Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Sa kim je Majami igrao prošli ili pretprošli plejof na 7 utakmica gdje su čini mi se bile sve pobjede gostiju ako se dobro sjećam? 

 

Obratio sam pažnju na Spolstrine tajm aute, svaki je pozvan u smislenom trenutku i na svakom promijeni nešto taktički da imam utisak da u poslednjih 7-8min ako uđu da gube ispod 10 da oni tu utakmicu dobijaju. Genijalno vodi utakmice

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, stefan81888 said:

 

Ni Tatum se nije proslavio da nije dobio slobodna opet bi imao 0 fg u 4/4.
Ali kakav masterclass Spoa, gori brat Martin je ubacio 25, nigerijski Princ daje clutch 2 i clutch slobodna. Cak je i Zeler dao okej minute.
Bam je bas usao meko u mec a na kraju je zatvorio sve.
Edit: Duncana sam zaboravio on je isto odradio ogroman posao na -10 u 4/4
 

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bravo Džimika i drugari! Mada i dalje imam utisak da krajnji pobednik nije odlučen još uvek, jer Boston igra bolje na strani. Ipak, najverovatnije ode Hit u finale. Ako Majami postane šampion, hoće li to biti najveće iznenađenje u istoriji NBA? 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, displejnejm said:

Bravo Džimika i drugari! Mada i dalje imam utisak da krajnji pobednik nije odlučen još uvek, jer Boston igra bolje na strani. Ipak, najverovatnije ode Hit u finale. Ako Majami postane šampion, hoće li to biti najveće iznenađenje u istoriji NBA? 

u ovom PO "navijam" za Kelte, ali je Miami najlepša sportska NBA priča ove godine. Svaka čast.:Hail:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, jabadabaadu said:

Sa kim je Majami igrao prošli ili pretprošli plejof na 7 utakmica gdje su čini mi se bile sve pobjede gostiju ako se dobro sjećam? 

 

Obratio sam pažnju na Spolstrine tajm aute, svaki je pozvan u smislenom trenutku i na svakom promijeni nešto taktički da imam utisak da u poslednjih 7-8min ako uđu da gube ispod 10 da oni tu utakmicu dobijaju. Genijalno vodi utakmice

Vrvt mislis bas na njihov proslogodisnjih duel gdje je od 7 utakmica, 5 utakmica dobio gost. 

Razlika je sto je Heat bio domacin pa izgubio 1 pa onda 1-1, pa uzeo game 3 na strani i onda Boston izjednacio na 2-2 i posle toga sve gosti uzeli, Boston pa Heat i onda u game 7 Boston. 

 

Vjerujem da su Spo, Jimmy i drizina naucili svoju lekciju i da nece dozvoliti da izgube 2 zaredom kod kuce.

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, uini said:

 

jel te ucenjuje stefan 81888?

 

Ma ne, nego sećam se vremena kada si u  šopovima u Evropi mogao kupiti samo  dres 33 (zeleni) ili 32 (žuti) i naravno odgovarajuće Converse patike, a više volim zeleno. Sestra se zeznula pa mi donele pogrešan 😄.

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, AlexMaxim said:

Ma ne, nego sećam se vremena kada si u  šopovima u Evropi mogao kupiti samo  dres 33 (zeleni) ili 32 (žuti) i naravno odgovarajuće Converse patike, a više volim zeleno. Sestra se zeznula pa mi donele pogrešan 😄.

Jel su beše čistače ulica u Beogradu svojevremeno zvali "Lejkersi" jer su valjda imali žućkaste uniforme tada, ili sam ja nešto žestoko istripovao? 🤔 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, displejnejm said:

Jel su beše čistače ulica u Beogradu svojevremeno zvali "Lejkersi" jer su valjda imali žućkaste uniforme tada, ili sam ja nešto žestoko istripovao? 🤔 

Ne znam da li su baš Lakersi bili toliko popularni, ali tu je bilo i Gradsko zelenilo 😄

 

35 minutes ago, DameTime said:

Chuck je sinoć rekao i da će biti 1-1...

jbg. rekao je di+a i Nageci uzimaju titulu :cry: 

Link to comment
Share on other sites

Мајами ♥️

Џимика ♥️

Дефиниција онога да не леп, него упоран.

Омиљени играч

 

Адебајо се коначно пробудио, можда зато што сам купио његов дрес. 

 

Јавите му да мени иде проценат 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Ni Tatum se nije proslavio da nije dobio slobodna opet bi imao 0 fg u 4/4.
Ali kakav masterclass Spoa, gori brat Martin je ubacio 25, nigerijski Princ daje clutch 2 i clutch slobodna. Cak je i Zeler dao okej minute.
Bam je bas usao meko u mec a na kraju je zatvorio sve.
Edit: Duncana sam zaboravio on je isto odradio ogroman posao na -10 u 4/4
 

 

Tatum je odigrao odličnu partiju, nije dao poene u četvrtoj ali je kontrolisao meč, dok je vrteo pik sa TimeLordom u četvrtoj Boston je vodio, zaslužan je za sve realizovane napade Bostona. Majami ga udvajao, Tatum ih rešavao. 

 

Tatum i kad ne igra makar skuplja skokove i igra odbranu (i ponavljam, sinoć je i u napadu bio dobar čak i bez poena) za razliku od Browna. Svaki put kad neko napiše da je Brown bolji od Tatuma, nevezano za ovaj meč, nije mi dobro. 

 

Tragedija u četvrtoj kreće kad trenerski mag zakucava TimeLorda koji je igrao vrhunski na klupu i vraća ofanzivno bezopasnog Horforda, čovek više ne može ništa da pogodi. 

 

Boston je godinama talac Smarta koji isto sinoć nije smeo da bude na parketu, morao je da igra White. Terorisao ga je Jimmy i napadao ali ovaj makar nešto uradi u napadu za razliku od imbecila Smarta. 

 

White-Brogdon-Tatum-Grant-TimeLord je petorka koja je morala da završi meč da trener ima muda i malo mozga, svi su igrali ok ili dobro. 

 

Ovako smo razbijeni a Grant se osramotio najviše od svih. 

 

Sinoć je najmanje bilo do Tatuma. 

 

PS čestitke na pobedi i prolasku dalje. Masterklas. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...