Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

9 minutes ago, Barkley#34 said:

Pa ne treba neko da uzme nagradu samo da ne bi mediji nastavili da prave haos oko ostalih.

 

Obrazložila sam svoje viđenje zašto sam pisala da ima najjači case... Ni u jednom redu nema vrednosnog suda, u smislu treba ili ne treba.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DameTime said:

 

Paradoksalno, ovo je razlog što mislim da ima najjači case. "Rivalstvo" Jokić-Embiid i uopšteno to poređenje je medijski bitno ligi i zato se baš hajpuje do maksimuma, da je borba za MVP između njih dvojice. Dok Janis ako bi uzeo, ne bi ko imao šta da zameri, pogotovo ako Milvoki zadrži najbolji rekord u ligi a on realno ima fenomenalne individualne statse. Slegneš ramenima i kažeš jbg, zasluženo. Dok u slučaju Jokić ili Embiid mislim da nas čeka dalje hajpovanje tog rivalstva u medijima.

Misliš da će mediji ako postoji mogućnost za hype tu mogućnost preskočiti?

Lično mislim da Janis više nikada neće dobiti MVP priznanje, ali da će još dugo, skoro svake sezone, biti u konverzaciji za nagradu.

Zašto, pa jer je rukometaš. Ove godine tipujem na Embida , pogotovo jer mislim da će on doći naložen, možda i preskoči neku tekmu pre tog duela, a Jokić će da odigra jednu klasičnu pasivnu ( suštinski pasivno agresivnu) partiju . 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milos 3.14 said:

Misliš da će mediji ako postoji mogućnost za hype tu mogućnost preskočiti?

Lično mislim da Janis više nikada neće dobiti MVP priznanje, ali da će još dugo, skoro svake sezone, biti u konverzaciji za nagradu.

Zašto, pa jer je rukometaš. Ove godine tipujem na Embida , pogotovo jer mislim da će on doći naložen, možda i preskoči neku tekmu pre tog duela, a Jokić će da odigra jednu klasičnu pasivnu ( suštinski pasivno agresivnu) partiju . 

Jel bio rukometas kad je uzeo b2b MVP? 

Mozda nece biti jer nema konkurencije, jedini koji moze u istu pricu sa njim je AD ali AD propusti vise od 1/2 sezone.

40 minutes ago, uini said:

vracaju ga zbog reevsa, the shit is on.

Shit is so funny. Nema sta, uini humor>humor svih ostalih

  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Uvek je bio rukometaš, ali zaista mislim da neće više nikad osvojiti MVP priznanje. Ove godine će dobiti smešan broj glasova u poređenju sa Bidom i Jokićem.

Takođe mislim i za Jokića da mu je ovo poslednja godina kad bar u teoriji može da dobije nagradu.

Jednostavno bez obzira na učinak drugi kandidati će biti medijski atraktivniji.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Milos 3.14 said:

Uvek je bio rukometaš, ali zaista mislim da neće više nikad osvojiti MVP priznanje. Ove godine će dobiti smešan broj glasova u poređenju sa Bidom i Jokićem.

Takođe mislim i za Jokića da mu je ovo poslednja godina kad bar u teoriji može da dobije nagradu.

Jednostavno bez obzira na učinak drugi kandidati će biti medijski atraktivniji.

Janis ce uzeti bar jos jedan MVP a Jokic ako ove sezone ne uzme to je to od njega. 

 

Imao je istorijsku sansu da ima TD sezonu ali i to je uprskao.

 

Da sada biram izmedju trojca Janis, Jokic, Embiid uvijek bi izabrao Janisa koji je mentalno ispred konkurencije, koji je sjajan na obje strane parketa. 

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, 4th and Goal said:

spacer.png

 

Sudar idealnog ja i realnog ja. 😉 

 

@Milos 3.14 Naravno da mediji koriste svaku priliku tog tipa. Zato i kažem da se hajpuje dosta to rivalstvo Jokić-Embiid i trka za MVP izmedju njih, dok je Janis ipak malo skrajnut. Samim tim je publika polarizovana što se dvojca tiče, a Janis je neki "safe bet" u smislu MVP-a, za kog sumnjam da bi se neko mnogo protivio (sem rukometnih sudija i policajaca za humor). Elem, sve ovo ne znači da će on da osvoji niti da su mu za to najveće šanse.

P.S. Ne bih se kladila da Joel neće podleći pritisku, a ni da će Nikola biti nužno pasivan.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

 Jokic ako ove sezone ne uzme to je to od njega. 

Ja se apsolutno ne slažem sa ovim. Tj. naravno da je moguće da nikada ne bude više MVP - to zavisi i od drugih, ali Jokić je bukvalno lik koji, ako se ne udeblja žestoko, može lagano do 35-te godine da bude u konkurenciji. Prvo, čovek se ne povređuje generalno (pu,pu, da ne ureknem). Drugo, igra mu apsolutno ne zavisi od fizikalija, igra na šmek, što opet znači da možemo da očekujemo slične igre i kad bude imao 31. ili 33. godine npr. Treće, nemam pojma, mislim da su ova dva razloga dovoljna.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Barkley#34 said:

Znači na jedan hot tejk ti moraš da odgovoriš drugim? I to ne prvi put.

 

Moguće je da će Denver da prsne ali to nema veze sa šansama Jokića za MVP u budućnosti.

Malo😀 

Kad je Lebron zadnji put bio MVP a Lebron>Jokic u svakom smislu. 

Ovo je apsolutni peak Jokica i to je to.

16 minutes ago, cabke said:

Can't wait for playoffs... 😉

Naravno, vjerujem da gledate meceve Lejkersa ili makar rezultate i navijate da ne dodju u 1 rundi.😀

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...