Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, gggggggg said:

 

 

Ja o ovome govorim vec 6+ godina.

 

Od povratka u Clevland on postaje ''nemoguc'' za saradnju u smislu da su uvek neke drame, kriptovane poruke, bacanja saigraca/trenera pod bus kad god situacija nije idealna.

 

Pri tom je u tom nekom periodu i instalirao sva ona Suronova usta u medije od Windhorsta,duplglavca Nicka Wrighta, Chris Haysa i poslednjih godina ovog Sharpa. Koji konstantno ispiraju mozak, pricaju sta on misli i uvek su spremni da pogaraju koju god agendu da treba.

 

Edit: Kad se na to dodaju sve mahinacije preko Clutcha i politcko angarzovanje, bas teska prica...

 

Edited by LordOfTerror
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bacio sam pogled malo na kompletan trade period u zadnjih dana pa da bacim par crtica:

-Minnesota wtf? Dali su Rasela i Bizlija koji nisu imali svoje najbolje sezone u karijeri, ali za sta? Konlija, Aleksander-Vokera i pikove? Sta ce sad, opet u rebuild ili ce kao najneatraktivnije trziste u NBA mozda privuci nekog FA da tavori izmedju 9. i 13. mesta? 
-Atlanta dobila za dzabe (jedan i jos dva zasticena pika druge runde) Sadika Beja, koji moze biti zaista fin impact na ovu ekipicu, mozda da popuni cipele koje su bile namenjene Kem Redisu na draftu. Ostaje da vidimo sta ce biti s tim trejdom zbog situacije oko GP2.
-LAC dao oba svoja pleja + Kenarda za Gordona i Plamlija koji mogu da budu fin impact sa klupe, ali definitivno moraju da pokupe nekog pleja sa FA - osim Vestbruka, mislim da im apsolutno ne treba on na celu ovu pricu. 
-Dzos Hart za Redisa i Tajbula + Mekdenijelsa u Fili? Hm, interesantan trejd, win-win-win za sve tri strane ako mene pitate. 
-Denver dobio Tomasa Brajanta za dzabe pa poklonio Hajlanda. Ok prica, ako je stvarno mali toliko usrao stvar. 
-Dalas? Definitivno su nesto morali da probaju da urade, da li je ovo pravo resenje? Nisam bas siguran, ali sigurno ne bih u ovom trenutku tipovao da su gubitnici ovog trejda, jednostavno je nesto moralo da se desi, onoj ekipi je plafon bio druga runda. 
-Bruklin je sastavio preseksi ekipicu za moje standarde, jedva cekam da vidim kako ce to da izgleda na osiromasenom istoku, bas bih voleo da udju u PO pa da vidimo dokle mogu. Defanzive, visine i atleticizma ne manjka, bez superstarova, smislena ekipa i neki hot take (ili ne bas?) od mene je da ih vidim u drugoj rundi ako nista drugo.
-Finiks? Glavni contender u jednom trejdu. Potez veka ili jos nekoliko godina bacenih u vodu, videcemo kroz nekoliko meseci.  
 

Edited by mind.
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, drperce said:

Kakav pajser, lepo je Tivin opisao takve

 

 

 

Paćenik.... džaba mu svi rekordi i titule kad ne ume da se ponaša.

Mogao bi kod Dankana na par lekcija o gospodskom ponašanju ( ima jedan prsten više od Brona)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E da i ako želi stvarno da bude GOAT mora da osvoji još tri titule 😛😛😛😛😛

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

reggie jackson je prilicno utanjio ove sezone: ne moze nikoga da pretrci, sut mu je klimav, asistira uglavnom da se izbavi iz problema u prve dve situacije.

odbrana naravno minus. podseca me malo na nidzu ivanovica.

 

mozda ga sharing is caring logika igre denvera preporodi ali ja ne ocekujem puno od njega, @Miki28

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

“I didn’t just ask to leave for no reason…” Harden said Saturday, via the Associated Press.

“There was just a lot of dysfunction – clearly. There were many internal things that I’m not going to ever just say or put in the media or anything, and that was one of the reasons I chose to make my decision…

“But now, fast forward to today, I don’t look like the crazy one. I don’t look like the guy, or the quitter or whatever the media want to call me. Like, I knew what was going on and I just decided to, like, I’m not built for this. I don’t want to deal with that. I want to play basketball and have fun and enjoy doing it.” 

 

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, uini said:

reggie jackson je prilicno utanjio ove sezone: ne moze nikoga da pretrci, sut mu je klimav, asistira uglavnom da se izbavi iz problema u prve dve situacije.

odbrana naravno minus. podseca me malo na nidzu ivanovica.

 

mozda ga sharing is caring logika igre denvera preporodi ali ja ne ocekujem puno od njega, @Miki28

Meni je on odlicno resenje za pleja sa kupe. Imace oko sebe dosta sutera, mocice i da organizuje igru ali i da napada iz tranzicije. 

Toma Brajant i on su mi fin dodatak na ekipu.

Link to comment
Share on other sites

ja imam totalno drugacije vidjenje za obojicu. mislim, pomocice do kraja regularea, tj dok su sire rotacije. u plejofu cu se iznenaditi ako doprinesu.

 

kao sto rekoh, reggie ove sezone ne moze da pretrci nikoga, kakva crna tranzicija i organizacija, tu je ish smith otprilike jaci u ovom trenutku.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Sjajan posao za Denver, Reggie ce im biti pun pogodak. 

 

Ipak Ross u Sunsima, oni su mi ipak bili no1 pik. Koliko pomoci KD treba?😀

Ipak smo mi više vezani za Orlando😊 Nakon Penny Hardawaya i Grant Hilla( izvorno Pistonsi) koji su ipak ostavili neki trag u franšizi. Dodao bi još tu i Shaka koji je i započeo u Orlandu ali došao nama na samom kraju karijere. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bodo said:

Ipak smo mi više vezani za Orlando😊 Nakon Penny Hardawaya i Grant Hilla( izvorno Pistonsi) koji su ipak ostavili neki trag u franšizi. Dodao bi još tu i Shaka koji je i započeo u Orlandu ali došao nama na samom kraju karijere. 

Da da, bice vam Ross dobar a mozda i razbudi Shameta pa pocne nesto da doprinosi.  

Legao bi vamBeverley ali znamo svi odnos CP3-Pat tako da nista od toga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Miki28 said:

Da da, bice vam Ross dobar a mozda i razbudi Shameta pa pocne nesto da doprinosi.  

Legao bi vamBeverley ali znamo svi odnos CP3-Pat tako da nista od toga.

Izgleda da nije samo Pat taj koji ima narušeni odnos sa CP3. I Reggie spada u tu kategoriju. Ja  prezadovoljan sa potpisom "human torcha". Još uvijek je to pristojan šuter, 38% za tri oko 43% za dva i dobar off ball igrač. Uz Warrena dosta dodatnih poena off the bench 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, freethrow said:

My bad, mislio sam da danas igrate i da je on već ozdravio...

Mislima sam već u gaženju Novih Lajkersa večeras.

 

 This didn't age well..

 

 Morali smo ovo dobiti, bolji smo bili sve vreme i Warriorse je odrzavao Poole koji je vezao 17p u 4/4 i dosegao rekord Marcusa Williamsa protiv KKP-a 2015te u 1/2 ABA liga serije / Lebrona 2016te na 2-3 protiv GS..  Na kraju cak i Sruder koji ove sezone sutira bacanja iznad 90% promasuje 2 bacanja i ono nikako da zatvorimo mec. Davis je bio kriminalan u napadu, Drejmond ga je izblokirao i izotimao mu loptu 50 puta, nista van reketa nije stavio, totalno indisponiran. Pomerio je lenju guzicu pred kraj meca i zakljucao par puta fino.

 

 Sruder nas je vukao i igrao maestralno, posle su se prikljucili DLo, Rui (bas lep skok-sutic ima) i Vanderbilt sa energijom prelama momentum krajem trece/pocetkom 4te cetvrtine. Imao je jedan preeelepi spin-move, sigurno ce izaci hajlajt. Sve u svemu bez mrtvih tela poput Russa, Beverlija, Toskica i Damjana, Nunna, sa novom energijom (pride, katastrofalan je bio Malik na debiju) i novim mladjim, atleticnijim igracima ovo vec lici na nesto i moze da se igra i kada odsustvuje jedan od ove dvojice (a i to cemo vidjati izgleda jos dosta, koliko god da  je malo ostalo ni to nece skrpiti da odigraju sve kompletni) - pa cak i kada su obojica odsutni tu su sve veci obrisi 20/21 ekipe. 

 

 Prognozirati bilo sta na ovakvom zapadu je tesko, Lakersi svakako imaju te silne zdravstvene upitnike oko udarne dvojice i to traje vec godinama, a i da krenu zdravi u plejin ni to im ne garantuje prolazak istog, sada je margina za gresku veeeoma mala. Sledeca sa Portlandom da ne pominjem da je must-win isto kao sto je bio i ovaj mec, posebno sto je Nurkic povredjen, Harta su poklonili a i Grant je u concussion protokolu. To bi morali da pobede i bez Jamesa.

Edited by delgado
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Inace, toliko se kenja po Denveru i kao ne znaju trejduju, nemaju ambicije, a jel ima neki trejd da su izgubili?

 

Ne kockaju se i nemaju kaubojstina poteze kao dovodjenje Irvinga, uostalom, nisu ni prinudjeni na sve ili nista jer su svojim radom jedna od najstabilnijih fransiza.

 

Sada su prvi put kompletni i prvi su. Uz to Marej i Porter jos nisu na vrhuncu, ni po godinama, ni po tome sto se jos nisu posle oporavka vratili bar na ono sto su bili.

 

Tamo ocigledno postoji kultura i postovanje pravila, ne cujemo za neka sranja i ovi kao Bouns odmah odlete.

 

Malo se prica i kakva je pobeda dovodjenje Gordona, decko igra za sve pare, a vidi se da uziva, nema ego i igra za tim. Savrsen fit, granicni Ol star igrac i plus apsolutno dobijen trend jer kakav crni Geri Heris, ako manemo sentimente.

 

Nek me ispravi neko ako gresim, ali sam siguran da Denver nije nikoga otpustio ili trejdovao da taj negde razbija sad, a Denvercani se hvataju za glavu.

 

IMG-20230212-085807.jpg

 

Ovo je apsolutna pobeda, plus Redzi Dzekson.

 

I nema nikog da odskace, nema indijanstine Bartona i Bounsa, nema ni vise ni hvatanje za glavu oko drvne gradje Plamlija...

 

Marej             Dzekson          Smit

KCP               Braun               Votson

Porter            Braun               Cancar

Gordon          Grin                  Nadzi

Jokic              Brajant             Dzordan

 

Bombonica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...