Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

13 minutes ago, DameTime said:

Nadam se da ćete biti jednako spremni na sprdnju i ako Denver ispadne. 😌

 

I love everything about this, a nemam više +

Plakacemo i biti ispod pokrivaca i ugasiti net, tako da necemo ni znati...

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, NikadProtivKaline said:

realno, lestvica je postavljena prilicno visoko ovim nivoom plakanja danas

sa sve vadjenjem klipova iz naftalina gde je igrac xy dao kos preko jokica

Hahahaha xy🤣🤣🤣

3 minutes ago, freethrow said:

Kako Kigan Muri ima gotivan šut spolja, mehaniku, izbačaj, range. Strašan igrač će da bude, ljubomoran sam.

Jos da se sjete Kingsi da ga imaju za cio mec a ne samo u 1/4

Link to comment
Share on other sites

Smori ovo sa Janisom. Pobedio je, MVP je junenimus ove sezone i ispao je zato što je povređen, zato što je trener pijanac, Jrue liliputanac, ali je svejedno jako uspešan u svom poslu i ovu godinu kapira kao ciglu uzidanu u sledeće prvenstvo. Hajde da vidimo šta nam je činiti sa izuzetno interesantnim mečapima koji su pred nama, počev od KD-Jokić i Quickley-Butler.

  • Like 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, freethrow said:

Smori ovo sa Janisom. Pobedio je, MVP je junenimus ove sezone i ispao je zato što je povređen, zato što je trener pijanac, Jrue liliputanac, ali je svejedno jako uspešan u svom poslu i ovu godinu kapira kao ciglu uzidanu u sledeće prvenstvo. Hajde da vidimo šta nam je činiti sa izuzetno interesantnim mečapima koji su pred nama, počev od KD-Jokić i Quickley-Butler.

slazem se

13 cigli je dosta dobar temelj

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, DameTime said:

 

AD strah i trepet 😄 Samo sam ja kačila i to taj klip, drugi je bilo Jamalovih 50 pts vs Jazz

Ma nisi morala ni kaciti, sjecaju se Nugetlije svega jer ipak igraju svake 15te godine prosjecno WCF protiv Lejkersa, to je bio veliki dogadjaj za njih😀 

@alpaka Bereta Sida cega se najvise sjecaju?😀

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Miki28 said:

Ma nisi morala ni kaciti, sjecaju se Nugetlije svega jer ipak igraju svake 15te godine prosjecno WCF protiv Lejkersa, to je bio veliki dogadjaj za njih😀 

@alpaka Bereta Sida cega se najvise sjecaju?😀

 

Nije ni bitno da li se sećaju... Poenta je da za svakog velikog igrača možeš da izvučeš neku situaciju i iskoristiš je da mu se podsmevaš/sprdaš/da ga opljuneš. Za sve osim za Jordana, rekla bih 😄 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Snjofko said:

Janis je dao super odgovor o zidanju cigli... samo da nije izgubio 4-1 u prvoj rundi kao prvoplasirani protiv osmoplasiranog 🤣

Gubili su i Spursi sa Popom i triom, gubio je i Dirk. 

Jeste problematicno ali vjerujem da ce se Bucksi i Janis vratiti jos jaci.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Miki28 said:

Gubili su i Spursi sa Popom i triom, gubio je i Dirk. 

Jeste problematicno ali vjerujem da ce se Bucksi i Janis vratiti jos jaci.

 

Btw, pročitah da je Milvoki osvojio nakon pucanja u PO od strane Heata, gde su isto prosipali neke lude prednosti. Zaboravila sam na taj PO... Tako da naredna sezona je ključna 😄 

https://www.basketball-reference.com/playoffs/2020-nba-eastern-conference-semifinals-heat-vs-bucks.html

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Jenkins said:

Razmišljam sad. U novonastalom hajpu plejof goata ovako bih podelio uloge.

 

Butler-Đoković. Potcenjen, najbolji kad je nateže, teško odrastanje, borac protiv nepravde i moćnih.

 

Jordan-Federer. Elegancija, esencija sporta, umetnik, ultimativni šampion, gomila najjačih sponzorstava, mlađi ga osporavaju.

 

Kobe-Nadal. Strvina, životinja, trening od jutra do sutra, nikad ne odustaje, prvi među jednakima, iskasapljen povredama.

 

Lebron-Marej. Negativan odnos u finalima, stalno u senci drugih goat kandidata, fizički besprekorno spreman, voli društvene mreže, politiku itd. 

 

Za Jokića, Janisa i Embida nema mesta. Prvi je sumo rvač, drugi rukometaš, a treći gimnastičar-umetnički.

 

Butler je bukvalno Jordanov sin, ne znam koliko još puta treba da dokaže

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DameTime said:

 

Btw, pročitah da je Milvoki osvojio nakon pucanja u PO od strane Heata, gde su isto prosipali neke lude prednosti. Zaboravila sam na taj PO... Tako da naredna sezona je ključna 😄 

Da, u bubble u 1/2 istoka.

4-1 za Heat, i tu se Janis skrsio ali vec bilo 3-0 za Heat. I tada Bucksi no1 seed ali Majami je bio 4 ili 5, ne sjecam se sad.

Heat isao do finala ali naravno titula se zna dje otisla.

Edited by Miki28
Typo
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, DameTime said:

 

Nije ni bitno da li se sećaju... Poenta je da za svakog velikog igrača možeš da izvučeš neku situaciju i iskoristiš je da mu se podsmevaš/sprdaš/da ga opljuneš. Za sve osim za Jordana, rekla bih 😄 

CRtGrcEWoAAjhtj.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, freethrow said:

Uf, nadam se da je Monk dobro. Podvukao mu se GP2 jako nezgodno, bez ikakve namere, ali je mogao opasno da ga sjebe.

Free, nista licno ali ja se stvarno bojim tog potencijalnog duela. 

Ajde Lebron vrvt i pretekne jer je ipak Green tamo ali AD je najebao🤦‍♂️

Link to comment
Share on other sites

Just now, 4th and Goal said:


Ne boj se, grizliji isušuju jezera.

Da biram to ili ozniljna poveda AD onda bolje nek se Medjedi macuju sa ovima.

Naravno salim se. Bice jebeno dobiti medjede sutra, razmak od 2 dana izmedju meceva se vec vidi na Lebronu a imam takav osjecaj da ce onaj Brooks nabosti neke trojke sutra

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...