Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

11 minutes ago, Dracarys said:

Pa jbg, bolje da pisem sto vise po Vuku, nego da izmisljam neke gluposti i pisem Davisom, Jamesom.

 

Lakerssu pobedili Pelicanse.

https://lekturica.wordpress.com/2021/01/16/j-u-deklinaciji-harrya-ili-harryja/

Davisom I Jamesom je u stvari ispravno napisano kod deklinacije stranih imena ili riječi. Postoji doduše neka minorna razlika između Boraniceva i Novosadskog pravopisa. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, cabke said:

Uvijek neko mora biti kriv. 🙂
S druge strane ne krijem da ce meni biti zabavno komentarisanje ispadanja LA od strane fanova gdje ce biti prica ko je podbacio i kako je Ham levatina od trenera... 🙂

I meni ce biti zabavno da citam svi su krivi osim Somborca i sudije pustile da ga biju. 

Oduzet mu MVP itd itd😀

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 4th and Goal said:

Grof je na početku svog dolaska na forum pa neke dobre dvije godine furao Jokića na avataru, šta se u međuvremenu dogodilo pa da mu je tako omrzn'o živo me zanima.

Oce to kad se osjeti strah da rusi idola😀

Volio je on i Stepha ali sad vec Steph ozbiljna prijetnja

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Barkley#34 said:

Na srpskom je pravilno napisati:  Dejvisom i Džejmsom.

Je. Nisam to osporio. Ispravno je i jedno i drugo. Zato sam i spomenuo Novosadski pravopis iz 1954.,  dogovor između  uglavnom hrvatskih i srpskih te dijelom bosanskohercegovačkih i crnogorskih jezikoslovaca

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Na AP1 ide Siti vs Lester, a na A1 ide Budućnost - Borac.

Sad ću provjeriti na svojoj kineskoj Iptv listi pa javim

8 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Na AP1 ide Siti vs Lester, a na A1 ide Budućnost - Borac.

Izgleda Arena premium 3

ESPN 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, 4th and Goal said:

Grof je na početku svog dolaska na forum pa neke dobre dvije godine furao Jokića na avataru, šta se u međuvremenu dogodilo pa da mu je tako omrzn'o živo me zanima.

Zato sto ne mozes biti na Jokicevoj i Bronovoj strani. Otkad je dobio po tamburi od Brona, od tada su krenuli losi zlonamerni komentari na racun Brona.

7 minutes ago, Miki28 said:

Oce to kad se osjeti strah da rusi idola😀

Volio je on i Stepha ali sad vec Steph ozbiljna prijetnja

Nikad ja nisam voleo Karija, navijao sam za GSW prosle godine samo zbog Kleja.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala na ideji @MilošVB, da obrnemo jedan krug NBA players x zodiac. Tagujte se 😄 

 

Ovan (Kyrie Irving) - Rođeni predvodnik - ali kad bismo se zezali. Privlači te život na ivici, dakle imaš nekonvencionalne stavove i nemaš problema da ih jasno izraziš. Znaš da budeš nestrpljiv i ratoboran, što i nije toliko loše ako znaš da kanališeš. Krase te odlične plejmejkerske sposobnosti jer je to prilika da budeš u kontroli, makar u basketu.

 

Bik (Chris Paul) - Ceniš sebe, tako da ne radiš za manje od (upiši cifru) po godini. U timu si osoba koja drži druge na okupu, tzv. glue guy. Iako deluje da se slažeš sa svima, sposoban si da se nasmeješ čak i osobama koje ti nisu preterano simpatične.

 

Blizanac (Carmelo Anthony) - Vesela si i fleksibilna osoba. Zbog svog bezbrižnog stava koji se često protumači kao neozbiljan i neodgovoran, drugi mogu pomisliti da nisi timski igrač. Svoju individualnost naglašavaš kroz atraktivne poteze na basketu.

 

Rak (Damian Lillard) - Najbolje te opisuje izraz loyal to the core. Ljudima u svojoj okolini predstavljaš role model i očinsku figuru, čak i onima starijim od sebe. Empatična si osoba tako da zahvaljujući tebi posao nalaze i ljudi koji realno pojma nemaju.

 

Lav (Ja Morant) - Voliš da flexuješ, prostim jezikom rečeno: hvalisavac. Ipak, poseduješ jak takmičarski drive koji te može usmeriti ka tome da ublažiš neke svoje karakterne mane. Atraktivan si, ljudi te ili obožavaju ili hejtuju, sa tobom nema sredine.

 

Devica (Jimmy Butler) - Ti si osoba za koju niko ne bi rekao da je devica u horoskopu, što je možda i tvoja najveća prednost. Sistematično i temeljno pristupaš svemu što radiš, važno ti je logičko razmišljanje. Dobar si lider.

 

Vaga (Kevin Durant) - Imaš računaljku u glavi i stalno nešto vagaš. Bitno ti je da budeš uspešan tako da ako proračunaš da će ti na nekom drugom mestu biti bolje - promenićeš ga without any second thoughts.

 

Škorpija (Russel Westbrook) - Dežurni negativac, onaj koga krive za sve. Ipak, ti si ambiciozna i hrabra osoba, ne bojiš se ničega pa čak ni da odeš preko svojih mogućnosti.

 

Strelac (Giannis Antetokounmpo) - Ti si pouzdana osoba brzog temperamenta. Za tebe je čaša uvek polu-puna, što ti omogućava da iz najtežih iskustava izvučeš pouku. Duhovit si, mada ti to neće svi priznati.

 

Jarac (Lebron James) - Ambiciozan si i disciplinovan, ne odustaješ dok ne budeš krunisan za najboljeg u onome čime se baviš. Može se desiti da okolina ne prihvata to da si ti najbolji, što u tebi izaziva negativne reakcije.

 

Vodolija (Michael Jordan) - Ti si unikat, one in a million. Neverovatno si nezavisna osoba, što može predstavljati problem u timu ali drugi obično zažmure na jedno oko, zato što si perfekcionista.

 

Ribe (Nikola Jokić, Luka Dončić) - Osećajna si i kreativna osoba. Veoma si druželjubiv, ali radije bi gledao omiljenu seriju ili igrao video igru nego otišao na posao. Nisi rođeni lider no drugi to ne primećuju, zato što jesi nezamenljiv član tima.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...