Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Verovatno trener, ali ovo je liga u kojoj ima jako jako malo trenera sa šampionskim iskustvom, a pogotovo za ekipu kao što je Milvoki koji je valjda poslednju osvojio još dok je Karim bio Lew. Mogli su i da ga otpuste, ali ne odmah i ovako. Brzina otpuštanja ukazuje na pokušaj da se sva krivica prebaci na njega, a ne vidim za šta krivica? Pa ne osvaja se svake godine titula, Janis lepo objasnio...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ključno prilagođavanje je to što je GSW počeo da igra p'n'r koji inače igraju najmanje u ligi i što je Kari dovoljno pametan da prepusti šuteve drugima.

Defanzivno ništa lako za Dejvisa i to je to.

 

Budenholcer očekivano otpušten na neočekivano džukački način

 

Edited by Milos 3.14
Verovatno su požurili da ugrabe Nursa
Link to comment
Share on other sites

Fantastican Kerov i Karijev mec, gotovo citav mec se igralo 4v3 u napadu, ne pamtim da sam ikad video ovakav spam pnr-a tamo od Marka Dzeksona pre citave decenije.

 

Svidja mi se sto Ker nije bio tvrdoglav, i iako godinama trubi da ne voli da igra pnr, postavio je ovakvu utakmicu.

 

Idemo dalje.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, McLeod said:

Meni je bitnije da sam jos mnogo dalje od vase projekcije 🙂

 

Lice, istovario si tonu negativnih emocija na forum i zato gresis.😄

 

Sam si kriv sto te ljudi na sportu tako tretiraju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ta'veren said:

 

Lice, istovario si tonu negativnih emocija na forum i zato gresis.😄

 

Sam si kriv sto te ljudi na sportu tako tretiraju.

A realno postoje samo na drugoj strani, da sam McLeod iz projekcije skakao bih vam po ganglijama.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, McLeod said:

Jer je prica ovog mecapa jos jednostavnija od one koju sam ja ispricao. Zavisi ama bas iskljucivo od toga koliko ce zbirno otvorenih suteva Kari i Tompson da promase. Ako budu promasivali 10+ kao u prvoj, Lejkersi ce tesno dobijati utakmice i mozda prezive seriju. Ako budu pogadjali kao u drugoj, nece moci da prismrde. I to je to. 

 

Zasto jos vise ne pojednostaviti, ovo tvoje je suvise komplikovano za jednu prostu igu kao sto je kosarka.

Zavisi ama bas iskljucivo da li ce GSW postici vise poena od Lejkersa. Ako postingnu i poen vise Lejkersi nece pobediti u seriji pa jos sto utakmica da se igra, ako daju i jedan manje Lejkersi ce tesno da pobede. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tamburinjo said:

 

Zasto jos vise ne pojednostaviti, ovo tvoje je suvise komplikovano za jednu prostu igu kao sto je kosarka.

Zavisi ama bas iskljucivo da li ce GSW postici vise poena od Lejkersa. Ako postingnu i poen vise Lejkersi nece pobediti u seriji pa jos sto utakmica da se igra, ako daju i jedan manje Lejkersi ce tesno da pobede. 

Tako je, evo coveka koji razume materiju konacno.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, freethrow said:

Verovatno trener, ali ovo je liga u kojoj ima jako jako malo trenera sa šampionskim iskustvom, a pogotovo za ekipu kao što je Milvoki koji je valjda poslednju osvojio još dok je Karim bio Lew. Mogli su i da ga otpuste, ali ne odmah i ovako. Brzina otpuštanja ukazuje na pokušaj da se sva krivica prebaci na njega, a ne vidim za šta krivica? Pa ne osvaja se svake godine titula, Janis lepo objasnio...

ne osvaja se svake godine titula, ali valjda je ispadanje kao 1. seed skoro metlom, uz ekipu stackovanu na svakoj poziciji nedvosmislen neuspeh?

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ne osvaja se svake godine titula, ali valjda je ispadanje kao 1. seed skoro metlom, uz ekipu stackovanu na svakoj poziciji nedvosmislen neuspeh?

 

Ma naravno, ne sporim otkaz, ne dopada mi se tajming i način.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ne osvaja se svake godine titula, ali valjda je ispadanje kao 1. seed skoro metlom, uz ekipu stackovanu na svakoj poziciji nedvosmislen neuspeh?

 

 

okej ali ako mu je burazer poginuo u saobracajki tik pred tekmu broj 4 a on vodio tim nakon toga, mozda je trebalo sacekati, pa makar se dogovorio sa nurseom ili nekim vec. sto kaze fritrou, tajming je malo bezveze imajuci u vidu dogadjanja.

  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, freethrow said:

Verovatno trener, ali ovo je liga u kojoj ima jako jako malo trenera sa šampionskim iskustvom, a pogotovo za ekipu kao što je Milvoki koji je valjda poslednju osvojio još dok je Karim bio Lew. Mogli su i da ga otpuste, ali ne odmah i ovako. Brzina otpuštanja ukazuje na pokušaj da se sva krivica prebaci na njega, a ne vidim za šta krivica? Pa ne osvaja se svake godine titula, Janis lepo objasnio...

Evo smene u Phoenixu. Već vidim. Samo da ovaj naš odleprša skupa sa svojim posinkom Shametom. Pa možda ono razmaženo derište od Aytona i počne da igra smislenu i odgovornu košarku. 

Link to comment
Share on other sites

Tip koji ne pozove tajmaut na 0,5 sekundi do kraja kako bi nacrtao kvalitetan šut za pobedu (a ogroman broj utakmica je preokrenut u sličnim situacijama), i koji dobije priliku za popravni u poslednjem napadu u produžetku, i opet ne reaguje, po meni apsolutno ne zaslužuje da vodi tim sa šampionskim ambicijama. 

Plus izgleda da je njegov princip da se uvek igra na isti način - unapred pripremljen, i da šta god protivnik uradio, ti nastavljaš tvrdoglavo sa istom igrom i sa 0 prilagođavanja...

On čak i ne smatra da je mogao nešto da učini što se tiče napada u overtajmu: "Giannis attacked," Budenholzer said. "Giannis got the ball to Khris. Khris attacked. That's how we always play. It's been very good for us. And we weren't able to convert it tonight."

:krstipd4:

Edited by displejnejm
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Luchifer89 said:

Ne mogu da se ne složim sa MCom oko ove serije.
Svim srcem uz GSW, pa krasotica u finalu zapada.
Mislim da LA nema ni poslovično sudije na svojoj strani u ovoj seriji.

Tako je, svako ko je gledao utakmice, mogao je to da vidi. Dobro, to je valjda prednost domaćeg terena. Sinoć LeBron i Dejvis koji idu najviše na kontakt napadački su imali nula slobodnjaka, lol

 

U G1 je Dejvis izdominirao kao malo ko, pa je jedva izvučen brejk, naravno je da se u G2 ne može ponoviti performans na gostujućem terenu.

 

Sada se serija seli u LA, videćemo šta će se dogoditi, navijam da se sudi makar 50/50.

Link to comment
Share on other sites

Budenholzer mene odavno podseca na Mutu po toj osobini. Antologijske su bile serije protiv Radnickog u prvim minutima drugog poluvremena gde se deru prvi redovi MUTO TAJMAUT a on odgovara publici SVE SAM IM REKAO.

 

Ni meni ne ide u glavu, ali treneri kad imaju neke fiks ideje sto ih vise realnost demantuje to ih se jace drze.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, freethrow said:

Verovatno trener, ali ovo je liga u kojoj ima jako jako malo trenera sa šampionskim iskustvom, a pogotovo za ekipu kao što je Milvoki koji je valjda poslednju osvojio još dok je Karim bio Lew. Mogli su i da ga otpuste, ali ne odmah i ovako. Brzina otpuštanja ukazuje na pokušaj da se sva krivica prebaci na njega, a ne vidim za šta krivica? Pa ne osvaja se svake godine titula, Janis lepo objasnio...

Мени је у оном Јанисовом одговору да су можда могли да пробају другачије нешто, а ваљда је рекао да је хтео да чува Џимику, индиректно поручио да је коуч крив за изгубљену серију.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...