Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

20 minutes ago, uini said:

 

i to plus imaju najboljeg igraca na terenu, mozda i bolju ekipu, svakako sposobniju za dugu seriju, jer su mladji.

Ofanzivno imaju najboljeg igraca svakako ali ne moze se zanemariti uticaj koji AD donosi u defanzivi. 

 

Sto se tice mladosti, Lejkersi su dosta mlada ekipa jer je Lebrona 38 a AD 30, ostalo sve u prime. 

Warriorsi su problem, nijedna ekipa ne izmori protivnika kao oni jer su konstatno u motionu, Jokic je sjajan i sve ali Steph je gravitacija za sebe, covjek ne staje nikada. 

 

Bice to duga serija, sa dosta preokreta i svega. Volio bih da su stavili neki mec sa 2 dana pauze zbog kvaliteta kosarke ali dobro, sta je tu je.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Super mi je ovo sprdanje sa AD i njegovim zdravstvenim stanjem. Da li će biti ovakva volja za šalom i crnim humorom i ako Denver ispadne? 
Ako bude povoda za sprdanje - biće i sprdanja / and so the story goes, tirari,tirari,tirarirarirari

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg.

 

Nema sta, svaka cast Lejkersima, bili su bolja ekipa, nisam davao 5% sanse Dubsima u ovoj tekmi, na kraju je tako i bilo.

 

Cela sezona je bila meh, nije ni moglo da se zavrsi bolje. Ostaje da se vidi da li mozemo da iskoristimo poslednje 2-3 Karijeve sezone, da se napravi bar jos jedan title run, jer posle toga ocekujem deceniju+ bednosti.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Luchifer89 said:

Ako bude povoda za sprdanje - biće i sprdanja / and so the story goes, tirari,tirari,tirarirarirari

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
 

 

You sure about that? Neće biti kukanja da nipodaštavamo Jokića i mrzimo Denver?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

Možda i bude, ali Jokić nije ni sa čim prethodno pokazao da je bolji plej of igrač od Dejvisa koji ima titulu. AD kada bi stalno bio zdrav i on bi lagano bio svake godine u izboru za MVP.

 

 

Briljiras.

 

Dejvis je monstrum defanzivno, ali imamo solidan track record za sta je on sposoban kao prva opcija. Ovo mu je 11. sezona u karijeri, bez Lebrona u ekipi ima 5 plejof pobeda.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, Luchifer89 said:

Ti beše uskočila u dnv bandwagon?

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
 

 

Naravno da ne. Sprdala sam se da za koga navijam taj ispadne, pa rekoh samo ja mogu da ih izbacim iz plej ofa 😆

 

Nego odgovori mi na pitanje, pošto je ovo s AD sprdnja (realno i meni su smešne fore), nadam se da više neće biti dizanja tenzija na topicu da bilo ko nipodaštava Nuggetse i Nikolu, ako se zezamo. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Malkolm Brogdon said:

Nije isto, ne pricamo ovde o rekordu bez Lebrona u smislu kad je Lebron povredjen, vec pre nego sto je dosao u LAL.

 

Jel verujes da oko Dejvisa kao prve opcije moze da se izgradi roster koji ce da napadne titulu?

Oko zdravog AD da ali nazalost to nikada nece biti slucaj. 

 

Nije lako izbiriti plejof kada si no1 a provedes po 25-30 meceva out a igras na zapadu koji to ne prasta.

Kada je imao iole okej ekipu, otisao je u plejof. Ona ekipa Pelikana bi mogla i vise da nije naisla na monstruma od GS sa KD. Posle toga su sve razjebali.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dracarys said:

Dobili smo seriju lagano bez drugog najboljeg defanzivca u ekipi, da bismo odgovorili na small ball Voriorsa, smanjila se minutaža Vanderbiltu, igrao je svega po desetak minuta. Postava Nagetsa je veoma visoka i Vanderbilt ima da pokaže sav svoj igrački potencijal.

Spacing vam je ionako upitan, s njim ce to da bude horor, Denver ce da napakuje reket gde ste najjaci. A bez njega AD mora da cuva Jokica sto je problem sam po sebi. Neutralisace njegovu najvecu snagu kao sto radi kad ga cuva Gober jer ce da ga izvuce iz reketa a Murray/KCP/MPJ/Gordon ima da se krecu neprestano.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...