Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

5 minutes ago, Referent said:

Мени је у оном Јанисовом одговору да су можда могли да пробају другачије нешто, а ваљда је рекао да је хтео да чува Џимику, индиректно поручио да је коуч крив за изгубљену серију.

 

koliko si puta video da giannis čuva najboljeg igrača protivnika, pogotovo ako je to igrač koji voli da operiše na perimetru? jako retko, do nikada.

butler je pre par godina baš u plejofu pričao kako je on super help defender pa je logično za buckse da ga tako i koriste.

 

ja iskreno ne mogu da se setim da li je čuvao i duranta i tatuma u kontinuitetu, što bi bilo logično. butlera nema smisla da čuva, tj bolje je da to radi jrue.

Link to comment
Share on other sites

Promjena u pristupu je sinoć napravljena sa nižom postavom koja je startovala i forsiranjem pika. Tako smo dobili više prostora za napadanje reketa, tu se posebno istakao Grin, i više opasnosti u šutu zbog rokade Džamajkl Grin - Luni. I Ker će očigledno gledati da u nastavku serije što više razdvoji minute Drejmonda Grina i Lunija. Služio je nas sjajno i šut za tri (21/42). Tako da je utakmica bila riješena već sredinom 3/4. 

 

Kari je odigrao kao iz udžbenika. Nekad zna da podbaci kada naleti na udvajanja, ali sinoć je maestralno secirao odbranu. Tomson kada ubaci 30 poena to pretežno bude uz šut 7/10 za tri ili 8/11. Imam osjećaj kao da to cijeli život vidim na boxscore kad se Tomson zapali. Dobro je došla i partija zaleđenog Džamajkl Grina. I naravno Drejmond koji postaje sve agresivniji u napadanju prostora koji mu ostaje kad udvoje Karija. 

 

Lejkersi su odigrali skromno u oba pravca. Biće to potpuno drugačija ekipa u trećoj utakmici. 

Edited by Kvaratskhelia
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

ne pecajte se na meceta. ocigledno je da obaramo formu i pustamo. pa poalahu krijemo karte za bitne utakmice i u pravu je pelinkara sto je pustio utakmicu. ne treba poniziti sampione metlom. lepo kaze poslovoca u pobedi se ne zanesi u porazu se ne ponizi. dacemo im jos jednu i silovati ih u ostalim sem ako nas ne dohvati ponovo dugacka toletova ruka ali o tome drugi put.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

koliko si puta video da giannis čuva najboljeg igrača protivnika, pogotovo ako je to igrač koji voli da operiše na perimetru? jako retko, do nikada.

butler je pre par godina baš u plejofu pričao kako je on super help defender pa je logično za buckse da ga tako i koriste.

 

ja iskreno ne mogu da se setim da li je čuvao i duranta i tatuma u kontinuitetu, što bi bilo logično. butlera nema smisla da čuva, tj bolje je da to radi jrue.

Не могу са сигурношћу да тврдим, али ми је у глави да је у неким моментима узимао главне играче под своје.

 

Само кажем да је мени деловало да индиректно прозива тренера. Као, могли смо, хтео сам, али јбг, коуч није дао и хтео.

Link to comment
Share on other sites

Resio je GS ova udvajanja na Curry-u i malo rasirio teren laznim Greenom ali daleko od toga da je ovo bila neka A+ partija. Cak sta vise gomila izgubljenih lopti.

 

Lakersi su dosli labavo vezanih gace i na prvu seriju trojki je pukao lastis...

 

Neshvatljivo mi je da AD neke utakmice ovako odigra kao zombie, uticaj na igru kao da je Valanciunas...

 

Da bi se napravio napravio brejk u onoj laznoj crypo dvorani morace jedna kompletna partija u svim segmentima...

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, uini said:

 

koliko si puta video da giannis čuva najboljeg igrača protivnika, pogotovo ako je to igrač koji voli da operiše na perimetru? jako retko, do nikada.

butler je pre par godina baš u plejofu pričao kako je on super help defender pa je logično za buckse da ga tako i koriste.

 

ja iskreno ne mogu da se setim da li je čuvao i duranta i tatuma u kontinuitetu, što bi bilo logično. butlera nema smisla da čuva, tj bolje je da to radi jrue.

 

Pa sto nismo videli je i razlog sto je ovaj idijot tvrdoglavi trebao da dobije otkaz jos pre 3 godine...

 

Janis je verovatno najbolji defanzivni igrac na svetu i ako vec tonem u seriji valjda je normalno da cuva sve sto operira na svakom kutku terena i ugrozava te bio to Curry, Sakil ili da juri Korvera kroz blokove...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

@LordOfTerror, najbolji sa strane pomoci, ako mora da cuva igraca kao sto je butler; na probijanju kroz blokove zlatno rame ne fercera tako efikasno kao na dvokoraku ili cemu vec sto praktikuje u ufuru pod kos.

 

Ma koji strana pomoci kad ih je Butler masakrirao celu seriju. 

 

Kao i Durant onomad, igra Holiday odlicnu cistu odbranu ali mu fali 15 centimetara visine i vesla od camca umesto ruku.

 

Mislim da ne postoji stvar koja me vise nervira od tvrdoglavih trenera. 

 

Uvek ponavljam ono finale izmedju Majamija i Oklahome kada ga je Brooks direktno izgubio jer nije hteo da skloni Perkinsa sa Bosha. U tom trenutku  mislim da si Sefolosu ili Erla Boykinsa izvadio iz kante za djubre i stavio ga da cuva Bosha serija bi otisla u 6 ili 7 meceva...

 

Zato kapa dole Spoelstri,Keru,Lu... Jbt znas da ce probati 50 stvari u toku jednu serije, neke funkcionisu, neke mozda ne ispadnu kako su zamislili ali konstatno rade od cetvrtine do cetvrtine, od utakmice od utakmice od serije do serije...

 

Ovaj Majami bi od svih ekipa u PO mozda Netse uspeo da dobije 4-1 i to je pitanje, ti sa onakvom ekipom i prednosti domaceg terena pojedes onoliko govno...

 

Deo krivice je svakako na Janisu i druzini ali da nisu imali nikoga da im malo olaksa stvari je cinjenica, ne mora se uvek glavom kroz zid.

 

 

 

 

 

 

Edited by LordOfTerror
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nesto se ne radujem vecerasnjim utakmicama, ne znam koji mi je tim mrskiji

 

Na prognozi sam igrao 4-3 za Boston pa naginjem vise ka njima jer sam aktivan i za potencijalni titulu tu (u teoriji) , takodje i Denver sam gadjao 4-3 pa naginjem njima, samo zbog toga kao.

U sustini voleo bih da ispadnu i zelembaci i konjusari, al ne bih rekao. Denver vs LAL/GS & MIA-BOS bi bili bas onako reprezentativni primerci finala konferencija i najboljih par ekipa u poslednjih nekoliko godina (kada su zdravi..)

 

Ham bi mozda mogao da proba sa Beasleyem da otvori malo tricu protiv GS posto nam je to najveci problem, Warriorsi nam ostavljaju to i pakuju reket ili Lonija IV Vokera da razmrda ofanzivu prodorom i sutem. Gabriel je takodje solidno resenje na nekih 10ak min. Svakako mora da se pojavi mnogo agresivniji i gladniji AD. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...