Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

36 minutes ago, Miki28 said:

 

Players with 3-straight 40+ point games since ‘79-80 (3-point era)

Cam Thomas
Michael Jordan
Kobe Bryant
Allen Iverson
Moses Malone
Bernard King
Adrian Dantley
Giannis Antetokounmpo
Devin Booker
Dame Lillard
James Harden
Carmelo Anthony
Russell Westbrook
Kevin Durant
Steph Curry

 

već je prestigao lebrona; mikele, pravi king (bernard), kure i melo se još nekako drže.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Steta sto je ovakva istorijska noc upropascena porazom

 

Jbg, posteno ova Lebronova statistika izgleda bolje nego njegov uticaj na terenu,  ali bar je isporucio u napadu. Davis je odstatirao utakmicu, duplo golo. Russ jeste bacio sijaset cistih lopti i bunar i gresio, ali se bar trudio, probijao, pogadjao trojke za razliq od nezainteresovanog Entonija.

 

 Odbrana je delovalo toliko uzasno da je bilo samo pitanje svaki napad hoce li OKC promasiti otvoren sut, izmileti im se lopta iz kosa, a streljali su nas sve vreme. Jos stignemo do 106-106 i popijemo opet laganih 10-0. 

 

Coach Ham isto nema pojma - ovde je odlucio da koristi Brajanta dosta iako su ga ovi Williamsi i ostali izbusili u odbrani, a mogao je da probao sa Wenyenom da dobije pokretnijeg defanzivca posto su igraci OKC a i visoki pokretni i dobri suteri. Shai je doktor, bas me cudi da ih je GS juce onako zgazio, ali zapalio se Klejcuga.

 

 Nista, rekord je u dzepu, 25-30 i 27 utakmica do kraja, jos 1 dan do trade deadlinea i tada cemo znati hoce li sta ista promeniti ili cemo najverovatnije i ove godine izduvati. Sad su pala bas 2 teska poraza od direktnih konkurenata (OKC+Pels) mada Pelsi su jaki i oni ce vrv i napredovati na tabeli. Puno nam toga zavisi od odluke da li ce Juta rasprodati igrace za pikove i ici u tank, pa OKC isto. Treba nam takodje jak raspad PTB i Sote, a i mi da nekad nekog dobijemo 😕

 

Za 2 dana dolaze Giannis i Kee u town koji su vezali 8 pobeda, pa nek stisnu zube i dobiju to kad ovo vec nisu mogli. Valjda ce Davisa motivisati Janis da pokrene dupe... 

Edited by delgado
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Bile bi minorne stvari svakako da nismo u ovakvom kurcu da jos jednom ne vidimo ni plejin ;D

Mislim znali smo da rekord pada kad tad, ali bolje da smo mi ovo nekako dobili a rekord je mogao da padne i sutra protiv Keeja, svakako svi oni koji su dosli da ga isprate mogli su da dodju i za 2 dana.

 

Inace, primetio sam da je Jeanie Buss sedela iza Vejda i prikazase kako ga masira i stipka za ramena 😄   Nevera kako izgleda gospodja sa 61om puno godinom bez obzira na svu lovu i mogucnost operacija/ulepsavanja. Vejdara se nije bunio ;D 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, delgado said:

Bile bi minorne stvari svakako da nismo u ovakvom kurcu da jos jednom ne vidimo ni plejin ;D

Mislim znali smo da rekord pada kad tad, ali bolje da smo mi ovo nekako dobili a rekord je mogao da padne i sutra protiv Keeja, svakako svi oni koji su dosli da ga isprate mogli su da dodju i za 2 dana.

 

Veruj mi da nisam imao pojma kakva je situacija na tabeli, pa još direktni konkurent za plejin.

Baš loša situacija za Lejkerse, mada mislim da ulazite sigurno ako AD bude zdrav.

 

 

 

 

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja verujem da ulazimo samo ako nas OKC i Utah "puste" tj odu u tank mode, a mi valjda mozemo biti bolji od Portlanda (tvog bivseg tima ili no2 tima 😛 ) ili eventualno Sote koja igra jos bolje bez Townsa.. Ali od ovih 27 tekmi cak i da ostanu full zdravi do kraja, racunacemo na neka odsustva LBJ/Davisa, tako da ce opet biti race do samog kraja a imam osecaj opet neuspesan

 

 Ove 2 utakmice su mogle da naprave ozbiljnu razliku, a izgubili smo obe. (NO+OKC). Ako jos ne uspemo da dobijemo barem 1 od naredne 2 - Mil+PTB mislim da se tu prica zavrsava. Svakako slede jos po 2 meca sa NO/OKC/Sotom, ali svakako 27 utakmica i nije mnogo a Lakersi bi morali da budu bar na 50% za 10to mesto, znaci da dobiju makar 16 utakmica. Nece biti lako, zaista. 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Milos 3.14 said:

Svaka čast na cimanju , želji i posvećenosti, na maksimalnoj iskorišćenosti ogromnog talenta. Veliki igrač, čestitke Delgiša, Grofe i ekipo.

 

Od drugih vesti

 

Izveo ga napad ranije i AD popizdio. Ovako je i odigrao ovaj mec uostalom kao i ostatak ekipe minus Russ

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, medobrundo said:

Lebron pokazao i dokazao ono što već svi znamo da jeste - najdugovečniji i najkonstantniji (na vrhunskom nivou) igrač u istoriji lige.

 

to je doduše bio i jabbar, koji je sa 38ikusur godina bio mvp finala; al' ajde, sad kad ga je pretekao u poenima, ko će to da spominje 🙃

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pa, nije da ne govori dosta o nekome ova utakmica.

 

Nije kao da ovu rekordcinu nije zasluzio time sto covek razbija 20 godina i da ce rekord ostati, a ovaj poraz niko nece pamtiti.

 

Ali npr. isto tako, ovaj covek objasnio kako se igra da ti tim dobije sinoc, Djejmsu bilo svejedno oce li danas ili sutra ili prekosutra.

 

FoaBd3AakAARlgp?format=jpg&name=900x900

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

e jebigah sad. ja sam vazda za podjebavanje vozda ali treba da bude utemeljeno u desavanjima

Moze ovo desavanje? 18 suteva za 36 poena i obaranja rekorda, agresivnost, napadanje obruca konstantno. 

Pada rekord, odmara na klupi, ulazi na -7, uzima u tih 9 minuta svega 2 suta a pritom je jedini koji je dao u tom trenutku vise od 10 poena. Rezultat? Poraz. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Snjofko said:

Pa, nije da ne govori dosta o nekome ova utakmica.

 

Nije kao da ovu rekordcinu nije zasluzio time sto covek razbija 20 godina i da ce rekord ostati, a ovaj poraz niko nece pamtiti.

 

Ali npr. isto tako, ovaj covek objasnio kako se igra da ti tim dobije sinoc, Djejmsu bilo svejedno oce li danas ili sutra ili prekosutra.

 

FoaBd3AakAARlgp?format=jpg&name=900x900

 

 

 

A da li ovaj čovek ima neki timski uspeh u karijeri, izuzev WCF gde ga je isti taj Djejms preslišao?

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

@Snjofko mora Nikola jos puno varenike/mlijeka da pije da udje u ovu pricu. Ipak je Lebron neko ko ima i individualne i timske uspjehe. Mogu mu stosta zamjerit, jeste statwhore ali je nekad igrao i za pobjede i titule. 

Veliki igrac, greatness svakako i konstantnost nevjerovatna. Nikola mozda dodje u tu pricu nekad ali sada je jako, jako daleko.

Jedini iz trenutne plejade koji tu ulazi je Steph. Kawhi i KD su imali prilike ali su pogresno odabrali.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...