Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Da li možemo reći da je ovo zapravo najbolja Porzingisova sezona u karijeri? Gledao sam sinoć tekmu, dobiti kompletne Celticse bez Beala i Kuzme je priličan podvig. Inače, mislim da Bealu deonice opadaju samo tako, šteta ako je izabrao da celu karijeru bude irelevantan za širi kontekst lige.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Grofe, Cikago vcrs i Minesota 2 kljucna meca za Lejkerse.

Sotta diže formu ali vraća se KD po svemu sudeći. Dobra tekma u najavi. Samo nisam siguran da vi imate puno izgleda u Windy city. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bodo said:

Sotta diže formu ali vraća se KD po svemu sudeći. Dobra tekma u najavi. Samo nisam siguran da vi imate puno izgleda u Windy city. 

Ja mislim da ce Lejkersi vcrs izaci na kraj sa Cikagom, da ce uci mnogo ozbiljnije i sa energijom u mec. 

Ono u nedelju je bilo nedopustivo.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Dracarys said:

Samo da se Voriorsi ne izvuku izbegavanjem Sansa u prvoj rundi.

 

ne znam čemu toliki strah od sunsa, ljudi nemaju nijednog all star igrača, slaba klupa, problemi s povredama, pustinja je sranje... plus warriorsi imaju 4 titule.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Ja mislim da ce Lejkersi vcrs izaci na kraj sa Cikagom, da ce uci mnogo ozbiljnije i sa energijom u mec. 

Ono u nedelju je bilo nedopustivo.

Da, teško je prognozirati ishod. Bullsi su u sličnoj situaciji kao i LAL ali im ipak dajem malu prednost. Ne mora značiti ništa. Nisam gledao starting lineups. Igraju li svi? 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bodo said:

Da, teško je prognozirati ishod. Bullsi su u sličnoj situaciji kao i LAL ali im ipak dajem malu prednost. Ne mora značiti ništa. Nisam gledao starting lineups. Igraju li svi? 

Mislim da da, u obje ekipe. 

DLo ima jako veliku ulogu iako se Lebron vratio, jednostavno zbog suta i kao drugi kreator pored Lebrona jer onog Beasleya ne mogu ocima vidjet. 

Decko ima najgoru selekciju suta u ligi. Pa ga jos upari sa Walker IV i onda odbrane nema a sutiraju bez savjesti i ikakvog rezona. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Da li možemo reći da je ovo zapravo najbolja Porzingisova sezona u karijeri? Gledao sam sinoć tekmu, dobiti kompletne Celticse bez Beala i Kuzme je priličan podvig. Inače, mislim da Bealu deonice opadaju samo tako, šteta ako je izabrao da celu karijeru bude irelevantan za širi kontekst lige.

 

statsi jako podsećaju na sezonu 2017/18 u knicksima, kada je sjebao ACL

e sad, tada je bio hitriji i dinamičniji igrač na obe strane parketa al' taj brod je otplovio. sada je isključivo prangijato batica ali makar ima fine procente.

 

drago mi je da je konačno izgurao sezonu. verovatno sveukupno gledano jeste najbolja sezona, imajući u vidu novu realnost kristapsovu.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Grofe, Cikago vcrs i Minesota 2 kljucna meca za Lejkerse.

Kljucna meca za sta?

 

Ima ukupno 7 meceva do kraja regularke i svaki je jednako bitan.

 

Ono sto je bitno, a to je da imamo TB protiv Nju Orleans u borbi za osmo mesto. Minesota nakon sto se kompletirala, izgledaju dobro.

2 hours ago, João Palhinha said:

 

ne znam čemu toliki strah od sunsa, ljudi nemaju nijednog all star igrača, slaba klupa, problemi s povredama, pustinja je sranje... plus warriorsi imaju 4 titule.

Jeste, s tim da Durent nije Midlton, nego ipak TOP5 igrac lige.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Dracarys said:

 

Jeste, s tim da Durent nije Midlton, nego ipak TOP5 igrac lige.

Grofe, Žoao je malo ironičan jer svašta se je moglo pročitati o Sunsima na forumu ove sezone. Sitni revolt na raznorazne upise. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, bodo said:

Grofe, Žoao je malo ironičan jer svašta se je moglo pročitati o Sunsima na forumu ove sezone. Sitni revolt na raznorazne upise. 

Sorry, popio sam sinoc dosta, pa mi se muti jos uvek. Naravno to je priprema za vikend, tada necu biti na forumu.

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dracarys said:

Sorry, popio sam sinoc dosta, pa mi se muti jos uvek. Naravno to je priprema za vikend, tada necu biti na forumu.

Samo ti daj. Ako je brlja,  čuvaj se. ta udara i u noge 😁

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...