Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

3 minutes ago, greenenvy said:

 

Meni i dalje nije jasno ko voli da gleda onu nekošarku/rukomet koju grčki rukometaš igra. 

 

Sve samo nije košarka.

 

Pusti me da se zezam! Što se tiče košarke, samo niski bekovi koji pripaljuju sa 10 m.

 

spacer.png

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, greenenvy said:

 

Meni i dalje nije jasno ko voli da gleda onu nekošarku/rukomet koju grčki rukometaš igra. 

 

Sve samo nije košarka.

Ko voli da gleda zelene? Najodvratnija fransiza koja postoji. 

Nagruvali se titula u dobi zanatlija. Imaju 1 titulu 35 godina, 4 titule u 50. Strasno.

 

Lebron i Steph imaju isto u zadnjih 10 tak godina

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Nije mi se svidelo kako je Brown isilovao u nekoliko sekvenci, ali ajde. 

 

Meni je samo neverovatno sa Grant nije dobio ni minut veceras. Ne znam bas koja je poena bila sa Hauserom. Niti je odbranu odigrao, niti je za 11 minuta imao neki otvoren sut. 

 

Ne bih voleo da zaboravimo na Granta previse. Covek je vrlo bitan asset protiv Bucksa. 

1 minute ago, Miki28 said:

Ko voli da gleda zelene? Najodvratnija fransiza koja postoji. 

Nagruvali se titula u dobi zanatlija. Imaju 1 titulu 35 godina, 4 titule u 50. Strasno.

 

Lebron i Steph imaju isto u zadnjih 10 tak godina

 

Kakve veze titule i zadnjih 50 godina ima sa onim što Boston igra trenutno vs Bucks?

 

Ovo što Boston ofanzivno i defanzivno igra je u odnosu na silovanje, korake u svakom drugom napadu i bilion nesudjenih faulova u napadu, esencija kosarke u svakom smislu. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 said:

Ko voli da gleda zelene? Najodvratnija fransiza koja postoji. 

Nagruvali se titula u dobi zanatlija. Imaju 1 titulu 35 godina, 4 titule u 50. Strasno.

 

Lebron i Steph imaju isto u zadnjih 10 tak godina

Jbt, gde se gasiš danas? :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Miki28 said:

Zasto?

@Barkley#34 Novi dan, 00:17 na satu.

Hristos Voskrese svim forumasima.

 

Samo te Bogom dane Celticse ne podnosim. Odvratna fransiza, snobovi najobicniji. Ponasanje Celticsa kroz istoriju ti je ponasanje Patriotsa ako pratis NFL zadnjih 20 tak godina. Ipak za razliku od snobova iz Nba ovi iz NFL su imali i zbog cega a ovi kao sto rekoh 1 titula u 35 godina.

Vaistinu vaskrse. Srećan Uskrs!

 

Izbacio si toliko hejta na sve strane da će pola foruma da ti se nakači na grbaču ako 'rsnete u prvoj rundi. :classic_biggrin:

 

Inače, ja navijam za Kelte i prizivam ih u finalu, tako da grrrrrrr :ranting::classic_tongue:

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...