO nije znao kako će Dame zatražiti trejd i da Dame nije znao da će oni dati taj ugovor Grantu. 

 

Od ostalih stvari koje pišeš, mogao je da zatraži trejd mnogo ranije i ostavi ovu usranu franšizu na vetrometini. Nisu uspeli da iskoriste jedan od najvećih talenata pokupljenih na draftu i jednog od najkonstantnijih star playera u ligi u poslednjoj deceniji.

 

Nadam se da će na odlasku dati savet Scootu i Sharpeu da ne veruju ovoj franšizi. Ko prati Dejma zna kakav je lik i koliko je dao celoj organizaciji i gradu. Rekao je da više neće biti deo ekipe za razvoj igrača i čim je Scoot draftovan znalo se da će doći do ovoga. Bilo je samo pitanje trenutka.

Edited by DameTime
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, LordOfTerror said:

Sta rece 8xG?

 

Ostaje Lilard i hoce da zadrze sve igrace i sta nam nije jasno oko 160 milki za 5 godina Granta? 😄

 

Ovo ce da bude smesnije od Blatcha, da mogu da ga amnetsirali 1 dan nakon sto su mu dali ugovor...

 

sta sam rekao? to da su mu dali ugovor da udovolje lillardu. logican potez.

 

ovo je druga stvar sto je lillard sad trazio trejd, ali sumnjam da nisu znali za to. juce sam procitao rumor da kao ide u majami koji je tamo napravio neki prostor trejdovanje oladipa. kao i brooklyn btw.

usput, portland u svakom slucaju mora da popuni cap do 90% da ne bi popili kaznu.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, LordOfTerror said:

Ma kakav Bruklin, mislim da hoce u Majami i to je to.

 

Svi njihovi potezi od pustanja Vincenta i Strussa do trejda Oladipa ukazuju da neki usmeni dogovor vec postoji.

 

Toliko o lojalnosti i Portlandu za zivota, serem mu se u rec...

Nadjel se neko da ti odgovara?😀 ne valja kad hoce da ima jak tim, ne valja kad trazi trejd da fransiza krene u rebuild sad kad ima jake mlade igrace.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, LordOfTerror said:

Trenutak je bio pre 5-6 godina. 

 

Nije Portalnd od juce smece, sto ga opet nije teralo da prica i gradi brend oko neke lojalnosti i kako njega prsten ne zanima itd..U sustini je ispao smesan...

 

Dame se bojao da neće biti ni draftovan zbog povrede u seniorskoj godini na koledžu. Portland mu je dao šansu i to sa 6. pozicije na draftu. Portland je sjajna organizacija što se tiče odnosa između ljudi, za šta su najviše bili zaslužni Stotts i Dame koji su puno uložili u kulturu franšize.

 

Dao je i više nego što je mogao ovom timu, iako mu front office nikad nije zapravo izgradio konkurentan tim. Najbolje da će on ispasti smeće sad. On je iskreno govorio o tome da se zamislio nad prelaskom u drugi tim i kad su mu AD i Lebron nudili da dođe u Lakerse.

P.S. Nikad nije rekao da ga ne zanima prsten, ne spinuj. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Miki28 said:

Nadjel se neko da ti odgovara?😀 ne valja kad hoce da ima jak tim, ne valja kad trazi trejd da fransiza krene u rebuild sad kad ima jake mlade igrace.

 

Lik se podmesavao Durantu a sada ispada podjednako jaje.

 

Najgore mi od svega sto kao Harden,Irving i ostale jajare prvo iskoriste +1 godini ili potpisu mamutski ugovor da izmuze sve pa onda traze trejd...

 

Pa idi lepo kad ti istekne ugovor pa prikolji Majami ili koga od hoces a ne da fransizu stavis pred svrsen cin i ubijes trejd vrednost...

Edited by LordOfTerror
  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...