Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

super je što je kli potrošio prvu polovinu teksta da bi pokazao jokićeve probleme u odbrani kroz tekmu sa spursima.

verujem da je bio ozbiljan fokus igrača i trenerskog stafa na toj tekmi, jokića pogotovo.

 

sve to kako bi ispričao koje su jokićeve slabosti u odbrani, za šta mu nije bila ni potrebna ta prva polovina sa spurs-tekmom.

 

ali zaključak je porobio:

Quote

As a team, the Nuggets remain one of the favorites to win this year's title (+800); they still have the fourth-shortest odds in the whole league. If they play as well as they did Saturday night against Milwaukee -- the Nuggets outscored the Bucks 57-48 in the paint -- they could win it all, but this year's playoff push will go only as far as Jokic can take them, on both ends of the court.

 

..gde je čak i prvi deo pasusa, captain obvious provenijencije, uspeo da omaši ovaj drugi deo, gde kaže kako će ići nuggetsi onoliko daleko, koliko ih jokić odvede.

a zapravo je jokić konstanta koja će isporučiti, ostali su upitnik.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Magia said:

Ma lozi mene, taman se ponadah :please:

Ma ko mi je kriv kada se primam na neproverene reddite... Jbg, ovako smo dvojica.

 

8 hours ago, uini said:

ne brini se, ne zna on nista o tvojoj situaciji, nije zavirio ove sezone u roster a kamo da zna ko gde igra i sta je u toku

Napisah to zato što sam zajedljiv starac kojem je ponestalo jaja i rakijskih čašica za gađanje komšijske dece i mačaka, a za taj "roster" sam čuo ali ne uspevam nikad da ga dobijem, stalno je zauzeto...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Kosta said:

Er moze neko da mi objasni znacenje izraza 'barabar' i 'hue hue'?

Fala.

Ajde da probam ja. Hue inače znaci nijansa ( boja) i može se naći u postavkama svih TV. Ali u ovom slučaju pretpostavljam a to znam posto ovaj moj prijatelj iz gimnazijskih dana koji živi u Americi je oženio Brazilku i u jednoj od prepiska je upotrijebio ovaj izraz u značenju Haha. Portugalski sleng. Izgovara se slično kao engleski we-we. A barbar mene prvo asocira na Schwarzenegera 😁

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Barabar je izraz koji se koristio na jugu i zapadu Srbije za Barbaru Strejsand, sada je malo već zastareo.

 

Mrka kapa od ovih Pelikana. Mi izgledamo kao tempirana bomba pred ovaj plejin/plejof. Kese iz Sakramenta pustile Minesotu, ne žele mečap sa Drejmondom.

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bodo said:

Ajde da probam ja. Hue inače znaci nijansa ( boja) i može se naći u postavkama svih TV. Ali u ovom slučaju pretpostavljam a to znam posto ovaj moj prijatelj iz gimnazijskih dana koji živi u Americi je oženio Brazilku i u jednoj od prepiska je upotrijebio ovaj izraz u značenju Haha. Portugalski sleng. Izgovara se slično kao engleski we-we. A barbar mene prvo asocira na Schwarzenegera 😁

Uh, ne volem portugalski.

Sto ucini Cleveland bokteeee.....

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Skyglider said:

Deni Avdija kad dobije prostor je legit all star igrač 

 

Zufere ti si?

 

Elem, neko ko jako dobro igra ove godine je i Porzingis. A dobro igra i Jalen Brunson, već dosta dugo. A kapiram da će i Dorian Finney Smith kada se malo privikne na drugačiju ekipu da proigra dobro... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, freethrow said:

Zufere ti si?

 

Elem, neko ko jako dobro igra ove godine je i Porzingis. A dobro igra i Jalen Brunson, već dosta dugo. A kapiram da će i Dorian Finney Smith kada se malo privikne na drugačiju ekipu da proigra dobro... 

 

Napisao sam kad dobije prostor. čitaj malo bolje,  dečko kad god je dobio prostor , a to je kad bi Beal ili Kuzma ili obojica bili out, imao je izuzetne brojke. 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, LordOfTerror said:

Prilicno sam siguran da se napravi anketa koliko Fini Smith ima godina da bi raspon odgovora bio od 24-27...

 

LIk za mesec dana ulazi u 4. deceniju zivota...

 

Tridesete su nove dvadesete.

 

A to 4. decenija zivota, podsetio sam si me na moju pokojnu babu kada je brojala sestri godine - "za dva meseca punis 25, znaci uci ces u 26tu a onda ubrzi i 27 i ocas posla evo 30 a ti se nisi udala".

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Skyglider said:

 

Napisao sam kad dobije prostor. čitaj malo bolje,  dečko kad god je dobio prostor , a to je kad bi Beal ili Kuzma ili obojica bili out, imao je izuzetne brojke. 

 

 

ima i dobar uticaj na igru, bilo iz te veće uloge ili one manje.

ipak, za "legit allstar igrač" situaciju bi morao značajno da popravi procente šuta iz igre, videćemo da li je sposoban za to (negde verujem da donekle jeste, koliko, pitanje je) sve ostalo je u principu tu, bball iq, dobra odbrana, versatility i u odbrani i u napadu.

Edited by uini
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...